• Neki tip
    21.3k


    Zaboravio si da Petković nije za prvih 11 jer pimpla, Baturina jer je slab u duelima, Mišić jer je umoran, Nevistić jer nije branio godinu dana, a i to slabo, Perić nije za prvih 11 jer je upao samo zato što nema Šutala, a Ivanušec nije za 11 jer ionak sutra potpisuje za Feyenoord.
  • Mihaljević
    9.9k
    Kažem za inače, sad je svako živ za prvih 11.
  • hardek
    2.9k
    Ma iz aviona je vidljivo da korištenje Ljube na beku u startu limitira ekipu. Može to ponekad izgledat OK ali plafon ekipe je automatski niži jer mu to nikad neće biti prirodna pozicija
  • Mulec86
    394
    Bulat mi svojim igrama ne dokazuje nista,a kamoli da je za prvih 11. Uvijek volim da me neko demantira i hocu mu svu srecu danas ,ali ja ga jednostavno ne vidim ko kvalitetu koju prizeljkujem na toj poziciji. Ljubicic mi je 10x bolja osmica samo eto covjek ima neka posla lijevo dolje.
  • Neki tip
    21.3k
    Ne dao Bog dati povjerenje jednu jedinu utakmicu treneru. Ono, barem prije nego što vidimo tu prvu. Jebate, prvu!

    Ne dao Bog pomisliti - hm, jel Miha zgazen, ima li grceve, laksu ozljedu, ima li Jakir neku drugu konkretnu ideju ili spoznaju za koju ne znamo.

    Možda Jakir brljavi, a možda je malo pretjerano vrištat prije PRVE njegove utakmice, nakon što je ekipu preuzeo prije dan i pol?

    Valjda je makar razgovarao s igračima.
  • Dragon1Warrior123
    3.3k
    Ljubo na beku... Dajte nek me neko ubije da se ne moram sam...

    tumblr_m0fj5259K41rqfhi2o1_400.gif
  • vjeko1701
    8.4k
    Ljubičić na beku...

    gpymd4vvu7bz.jpg
  • mali M
    5.2k
    Samo sam to želio.. samo da dobimo trenera koji će staviti igrače na svoje pozicije... Zbilja očekujem previše.. sa Ljubićićem na beku imaš lošu obranu s lijeva pa mu se vraća pomagat Ivanušec, ne probija po boku nikad i to je to od lijeve strane.. velika nula. S desne strane najboljeg beka koji stalno probija povučeš na prosječno lošeg stopera jer zaboravlja da nije bek i da nema tko korigirati njegove pogreške. Ne može dobiti niti jedan skok, a na desnog beka staviš lika koji nudi samo trku i ništa više. Loš obrambeno, loš napadalački... Ja bi razumio da sam ja tu protiv cijelog navijačkog puka, ali kad 99% ljudi vidi i govori istu stvar pa miša mu nismo slijepi gluhi i glupi...
  • striko
    1.5k
    Kružni tok. Za potpuni dojam želim Krunu Jurčića oko Svih svetih.
  • Mihaljević
    9.9k
    Možemo i svetog Antu dovest na trenersku poziciju, ako mu ne dovedemo pojačanja... Sa ovim rosterom ako bude prvak ja šaljem cijelom forumu 50€.
  • IstinaZaDinamo
    2k
    @PlavaSlavonija86d e sad, lako ti to pisat kad znas da ce biti promjena/pojacanja
  • Mihaljević
    9.9k
    Evo sve vrve pojačanja, bomba do bombe.
  • Lynx17
    4.1k
    Intervju (na MaxTV):

    Cmrecnjak (Ljubicicu): "Dobar dan i dobrodosao."

    Ljubicic: "Dobra vecer."
  • Ivek74
    0
    može dobar stream
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.