• boem
    309
    Spominje se povratak Zajeca u klub. Kad malo razmislim, može, umjesto Barišića kao predsjednik.
  • Olmic
    2.7k
    ma mumija bu umro prije nego se odrekao mjesta
  • Goran
    80
    Ako nekoga zanima današnji članak iz 24sata "Boysi 80-ih i Hasanbegović: Mi smo huligani, ali ne nosimo nož. Frajeri stvari rješavaju šakama" evo ga ovdje:
    https://easyupload.io/sds22q
  • jedan u nizu
    6.1k

    zar nije zajec nedavno izjavljivao da bi bilo bolje da se dinamo privatizira i da netko ulozi kapital u njega?

    inace sam bio za njega, ali ako ovakve stvari izjavljuje onda bolje da nije tu
  • Jurki
    8.7k
    netko je citiral na forumu Zekinu izjavu u kojoj on kaze.. “ako me uprava Dinama pozove ja cu doci”.
    Moj prvi zakljucak je po tome da se on zeli ukrcati na taj isti vlak koji sad vozi. A primjerenija izjava bi mi bila.. da kaze.. uprava mora otici, tek onda mozemo razgovarati o mom povratku u Maksimirsku 128.
    Zeko je legenda kluba.. 1/1, ali nije u nogometu 15 godina. I ne znam kaj bi nam on donio kao upgrade.
  • jedan u nizu
    6.1k

    slazem se. zato sam i ja potiv toga.
    ono sto bi donio je neko iskustvo u vodenju/suvodenju sportskog drustva.
    mislim da nebi bio zaduzen za sportskog direktora, ali kod vodenja cak i nebi bilo lose.
    ipak je bio blize navijacima, blize nogometu kao sustini ,razumije zasto se igra nogomet, zasto se prati, zasto se navija, razumije borbu navijaca, i onu 90ih i sada.
    mozda bi priblizio klub vise navijacima i gledateljima, mozda bi vise komunicirao, istupao, mozda bi ove sitne djecje bolesti bile manje, mozda bi imao vece uho za kritike publike i navijaca.
    za to jedino mislim da bio bio svemir u odnosu na mumiju i ž lady.
    ali ako ima ovakve izjave onda ne hvala
  • Jurki
    8.7k

    Evo tu je clanak.. pa nek svako protumaci za sebe kaj je htio reci.
    Mislim da je receno jasno i nedvosmisleno.
    Zeko drzi se penzije, cuvaj zdravlje i uzivaj.

    https://www.index.hr/sport/clanak/zajec-mamici-nisu-krivi-za-anarhiju-ja-sam-na-raspolaganju-dinamu/2489540.aspx?index_tid=391643&index_ref=naslovnica_sport_ostalo_d
  • Doktor Kunić
    2.5k
    BRUNO PETKOVIĆ

    Ostaješ posljednji iz generacije velikana zagrebačkog Dinama.

    Dolaskom Nenada Bjelice krenula je era i uzlet u visine kakve su jako teško dostižne za svaku generaciju koja dolazi.

    Toliko osporavan od strane kafanskih znalaca zbog slabije statistike u Italiji, pa sve do prekretnice tvoje karijere - pogotka škaricama Lokomotivi u Kranjčevićevoj nakon ubačaja Kadziora.

    Od tog trenutka, postaješ neizostavni faktor svakog uspjeha naših Plavih. Postaješ elitni napadač koji može igrati u svakom europskom klubu. Postaješ prvi čovjek navale koja u konačnici postaje brončana u Kataru.

    Golovi Plzenu, Benfici, Rosenborgu, Feyenoordu, Genku, Rapidu, Chelseaju, doktorska predstava protiv Krasnodara, uz nekolicinu domaćih majstorija i golova, ne smiju i ne želimo da ostanu jedini u plavom dresu.

    Do sada si odradio 215 nastupa, upisao 65 golova i dodao 50 asista. Brojke su čudesne, al želimo da ih kapetan Dinama i Plavi 9 dodatno podeblja!

    One gore spomenute nedostižne visine za buduće talentirane generacije Dinama vrlo lako mogu postati realnost kada ih na terenu vodi Bruno Petković.

    Za kraj, dobio si traku od kapetana Livija, a Livi ti je dao veliku obavezu i nemoj je iznevjeriti - čuvaj Dinamo skupa s nama!

    BRUNO - OSTANI !
    https://www.instagram.com/p/CwaO3drN5_7/?igshid=MTc4MmM1YmI2Ng==
  • marcio amoroso
    32.4k
    O Bože dragi. Dođite na jebene tribine i prestanite sa jebenom patetikom.
  • Doktor Kunić
    2.5k
    A zakaj ti imaš forum? Pa ima ispred Maksimira birtija kolko oš. Društvene mreže su itekako dobar alat i mogu utjecati na dosta toga.
    Znaš kak se kaže, margarin na kruhu nije ništa bez topline.
  • Gražvydas Mikulėnas
    11.9k
    "margarin na kruhu nije ništa bez topline."

    Ovo jos nisam cuo, mozda zato sto iskljucivo jedem maslac :chin:
  • Nino Bule
    11.5k

    Mogu drustvene mreze utjecat al malo je smjesno pokusavat utjecat insta objavama a 3000 nas na stadionu, rađe umjesto bruno ostani objava nek dođu na utakmicu protiv rijeke i zapljescu kapetanu kad izađe iz tunela
  • Doktor Kunić
    2.5k
    Uz godišnju sam na tekmi kad god mogu, a to što ovakve objave meni bude emocije nije razlog za agresiju nekog admina
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.