• NitkoBitan
    17.1k
    Ovo za najbolju upravu ikad nadam se da trollas.austrijanac

    Prenaglasio sam, ali nije da smo u nedavnoj proslosti imali neke super uspjesne uprave haha. Kazem ti, ako iducih par utakmica odradimo dobro sigurno nece biti kolicina kritiziranja kao prije.
  • miro
    4.4k
    Pitanje ustroja kluba, statut i ostalo su mi puno bitniji od bilo kojeg rezultata ove godine.

    Zamolio bih da mi netko tko je upućeniji u tu borbu objasni kako najlakše pratiti što se događa, gdje naći informacije (prijedlog statuta, osobe koje sudjeluju u definiranju i slično)

    Ili sam osuđen na članke Lesija, Mede i sličnih?
  • Ludovic IX
    7.3k
    Prijedlog statuta napravljen. Dan upravi na pregled prije mjesec i pol skoro. Još se čeka odgovor.

    Statut je kompromisni. Onemogucava jednog vlasnika zauvijek a članovi bi trebali sudjelovati u odlukama puno, puno više no sad
  • db-izbjeglica
    15.4k
    Znate što ću vam reći, možda se većini neće svidjeti...ali meni ova patetika po medijima i društvenim mrežama, srcedrapajuće objave i sve ostalo oko odlazaka pomalo ide na živce...

    Koja je poanta?
    Jel netko tjerao te igrače iz dinama?
    Da su htjeli ostati, ostali bi...čemu sad drama oko toga? Ne sviđa mi se taj pristup...

    Da se mene pita, dobili bi jednu objavu, sažetak karijere u dinamu, zahvalu, želje za uspjesima u daljnjoj karijeri i lijep pozdrav.
  • Gražvydas Mikulėnas
    12.7k
    imas lajk od mene al trebao si staviti u nepopularna misljenja :lol:
  • Nino Bule
    13.6k

    A jebiga jedan livi je ovdje ipak ostavio cjelu svoju dosadasnju karijeru i bio jedan od predvodnika generacije koja je napravila jedne od najboljih rezultata kluba u povijesti, nije isto je li on otisao ili pero bockaj, pero dobije jednu objavu, pa i ivanusec, livi malo vise paznje i to je to.
  • OsamŠest
    3.3k


    Oproštaljka Drme? :grin:
  • Gražvydas Mikulėnas
    12.7k
    ili potvrda da je dinamovac do kosti i strpljivo ceka priliku dok sjedi na klupi sa mizernom placom hehe
  • Kepec
    5.5k

    Svatko to gleda na svoj način.
    Koliko puta nas je Livi spasio kako u hnlu tako u Europi. Da odlazi Drmić, Emreli, Boško Šutalo itd. naravno da se neće raditi tolke oproštaljke.
    Ovdje je ipak riječ o Dominiku Livakoviću, mislim da ne zaslužuje samo jednu objavu i lijep pozdrav.
    Kažem svatko gleda drugačije, ali ovdje se ipak radi o Liviju, prije o Ademiju, a ne nekom lajbeku.
  • Nogo
    3.6k
    Ja se nadam da će sutra 2,3 riječi biti o Kačavendi. Čak je i Lokomotiva objavila da je prešao kod nas na posudbu.
  • NORTE
    11.4k
    Dovođenje Kačavende na posudbu je jako dobar potez, s obzirom da je sklon ozljedama, a pojačanja i širinu trebamo pa neka se dokaže i izbori za ugovor.
    Financijsku stranu priče ne znamo, ali posudba ne bi smjela biti preskupa.
  • Mr Anderson
    7.9k
    I Ivanušec i Livi su imali kakav takav oproštaj. Smeta me kako je Šutalo otišao...ko da je neki 25. igrač, a ne naš projekt koji je kroz Dinamo u kratkom roku dogurao do reprezentacije.
  • Facke
    3.6k


    Da dobar potez. Budemo vidli kak ga bude zdravlje sluzile.
    Nadam se da bude top pojacanje i da ga nakon posudbe kupujemo.
  • Crle
    515
    Meni je ekipa sasvim u redu i mislim da ćemo sa Jakirom bez nekih većih problema uzet prvenstvo. Samo mi Bulat nije jasan da iz dosta udaraca iz vana ne pogodi okvir s obzirom da ima dobar centaršut i šut iz slobodnjaka?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.