• Orc123
    7.8k
    Jedino Stojkovic moze za mene biti trenurno pojacanje ali to ce se vidjeti jos...ali dolazimo do toga da smo kukali kako trebamo i bolje krilo od Spike...bojim se da kaneko nece dobiti ni priliku da pokaze da li moze biti upgreate! Jedino njega nisu poslali na zagrijavanje sad protiv Sparte....mislim da Jakir ne racuna uopce na njega iako ne zna koje su mu kvalitete i kakav je igrac. Trebaju nam i igraci koji mose trenutnu kvalitetu pa ne vidim razlog zasto smo Menalu stopirali transfer!

    Ma kolega to se vidi po njemu da nije spica, on je spaner, ni po konstituciji nije Spica, vidim ga kao zamjenu za Baturinu. Nema on Duel igru za spicu, pogotovo ne u seniorima. I sve tekme koje sam ga ja gledao nikad nije igrao Spicu.
  • Svi na Sjever
    2.2k
    Da nije napadac dovoljno je pogledati dva youtube filmica o Vidoviću.

    Baturina,Stojke,Kaca,Vidovic sa Petkom.

    Moglo bi se lijepog nogometa nagledati u Maksimirskoj 128.
  • Juznjak
    3.8k

    Sve je to super i odlično zvuči ali tko će nam obranu igrat?
  • dinon7
    849

    a tko lijevo krilo?
  • blue heart 72
    1.7k
    Ako dođe i Vidović, a izgleda da bi tu moglo biti nečega doći ćemo u situaciju da ćemo se nafilati igračima sličnog profila, a po trenutnom stanju nećemo imati nikoga tko trpa. Pa mi od Dudua nismo imali pravog golgetera u momčadi
  • San Lorenzo
    15.4k
    Mislim da uprava ne razlikuje pojam prinove od pojačanja...Bernauer, Kaneko, Stojković, Kačavenda i eventualno Vidović su popuna kadra, Mihajličenko je pojačanje automatski jer je doslovno jedini lijevi bek u momčadi.
  • Svi na Sjever
    2.2k
    Sve je to super i odlično zvuči ali tko će nam obranu igrat?Juznjak

    Nisam mislio da ce svih 5 biti u istom trenu na terenu,već općenito igrači koji su tehnički dobri i da bi se trebali nagledati finog nogometa.
  • Miro Vugrinec
    4.7k
    Slazem se milism da nam ne treba jos jedan vezni igrac. Treba nam stoper i ljevi bek. Sutalo i Peric su nazalost skloni ozljedama (da ih bar nemaju ove sezone ili sto manje) a na lijevom beku smo deficitarni. Pitanje kolko je Mihalichenko spreman isto, samim time Ljubicic mora na beka a puno je bolji kad igra na veznom bar po meni.
  • Mihaljević
    9.8k
    F4fqptRXkAAED3O?format=jpg&name=medium
    Naša nova pojačanja zadužila ozbiljne brojeve... Opravdajte ih dečki već danas , gazi srbende! Za Jakira!
  • Droljo
    8k
    Kako de slika u aci pas joj jebo mKujtim Shalla

    Ovo i mene zanima.
  • Olmic
    3.6k
    Ako dode Vidovic nadam se da ce jednu tekmu krenut sa postavom

    Misic Baturina
    Kacavenda Vidovic Stojkovic
    Petkovic
  • OsamŠest
    3.3k

    Ili još ekstremnije :grin:

    Petković
    Rukavina - Vidović - Stojković
    Baturina - Kačavenda
  • Olmic
    3.6k
    a tek

    bulat baturina
    Rukavina vidovic stojkovic
    Kacavenda
  • dzg717
    1k
    Vidović dolazi
  • Hrc-Vg
    346
    Čitam sad da pregovaraju s Milanom i Napolijem oko Baturine. Dinamo traži 30 milja. Ako i njega prodaju nek svi fino idu u pm.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions