• Droljo
    8.2k
    Točno smo toliko bolji. Trener nije unazadio momčad. Za početak super.
    Ovo nema veze sa biščanom, tak je ispalo.
  • dZg1986
    520
    Petko jednostavno mora ostati...
  • Mlađi referent
    12.3k
    Danas je Ljubo pružio vrhunsku partiju, to je hejt samo da se hejta.
  • San Lorenzo
    16.1k
    Jakirović: "Ovo je Dinamo kakav želim vidjeti, nagovaram Petka da ostane i vodi ovu momčad"
    Razgovarali smo i mislim da će ostati i voditi ovu momčad
    Ivdzo11

    Tak je nekad Bjelkan nagovarao igrače da ostanu...i redovno su ostajali...
  • Zagi
    7.9k

    Prvi dojam je sve.
    Na samom početku je taj ekpseriment izgledao dosta loše.
    Nema veze što je nakon prvih 10 prosječnih nanizao 20ak jako dobrih partija.
  • Infinity
    16.5k
    Danas je Ljubo pružio vrhunsku partiju, to je hejt samo da se hejta.Mlađi referent

    Ne, nego nam Ljubo fali u vezi, a imamo jako dobrog lijevog beka koji inace igra lijevog beka, jer je lijevi bek, pa ga treba staviti na lijevog beka, jer to covjek i jest, lijevi bek. To je problem, a svi mi znamo da Ljubo s vremena na vrijeme odigra i dobru utakmicu na poziciji beka, mada ne i vecinom, sto je i razumljivo s obzirom da je covjek vezni.
  • Zagi
    7.9k
    Ne, nego nam Ljubo fali u veziInfinity

    Kako kome.
  • San Lorenzo
    16.1k
    Dečki okrenuli smo prvaka Češke, pomeli smo ih s terena, sve to nakon mjesec i pol dana jadnog nogometa i atmosfere oko ekipe...uživajte makar do sutra ujutro u pobjedi, a onda se bacite na seciranje svega što ne valja oko Ljubičića beka.
  • Mlađi referent
    12.3k
    Ljubo u vezi ne fali nikome, Ljubo u vezi je vrlo upitan igrač
  • jp23
    2.7k
    Prema naprijed je bio jako dobar jer nisu očekivali da bek ide više prema sredini, nego da se drži uz liniju. Puštali su mu dovoljno prostora i to je sjajno iskoristio, što se s pravom može reći da je sjajno odigrao.

    No, na defanzivnom dijelu je bilo par situacija gdje su ga olako prošli zbog tog istog pozicioniranja više u sredinu, i izlijetanja, no nisu uspjeli ništa iz tog stvoriti jer je Perić pokrivao.
  • Mlađi referent
    12.3k


    Seciraj njegovu igru u vezi i imat ćeš još toliko manjkavosti. Ja se nadam će ga Mykha izgurat, ali ako čovjek već kod trećeg trenera igra istu poziciju i malo po malo osvaja i analitičare, onda je red da se mi laici zapitamo kaj gledamo i što zapravo želimo vidit
  • dumitrumitu
    1.3k
    Ima li koji dobar lijevi bek na tržištu, tako da Ljubo može u sredinu?
  • jp23
    2.7k
    Tu jesi u pravu, no mora se priznati da je dosta njih uzrokovano igranjem na neprirodnoj poziciji godinu dana. Dodavanja koja izvodi su "riskantnija", no sa trkom i požrtvovnošću uspije nadomjestiti dio grešaka. Ulasci iz "drugog plana" su mu jako dobri, dijelom zbog tog što ima kondicije za trčat danima (izdržljivošću me malo podsjeća na Šunjića). To je recimo pokazao i kod postizanja gola AEKu. U startu akcije na desnoj strani na rubu šesnaesterca, u završetku akcije prodor dijagonalno na lijevi rub peterca sa kojeg postiže gol.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions