• NORTE
    9.3k
    Ne vidiš gore kaj pišu? :) Ne vidi se više.Neki tip
    Malo čudno da su ukinuli, šteta, ali što je tu je.
  • blueboy
    111
    ↪Neki tip
    Ja ne znam ni gdje ste vi dosad pratili, niti preko Dinamove stranice odnosno ulaznice.hr, niti preko aircasha ja nisam mogao to vidjeti hahah
    Slavonac86

    Moglo se vidjeti preko API-ja od stranice ulaznice.hr ali izgleda da je klubu to zasmetalo.
  • zagr
    505
    su ukinuli i za ovu tekmu to?
  • Gražvydas Mikulėnas
    12k
    Jucer malo veca debilana.
    Znaci idemo frend , njegov frend, njegov sin i necak i ja na tekmu
    Znaci nas 5
    Ulazimo na djecji ulaz za sjever dolje
    Dolje na ulazu zenska pusta samo 2 odraslih sa 2 djece i sad jedan mora na normalni ulaz.

    Sto znaci ako otac i majka idu sa jednim djetetom na taj ulaz samo jedan roditelj moze uci sa djetetom kao pratnja.

    Teska debilana
  • bbb medimurje
    2.9k
    Kolko tu stvari ima za posloziti, boze sacuvaj...
    Na poljudu/rujevici/pampasu mozes online odabrati mjesto koje zelis dok nasi angaziraju informaticare tak da nemoze niti vidjeti kolko je karata ostalo za koji sektor...
    Brojaci ne rade kak spada, pol ljudi nezna da na zapadu postoji poseban ulaz za godisnjake
    Ajde bar su novo sucelje napravili za online prodaju....
    Pod kaj taj dio u klubu spada? Jasno mie da o cijenam odlucuje uprava ali ovaj dio ulaska na stadion, sadrzaja oko tribina i ovaj online dio... to spada pod dio za marketing?
    Imam osjecaj da bi par nas tu amatera odradilo bolji posao nego ljudi placeni za to..
  • Nino Bule
    11.5k
    Bila je neka prica da ce za hnl osim derbija s tovarima bit besplatan ulaz za djecu do 12 godina, od toga izgleda isto nista, bas potpun kaos
  • Neki tip
    19.4k
    Bila je neka prica da ce za hnl osim derbija s tovarima bit besplatan ulaz za djecu do 12 godina, od toga izgleda isto nista,Nino Bule

    Bila je priča da je to sigurna stvar. Još smo bili prigovarali da zašto to ne komuniciraju javno, kako bi ublažili dojam o skupoći ulaznica i bla bla.

    Kad ono.. naprosto nije bilo točno.
  • blueboy
    111
    su ukinuli i za ovu tekmu to?zagr

    Skroz su ukinuli, jedino su ostavili koliko je ukupno ulaznica slobodno.
  • deda
    28.1k
    Pokušavam svojom "piljarskom" matematikom utvrditi broj prodanih ulaznica za utakmicu s Rijekom. Dakle, procjenjujem negdje na cca. 800-900 komada.
  • dinamozivivjecno
    1.6k
    bit ce sutra vise posto je na karatani.
  • andy
    100
    kad je vec kod ulaznice.hr ne kuzim zasto nemozes birat mjesto, nego samo sektor..

    Pogotovo kad platiš 25 € i na vrijeme kupiš online zeliš si izabrat red i mjesto

    ja kao discipliniran "švabo" se držim do mjesta koji mi piše na ulaznici iako nisam mogao izavbrat...
  • zagr
    505
    jel bilo kakvih vecih redova kod ticketa
  • Boycie
    468


    10-15 ljudi u 11h.
  • deda
    28.1k
    "Pao" je prvi sektor za Rijeku. Prodan je Zapad dolje 3. :strong:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.