• mali M
    5.2k
    Mikroprimjer svega zadnjih tjedan dana i osuda sa svih stranaGuinness

    Pa kažeš da i ja zaradim koji lajkić na ovoj priči a? Daj nemoj molim te, ovo je forum, smijemo prokomentirati knjigu ili naslov ili temu. Nemoraš odma zarađivati poene i stavljati to u usporedbu sa situacijom dole. To je kao da ja za tebe kažem eto to je sad primjer kamo novinari izvrću teze i zarađuju klikove
  • markoli
    1.7k
    Kako je bilo spomena o grčko-turskom ratu nakon ww1, preporučam film “Izvor nade” iz 2014. u kojem je Russell Crowe glavni glumac - radi se o Australcu koji traga za svoja tri sina nestala nakon bitke u Galipolju.
  • serbus
    4.2k


    Da, super film ... ja sam ga gledao ali mogao bi opet malo mi se neke slike gube
  • SAS1987
    14.7k
    Čovjek je doslovno samo preporučio knjigu, ovdje ju ljudi osudili po naslovu. Top.Guinness

    Tek sada vidio ovaj komentar i hvala ti za potporu.

    Al iskreno, ja bi bio razočaran da s obzirom na naslov knjige nije nastala neka zajebancija :lol: Život je preozbiljan da bi bili ozbiljni :lol:
  • ZGBhoy
    1.7k
    Ima li neka preporuka u vezi Rata u BiH to jest Hrvata u BiH?

    Knjiga? Dokumentarac?
  • striko
    1.5k
    3 dana dokumentarac na yt. Obavezno
  • Patak
    2.9k
    Znam da je general Praljak skupio obimnu dokumentaciju za svoju obranu. Nešto sam od toga i pročitao, ali ne znam je li ikad objavljeno u obliku knjige
  • Majki2111
    3.1k
    Ima itko kakav film ili seriju za preporučit da je napeto, al da nema krimi motiva, i puno pucačine. Da je bar 21. stoljeće. Bilo bi idealno unazad par godina. Nisam ograničen jezikom. Dajte sve.
  • Infinity
    16.4k
    3 idiota. Vec sam preporucavao, fantastican film. S obzirom da traje tri sata mozes si ga pretvoriti u seriju :rofl:
  • Sajla
    5.1k
    pogledao na temelju ove preporuke i nije mi žao. Nije tip filmova koje inače gledam, ali zabavio me.
  • Infinity
    16.4k
    Ja sam ga gledao prije desetak godina, pa se bas najbolje i ne sjecam samih scena. Mozda bih mogao pogledati opet, mada se zadnje scene sjecam, a ona je sve.

    Meni je ostao u glavi kao film koji stalno ima radnju, stalno je napet i ne moras cekati sami kraj da kazes da je film dobar, a ovaj ima zaista fantastican kraj. Sjecam se da sam si ga pustio pred spavanje i da sam nakon nekog vremena pomislio kako je film ekstra i zao mi je sto ce brzo zavrsiti. Onda sam pogledao koliko je do kraja i vidio da sam tek na pola :rofl: Da sam znao da traje tri sata i jos pored toga indijski, nema sanse da bi gledao. I ovako ne znam tko i kako mi je uvalio indijski film da gledam, ali znam da sam od tog dana mnogima preporucio, jer me zaista odusevio.
  • cron1ck
    1.7k

    Silicon Valley mislim da je baš ono što tražiš, napeta radnja, a nema ništa niti krimi niti pucačine.
    Još dvije House of Cards I Shameless, nadam se da će ti se svidjeti neka.
  • jedan u nizu
    8.3k

    shameless, americka verzija
    zvijezda oskarovac william h macy.
    radnja bolesna. puno wtf i koji k trenutaka, definitvno r rated, zabavna cijelo vrijeme, nikad ne dosadni, svaka preporuka.

    nakon jedne ili dvije epizode ces skuziti na sta tocno mislim :D
  • puxigadjurdja
    1.6k

    Ako ništa, bude nam Fiona u cicama i guzicama
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.