• LeonianWrynn
    162
    a oni će bodove prosipatImamo Dinamo

    5/5 pobjeda, čekaju ih 3 protivnika s donjeg dijela tablice, 2 kod kuće prije nas
  • Captain America
    17.6k
    Loxi odlazi i Bubanja. Kod njih baš teški raspad, mogao bi se okretati broj Toplaka kao i 2021.
  • blue heart 72
    1.7k
    Kak se magarad šverca to nisu istine. Varaždin im pokloni oba gola. Ali koga je to briga, opet su upisali 3 boda, znači 5 kola 15 bodova. Nema se kaj mudrovati, sutra Rijeka mora pasti
  • LeonianWrynn
    162
    Mi pravo na kiks više nemamo. Oni su dobili rijeku doma, moramo sad i mi
  • Imamo Dinamo
    3.6k

    Mislio sam tijekom prvenstva


    Ma ludi su ako otpuste Čabraju, boljeg neće naći
  • Captain America
    17.6k
    Ma ludi su ako otpuste Čabraju, boljeg neće naćiImamo Dinamo

    Mali sarkazam :sweat:
  • Klenx
    5.6k
    S obzirom na raspored ovi debili će do derbija hladno na 8-0-0
  • LeonianWrynn
    162


    Zbog toga mi nemamo izbora nego na 6-1-1
  • San Lorenzo
    15.4k

    Imamo još 99 bodova u igri. :smile:
    Mirniji sam danas bez tri reprezentativca i Jakirovićem, nego prošle nedjelje ujutro...ali mi užasno na živac idu perfidni potezi sudaca kao ovaj danas u nadoknadi, protiv toga nemožeš.
  • dumitrumitu
    1.3k
    Ne brine me bodovna razlika nego što imamo po kvaliteti slične ekipe iako imamo valjda 5 puta veće prihode.
  • Neki tip
    21.3k
    Od koje minute VAR nije bio u funkciji :smirk:NitkoBitan

    Od 45. do 51.

    Daj ne plačite toliko majkumu. Pa kako vam se da toliko cendrat.. nitko nije pokraden, Hajduk zasluženo pobjeđuje, a mi moramo počet raditi isto to.

    Ništa osobno, jer nisi samo ti, ali to neumorno potenciranje HNS protežiranja Hajduka je stvarno ne znam po čemu različito od onoga što su oni radili i rade, a zbog čega ih se kmečavcima i prozvalo.

    Imate onu neku var temu pa tamo raspredajte o sudačkim greskama. Jel HNS nateže za Hajduk par sezona? Ne znam, valjda, moguće, vjerojatno. Nitko nikog ne krade toliko da bismo mi imali razloga kmečati o svakoj jebenoj hajdukovoj utakmici.

    Te protivnici se protiv njih ne trude, te suci im pomažu, te mediji ih vole, te politika ih mazi.

    Kako se, u čemu, u kojem zarezu to razlikuje od njihovog revanja 15 godina umjesto da rade na sebi? Eto, radili su nešto pa im ide bolje.

    Uostalom, nek je sve tako kako kažete, prvaci smo unatoč tome.

    I nastavit ćemo to biti ako se pojačamo, okrenemo sebi i svojim igrama, pobjedama. Počevši od sutra.
  • Jaro
    7.3k
    yep, pomisli covjek da je uletio na tovarski forum 2015e...
  • LeonianWrynn
    162
    Ne brine me bodovna razlika nego što imamo po kvaliteti slične ekipe iako imamo valjda 5 puta veće prihode.dumitrumitu

    ^
  • Maksim Maksimirski
    5.4k
    Mi imamo još 99 bodova u igri ali oni imaju još 92 a vjerojatno će im nekih 65-70 biti dovoljno za titulu.

    Nitko nije bolje od Leke razotkrio sve slabosti ove lige. Napravio je radnu trkački moćnu ekipu sa Livajom naprijed i to im je dovoljno da pometu sve osim Dinama. Male ekipe dobiju na Livaju i na to što su trkački moćniji od ostalih poluamatera kojima redovito zabijaju golove na kraju utakmica kada se ovi ispuhaju a pošto imaju radnu ekipu nisu ni protiv Dinama izgubljeni nego se i tu uvijek mogu kvalitetno zatvoriti a naprijed šta bude.

    Kad se pogledaju današnja 2 gola Hajduka onda se vidi koliki je amaterizam u HNL-u. Prvi gol Livaja se namješta na centaršut a bek Varaždina stoji 10 metara od njega i uopće ne namjerava izaći u blok, to je de facto bio slobodnjak za Hajduk. Drugi gol: Varaždin se brani sa svih 10 igrača i svejedno Dajaku ostane sam, nigdje nitko oko njega, mogao je slobodno i smiriti, dva puta dotaknuti loptu i tek onda pucati. To je razlog zašto se naši klubovi sramote u Europi i zašto će biti jako teško stići Hajduk. Prednost od 5, 6 ili 8 bodova je ogromna u ovoj ligi. Nije ovo Premiership gdje je svaka ekipa ozbiljna nego ovdje (ako imaš iole solidnu ekipu a Hajduk je ima) bodove možeš izgubiti jedino na derbijima protiv Dinama i na gostovanjima u Osijeku i Rijeci.
  • marcio amoroso
    36.4k
    A dobro, očigledno imamo dostojnog protivnika. Sve je u našim rukama ili nogama, ali se moramo maksimalno uozbiljiti. Oni imaju momčad koja bez problema jednom u 7 dana riješi bilo koga osim nas u ligi.

    Mi jednostavno do sljedećeg derbija nemamo pravo na kiks, a onda u Splitu imamo finale koje nikako ne smijemo izgubiti ili ga čak moramo dobiti.

    Realno je da će oni derbi dočekati sa 24 boda, a mi sa maksimalno 16. Šta bi bilo da onda izgubimo dolje znate sami.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.