• Mr Anderson
    8.4k
    Činjenica je da Ukrajinac ima problema s koljenom ibzato ga se plaća po utakmici i ne može odigrati 3 jake utakmice u 9 dana. Ljubo na beku je solidan, ništa lošiji nego u vezi. Stalno slušam hvalospjeve o Ljubi veznjaku, a vide se više mana nego odlika u njegovoj igri. Ako Bulat nastavi rasti, Ljubo je tu četvrti za tri mjesta u vezi.
  • cron1ck
    1.7k
    Evo i moja prva insajderska: Kacavenda sutra predstavljanje i još jedan po meni top igrač je dogovoren, samo još nije određeno predstavljanje, ako sutra bude Kacavenda onda otkrivam i tko je drugi igrač, ako ne bude onda je slabi insajder :rofl:
  • Droljo
    8.2k
    i super. Imamo dva beka. Nek kupe veznog
  • i more je plavo
    1.1k
    Trebao bi forenzicar da objasni pricu o Perkovicu.
    Decko je dosao kao stoper, isproban je na lijevom beku i nije odusevio ali ni razocarao.
    Odigrao sve utakmice za mladu repku i upao u bunar iz kojeg nikako da provori.
    Meni je tesko shvatiti da je samo nedostatak kvalitete razlog sto taj decko nije dobio sansu nakon sto je igrao kraj prosle sezone, sa ne losim ocjenama na sofi.
    Ne kazem da je on dobro rjesenje za lijevi bok ili stopera, samo ne razumijem klupsku politiku..... ima 20 godina, placen je 2 milje i status ko Zagi ???
  • Captain America
    17.8k
    još jedan po meni top igrač je dogovorencron1ck

    Tema u imenu ima tračeve tako da pucaj (makar inicijale) :wink: Hvala unaprijed.
  • Mr Anderson
    8.4k

    Zašto loše prvo poluvrijeme? Nije ti palo možda na pamet da je to bila Jakirova taktika? Nije glup, pričao je s igračima, gledao naše utakmice. Da nije bilo tog glupog penala, sve bi bilo OK.
  • rob ljubavi
    868
    Nadajmo se da Tironijevo otkrivanje crne zviri iz 24+ clanka nece poremetit posao...
  • Mihaljević
    10k
    Ako je Mierez slobodno možeš reći haha , imam i ja neke informacije da smo se dogovorili sa osijekom... :yum:
  • vjeko1701
    8.6k
    Ako je Mierez za prae koje se priča, onda pričamo o ešalonu preplaćenih HNL igrača a ne bombi/top pojačanju.
  • Captain America
    17.8k
    Osvrtnik najavljuje vatromet. Kaže da se slaže momčad po Jakirovom ukusu. Osijek je dobio novu ponudu za El Tora i El Toro forsira dolazak kod nas. Dogovoren je još jedan transfer, ne zna jel Vidović ili neko drugi.

    Petku je ponuđeno sve, samo mora potpisati. Od njega očekujem da pomogne u tranziciji kao što je to Ademi napravio 2018,
  • Mihaljević
    10k
    Prijatelj mi se kune u majku da je Mierez dogovoren 100% , ima funkciju u NK Osijeku , ne neku bitnu ali eto , uhljeb klasični haha... Al ne vjerujem ja ništa u to.
  • Klenx
    5.7k
    Petku produžetak i amen. Šta će nam Mierez.
  • Droljo
    8.2k

    Sve sam za što si napisao. Neka bude tako
  • Mr Anderson
    8.4k
    Nije mi jasno to preplaćivanje Miereza ako je istina. Da ga idu prodavati van neće dobiti ni blizu toliko. Uistalom ako Bruno ostaje, što će nam? Druge pozicije su bitnije.
  • vjeko1701
    8.6k
    Ok, al nadam se da on nije taj "kapitalac" kojeg svi najavljuju. Posebno se nadam da nije zamjena za Petka...a uz sve to smatram da se za spominjane iznose može dovest puno bolje i već mi je pun k*rac skautinga dalekozorom s vrha sjeverne tribine.

    *ebeš 60 milja ako se sav potencijalni višak troši na takav način.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions