• Mihaljević
    9.8k
    Bolje da ne prodamo Špikića ako ne planiramo nikog dovest...Al' ako planirano nekog dovest prodaj odma... Al' sve se bojim da nećemo nikog dovest.
  • blue heart 72
    1.7k
    Ma Špika kakav god da je, unatoč svim nedostacima koje ima, nije takav panj kakvim ga se pokušava prikazati
  • Gražvydas Mikulėnas
    12.7k
    Nije panjina al mi je muka gledati ga
  • boem
    309
    On je realno idealan rotacijski igrač za Dinamo koji bi dugoročno trebao ostati, ne bi trebao gledati nikakav inozemni transfer nego biti među prvih 15 igrača Dinama idućih par sezona. Trenutno ima prevažnu ulogu u odnosu na kvalitetu.
  • LeonianWrynn
    162
    Jel zna netko ovdje nešto više o tom Vidoviću je li ga netko gledao za U21 repku ili u Vitesseu?

    Je li dovoljno dobar za Dinamo
  • Captain America
    17.6k
    Sad kad Špika napravi skok i preuzme uzde poput Ivanušeca nakon odlaska Orše :cool:
  • Ivanmtk
    1k
    ma potencijalom je. Bio je označen kao najveći Bayernov talent. Ali očito je puklo s Tuchelom kad ga nije poveo na pripreme.
    Nama treba pojačanje odma i sad.
  • emilperska
    5.4k

    Je je gospon Šarac :lol:
  • Mlađi referent
    12.3k
    Ako sam dobro izračunao, naša 3 pojačanja za ofenzivne pozicije imaju ukupno 10.068 minuta u seniorskoj karijeri.

    Luka Ivanušec sam ima 19.493.
  • Nino Bule
    13.4k

    Stojkovic i vidovic za svoje godine imaju vise nego respektabilan broj minuta, a kacavendu je sprjecila ozljeda zbog cega i je na posudbi
  • Mlađi referent
    12.3k
    To je jasno, ali činjenica da smo nakrcali vrlo mladim i neiskusnim igračima koji pokrivaju gotovo iste pozicije.

    Moglo bi nam falit igrača koji su taj nivo koji se u Dinamu traži već iskusili.

    Da se razumijemo, ne sumnjam ja u talent u nikog od ovih, dapače, jedva ih čekam vidit. Bojim se samo ako pritisak naraste, je li ok uopće od tih dečkiju očekivat da iznesu sezonu
  • The Undertaker
    5.1k
    Ne zovimo ih pojačanjima jer to nisu, barem zasad. Ako je točno da dolazi Vidović onda Šimić ide u smjeru koji je najavio, pretvaranje Dinama u RBS. Ne znam gdje je pokupio tu viziju. Mene su učili da ako je nešto dobro da to ne mijenjam i ne popravljam. RBS ima i "padobran" ako nešto pođe u krivu, mi nemamo.
    Edit: Ja nisam pristalica teorija zavjere ali me osobno najviše strah neke HDZ trgovine u kojoj bi ova postojeća garnitura bila pošteđena progona i omogućen joj nastavak lagodnog života na Dinamov račun u zamjenu za puštanje prvenstva. Brzo ćemo viditi kud gonimo ali zasada radimo sve kontra od onog što bih ja radio da sam na njihovom mjestu.
  • Maximo
    490


    Ovo bi od svih prodaja bila najsmislenija
  • Captain America
    17.6k
    To je jasno, ali činjenica da smo nakrcali vrlo mladim i neiskusnim igračima koji pokrivaju gotovo iste pozicije.Mlađi referent

    Nama će vezna linija biti Mišić, Ljubičić (ako je vjerovati Ničoti da se gleda lijevi bek), Špikić, Baturina i Stojković uz Petka u napadu. Ne bi reko da smo neiskusni. Baturini je ovo treća sezona seniorskog nogometa. Olmo je s 20 imao zapaženu ulogu u povijesnoj sezoni u EL. Stojkea se može "istrpiti" kao što se Baturinu lani. Ako Kačavenda, Bulat i Vidović budu u prvih 11, možemo se tući u guzicu jer znači da smo izvukli jackpot i da su bolji od već dobrih igrača u kadru.
  • boem
    309
    Kako misliš da se gleda lijevi bek? Jel mi to opet kupujemo novog beka? Nisam vidio taj članak pa pitam...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions