• jedan u nizu
    8.3k
    sta zona kaze na baturinu i njegove reakcije nakon izlaska?
    prvo nije dao ruku/petaka nekome s klupe, gledao u pod i sutio.
    kasnije evidentno ljut na klupi sjedi prekriozenih nogu i ruku uz pljuvanje ne prema nikome ili nesto, nista znacajno, al uz taj stav i pozu pojacava dojam ljutnje/razocaranosti ...

    da li imamo novu 'zvijezdu' koja se ljuti ako ga izvadi prije kraja tekme i koja dotice nebo sa nosom.
    ili je splet okolnosti i samo tako cudno izgleda?
  • Georg Koch
    4.5k

    Meni to cak nije strasno.
    Mozda kod to vidimo glad za minutama, dobrim prezentacijama, golovima i sl.
    Nista prebitno za dizati buku oko toga
  • deda
    32.6k
    Mogao je biti ljut samo na sebe i vjerujem da je tako.
  • NORTE
    11.4k
    sta zona kaze na baturinu i njegove reakcije nakon izlaska?
    prvo nije dao ruku/petaka nekome s klupe, gledao u pod i sutio.
    kasnije evidentno ljut na klupi sjedi prekriozenih nogu i ruku uz pljuvanje ne prema nikome ili nesto, nista znacajno, al uz taj stav i pozu pojacava dojam ljutnje/razocaranosti ...

    da li imamo novu 'zvijezdu' koja se ljuti ako ga izvadi prije kraja tekme i koja dotice nebo sa nosom.
    ili je splet okolnosti i samo tako cudno izgleda?
    jedan u nizu
    Nemojmo tražit problem gdje ga nema. To su nebitne sitnice.
    Martin je svjetska klasa, dokazao više puta, dinamov dragulj.

    Njegova viroza je u obje tekme protiv Aek-a je jedan od glavih razloga zašto smo ispali i zašto je Bišćan dobio otkaz.
  • dzggzd
    171
    doso je jakir poslje do njega fino su popricali i sve je to okej
  • Georg Koch
    4.5k
    Mene vise zanima sta zona kaze za Ivanuseca.
    Da li sam jedini/medju manjinom ili vecinom koji njegove suze ne dozivljava ni 1%, buduci da se doticnog "trpilo" i cekalo 3ipo godine, te nakon toga odigra top polusezonu, i on uvjetuje odlazak koji isforsira?
    A u medjuvremenu mu ponudjen novi, poboljsani ugovor.
    Kome places misu mali, kome uvjetujea odlazak?
    Dinamovoj velicini u koju se kunes?
    AUŠA!
  • maksimirski istok
    233
    ne bi se bas složilo da ga se trpilo i čekalo 3 ipo godine po meni je odigro puno vise dobrih utakmica nego što to svi mislimo, a to da je sam inzistirao na odlasku lako moguće…
  • marcio amoroso
    36.4k

    Zona kaže kao prvo da ne dopušta vrijeđanje Dinamovih igrača.

    Ne znam šta smatraš pod “trpilo”, ali Luka Ivanušec je po učinku, ocjenama i dojmu zadnje 3 sezone jedan od nositelja igre. Odlazak nije uvjetovao nego ga je želio. Uostalom kao mnogi prije njega, a kao i što će mnogi željeti nakon njega.

    Luka je došao u Dinamo, dao više nego pristojan doprinos rezultatima, ostao 4 godine što je mnogo duže od mnogih koji su nakon dobre polusezone uvjetovali odlazak, donio Dinamu solidan novac i otišao.

    Ako je to za tebe “mišu mali”, onda si ti dosta manji miš od njega.!

    Edit: da svi igrači Dinamu daju koliko mu je dao Luka Ivanušec bili bi mi daleko od ovoga gdje smo trenutno.
  • Jurki
    11.7k
    potpis svega kaj si napisal. Vise mi je bilo krivo kad je Gavro odlazil nego Ivanusec.
    Isforsiral je transfer i dobro nek mu bude. Budu se Niskozemci uvjerili kaj su kupili.
    Covjek je dosel do svojeg maksimuma. Tesko da bu napredoval. Protiv malo tvrđih ekipa ga nije bilo ni na mapi.. trebal je preuzeti odgovornost i konce igre protiv Grka.. bio nevidljiv. Jedna polusezona je premalo.. ostalo smo trpili njegovu losu formu. A covjek bio u klubu 4 pune godine.
    Ok olakotna okolnost mu je bila ta da je imal dosta problema sa ozljedama.. trbusni zid, žuljevi duze vrijeme.
    Vjerujem da ga bu Stojkovic uskoro dostigel i prestigel.
  • deda
    32.6k
    Mi možemo svašta misliti o igračima i njihovom karakteru. Ali ne možeš im oduzeti radost i tugu koju su proživljavali uvdresu. Kad ti cijeli stadion skandira moraš se rasplakat. I ja bim
  • marcio amoroso
    36.4k

    A cijeli stadion ti sigurno ne skandira jer si mali miš i nisi dao ništa klubu.

    Dečko je jedan od glavnih igrača povijesne generacije, donio je Dinamu lijepu odštetu i za neke je miš. Odličan mi klub imamo kakvi su mu navijači. Neka se ne naljuti nitko i sigurno ne ide nikoga osobno, ali je to jebena činjenica.
  • nwankwo646
    342
    Snimanje ovog Feyenoordovog videa je trajalo bar 7 dana, znači da je potpisa i prije nego smo ispali od aeka...
  • marcio amoroso
    36.4k

    Pa jasno je bilo da ide nakon Aeka.
  • nwankwo646
    342
    to i kažem, nije ima motiva igrat lp s dinamom
  • Jurki
    11.7k
    Znamo svi da statistika nije neko preveliko mjerilo u nogometu. Međutim on je ofenzivni igrac, covjek koji mora zabijati golove i asistirati.
    U 173 nastupa je zabio 37 golova.. tj trebalo mu je 400+ minuta za 1 pogodak prosjecno.
    Ima 20 asistencija tj trebalo mu je za 1 asistenciju 750+ minuta prosjecno.
    I to sve u 4 godine.
    Po meni ucinak dosta skroman s obzirom da igramo farmersku ligu.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.