• Bosskovitz
    7.9k
    ja redovito sjednem na svoje, čisto da izbjegavam potencijalnu zahebanciju i rasprave s ekipom koja inzistira sjedit na svojem. A to su redovito oni koji dolaze pred sami početak utakmice i onda kad je tribina više manje puna i kad njih petorica ne mogu više naći pet spojenih mjesta.đole

    Ne znam u čemu je problem sa sjedenjem na svom mjestu kad je netko na zapadnoj tribini? Jasno mi je da je to na Sjeveru fikcija, ali Zapad?

    Svi godišnjaci oko nas sjede na svojim mjestima i mi sjedimo isto, a redovito dižemo random ekipu koja sjedne na naša mjesta. Jedna od prednosti godišnje mi je i to da mogu 10 min prije utakmice ući na ulaz na kojem nema gužve i da cijela ekipa može sjesti na mjesta koja ih čekaju.
  • Miro Vugrinec
    1.8k
    Slazem se da je normalmo da svako sjedi ma svojem mjestu ali treba uzet u obzir da je stadion u stanju u kojem je. I da dosta ljudi koji su sad na zapadu su bili na istoku di se nije gledalo niti broj niti red sjedalice. Ali po meni nije problem to po meni su problem cijene ulaznice koje su drasticno skocilo a stadion isti ko i prije 50 godina.
  • đole
    301
    nije problem, ali je dosta nepravedno jer ne izaberem sam stolicu na kojoj želim sjedit već mi ga sustav bira. Konkretno, svaku tekmu idem s malim, malom se zna pišat za vrijeme tekme. Nema goreg nego se probijat 20 stolica da bi došli do faking štengi. Da mogu birat uzeo bi odmah do štengi, upravo zbog njega. Meni je to razlog, a drugi imaju svoje preferencije koje mjesto bi si izabrali. Jednom paše sredina sektora da se ne mora stalno micat drugima koji prolaze, drugi želi u prvi red jer mu ide na pimpek kad se ovaj ispred njega ustane na svaki centaršut, treći želi zadnji red jer mu paše miris štrukli iz lože. A za 25€, to je minimum koji bi mogli ispoštovat, a ne lutrijom dijelit karte.
  • Bosskovitz
    7.9k


    Naravno, izbor mjesta je nesto sto bi moralo biti dostupno, barem kod online prodaje. Ne znam je li to izravno do kluba ili neizravno (zbog ulaznice.Hr), ali vjerujem da je nesto sto ce se promijeniti najkasnije s prelaskom u Kranjču.
  • blackbully
    4.4k
    Ne znam je li to izravno do kluba ili neizravno (zbog ulaznice.Hr)Bosskovitz

    Do distributera ulaznice.hr nije sigurno jer za gotovo sve veće evente imaju opciju biranja sjedala i numeriranje.

    Istra - Rudeš

    Rijeka - Lille

    Davis cup Hrvatska - SAD

    Svi imaju opciju odabira sjedala osim Dinama.
  • bbb medimurje
    3k
    Polako pada i sjever dolje 4
  • zagr
    505
    treba to brze padat ocekujem rasprodan sjever par sati prije tekme
  • deda
    28.7k
    Procjenjujem da je prošlo preko 1.800 komada.

    Evo pala je konačno četvorka na sjeveru.
  • NORTE
    9.5k
    Totalno sam neopterećen tijekom prodaje ulaznica. Uvjeren sam da će posjeta na kraju bit ok, a naravno volio bih da prebacimo tih 10 tisuća.
    Podrška će svakako bit odlična.
  • deda
    28.7k
    Moja trenutna procjena kaže oko 2.200 ulaznica otišlo.
  • Miro Vugrinec
    1.8k
    drugacije pise na ulaznicama, ostalo jos 2-3 sektora na zapadu dole i sjever dole. Sad ne znam kolko ima godisnjih tu
  • deda
    28.7k
    Šta piše na ulaznicama?
  • deda
    28.7k
    Prodaja je živnula od jutra, rasprodan je i sektor zapad dolje 2, a u prodaju puštena polovica sektora zapad dolje 8. Vjerujem da je do sada prošlo preko 2.800 ulaznica, možda čak i 3.000.
  • dumitrumitu
    717
    Ako se uzima besplatna ulaznica preko članske može se birati tribina. Dok su bile otvorene sve tribine nije se moglo.
  • M77
    456
    Koliko je bilo gledatelja na oproštaju Ademija?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.