• deda
    32.6k
    Doktore molim vas da to pripišete ovoj nesnosnoj vrućini koja nas sve čini nervoznima. :cool:
  • Nino Bule
    13.5k
    Mislim da agresija nije ciljana na tebe nego na prosjecnog dinamovog navijaca koji ce sve napravit osim doci na stadion dati podrsku ekipi, moram reci da i meni onda idu na kurac patetika i objave kad im je tesko zbog tog brune i livija odvojit 3 sata tjedno
  • marcio amoroso
    36.4k
    Mislim da agresija nije ciljana na tebe nego na prosjecnog dinamovog navijaca koji ce sve napravit osim doci na stadion dati podrsku ekipi,Nino Bule

    Bravo.
  • Doktor Kunić
    3.4k
    Pa na tekme ide ko kak može i ko kak želi... To kaj netko od doma gleda i voli dinamo je meni jednako legitimno kao i onaj koji ide na stadion... ja sam godinama bio na sjeveru i istoku i mogu ti rec da sam se nagledao navijaca koji svaki vikend idu na tekme, a ne znaju onog 15. igraca dinama na klupi... ja tebe sad pitam tko je veci navijac dinama onda? onaj koji ide kad moze i gleda doma ili onaj koji ide na tekme a ne zna kome sve pljesce nakon tekme? nije na drugima da sude aktivnost drugih.. nekom se gadi stadion, neko voli nogomet al ne voli ic na stadion, neko voli od doma u miru pogledat tekmu bilo pod klimom ili na toplini... meni su ovakve stvari van svake pameti i stalno neke podjele i etikete da je netko veci ili manji navijac... ostavite ljude da vole dinamo na svoj nacin, nemate pravo na to kaj radite
  • Papastrumf
    12.2k
    Ne postoji veci ili manji, ali klubu je svakako vazniji onaj koji dolazi na utakmice.
  • NitkoBitan
    17.1k
    Jakih navijaca od kojih vece koristi ima birtija od kluba za koji navijaju.
  • Nino Bule
    13.5k
    Veci navijac je onaj koji ide na utakmice, moze gledat ko kak zeli isto ko sto ja mogu reci da je patetika prosipat suze za livijem i petkom a kad oni zovu 5 godina da se dođe u vecem broju na stadion nitko ih ne ferma, pa kad ti igraci zele novi izazov u nekom kebabspor onda se dinamov puk sjeti objavljivat insta fotkice i hestegove.
  • Doktor Kunić
    3.4k
    Evo ih.. samoprozvani veći navijači dinama... a 90% zapada na osnovu clanstva od 50ak kuna dobiva besplatne karte za domace utakmice.. bilo hnl bilo europske.. i tad klub ima koristi? za mene su to gluposti... nitko ne moze i ne smije to radit, pa necete ni vi
  • Nino Bule
    13.5k
    90% zapada na osnovu clanstva od 50ak kuna dobiva besplatne karte za domace utakmice.. bilo hnl bilo europske..Doktor Kunić

    Za europske se ne dobiva besplatne karte, dobiju se 4 za hnl od koliko domacih?18? Matematika ti ocito nije jaca strana, a ni clanstvo nije 50 kuna.

    Drugo potpuno je nebitan financijski aspekt, ne zovu nas bruno i livi na stadion da im damo podrsku jer imaju postotak od prodaje karata nego jer je demotivirajuce i sramotno igrat pred praznim stadionom.
  • og1986
    2.9k

    Tebe sunce lupilo stari.
  • Doktor Kunić
    3.4k
    Bivsi napadacu hajduka... ocito ne znas kaj se radi s kartama i da se sakom i kapom djelilo clanovima... zivi u vjeri da si veci navijac od nekog.. a ja se necu zamarat time ko sjedi pored mene na tribini a ko doma
  • marcio amoroso
    36.4k
    Ne postoji veci ili manji, ali klubu je svakako vazniji onaj koji dolazi na utakmice.Papastrumf

    Itekako postoji veći i manji navijač. Sigurno su ovi pametnjakovici iz fotelje manji navijači od dečkiju koji su na svakoj tekmi ili od mene koji sam do nedavno prelazio 10 ili 15 tisuća kilometara godišnje za Dinamo.

    I još onda veli da netko voli gledati na miru i pod klimom. Ma nemoj jbt.
  • Boycie
    1.1k
    One koji ne dolaze na stadion a u mogućnosti su, ne smatram navijačima. 8-9 domaćih po sezoni u svim natjecanjima je nekakav minimum ako se smatraš donekle ozbiljnim navijačem. Odnosi se najvise na one u krugu 20-30km od Maksimira. Ostalo su simpači. Navija se na stadionu, ne ispred TV. Amen.
  • bluelions
    320
    Ne postoji veci ili manji, ali klubu je svakako vazniji onaj koji dolazi na utakmice.Papastrumf

    Naravno da postoji veći i manji navijač. Nemogu biti isti onaj koji putuje po par sati svaki put a onaj koji samo čeka izgovor da ne dolazi a živi 5 stanica od Maksimira
  • Tom vg
    1.1k
    Ne postoji veći i manji navijač. Navijač je onaj koji ide na stadion i točka.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.