• scooniepenn
    3.3k

    Jednako kao što je srpska liga 15. po jačini.

    Ajde da te nešto pitam.

    Koja bi liga od ove tri u međusobnim srazovima najboljih 5 ekipa bila zadnja.

    1. PSG
    2. Lens
    3. Olympique Marseille
    4. Rennes
    5. Lille

    1. Benfica
    2. Porto
    3. Braga
    4. Sporting
    5. Arouca

    1. Feyenoord
    2. PSV
    3. Ajax
    4. AZ Alkmaar
    5. Twente

    Ja sam poprilično uvjeren da bi to bila Eredivisie. Jedino gdje su Portugalci u deficitu je petoplasirana Arouca kojoj se to desilo sada i vjerojatno još dugo neće. Tako da pozicija trenutno na UEFA-inoj ljestvici nije baš najrealniji pokazatelj uvijek.
  • Mali Zeus
    12.7k
    ↪Mali Zeus Objavili su prije koji dan nizozemci da je gotovo i da dolazi u petak. Tako da mislim da je gotovo.dumitrumitu

    Koji Nizozemci?
  • Mali Zeus
    12.7k
    Tako da pozicija trenutno na UEFA-inoj ljestvici nije baš najrealniji pokazatelj uvijek.scooniepenn

    Kada nije?
    nije ni ova tvoja ljestvica prvih 5 po ligama najrealniji pokazatelj, dapače.
  • scooniepenn
    3.3k

    Nije realan pokazatelj čega? Hoćeš reći da je Feyenoord bolji od Benfice i PSG-a? To bi bilo 3 razlike u dvije utakmice ukupno najmanje.
    Ili Porto i Lens u odnosu na PSV koji se muči s Rangersima. Meni je dovoljno jasno, tebi nije. Fajn
  • Infinity
    16.4k
    Bio sam medju najglasnijim zagovarateljima 'sta ce nam Orsic, imamo Ivanuseca'. I zbog toga sam ljut jer odlazi, osjecam se pomalo kao idiot :rofl:

    Odlican je igrac, al nadoknadjivali smo i bolje. Muka je samo to sto je danas 24.8. Reakcije nase uprave su kao reakcije sofera koji ima tri promila. Lose i zakasnjele.

    Orsic se sigurno barem na trenutak pokajao sto je otisao u Tursku. Mozda se nije pokajao sto nije dosao u Dinamo, ali mu Turska sigurno jest prisjela nakon ozljede. A mi koji nismo zalili za njim sad mozemo zaliti. I kakav bi to potez ocajnika bio da ga sad pokusamo dovesti i da cekamo. To bi bio slag na tortu radjenu od nase gluposti.
  • IstinaZaDinamo
    2k

    Pa receno je da se moze naci jeftinijih igraca, ne da ce ih se dovesti.

    Velika je to razlika.
  • Mali Zeus
    12.7k
    Nije realan pokazatelj čega? Hoćeš reći da je Feyenoord bolji od Benfice i PSG-a? To bi bilo 3 razlike u dvije utakmice ukupno najmanje.
    Ili Porto i Lens u odnosu na PSV koji se muči s Rangersima. Meni je dovoljno jasno, tebi nije. Fajn
    scooniepenn

    Ti na osnovi prvih 5 iz 3 lige i svojih pretpostavki zaključuješ koja je bolja od koje.
    Tebi je to ok i dovoljno jasno, sve super, fajn, meni je to onako smiješno.
  • scooniepenn
    3.3k


    Ne, nego što ideš niže to su klubovi jači i razlike veće. Ili misliš da su primjerice Monaco, Lyon, Nice slabiji od Vitessea, Sparte Rotterdam i Heerenvena. Imaš pravo, stvarno smiješno.
  • Olmic
    3.6k
    Nadam se ulaganja barem do 6-8 milja eura dokraja prijelaznog roka
  • ivosivo
    190
    Gdje nam je kolega @rob ljubavi da nas malo oraspolozi :smile:
  • Svi na Sjever
    2.2k
    Bio sam medju najglasnijim zagovarateljima 'sta ce nam Orsic, imamo Ivanuseca'. I zbog toga sam ljut jer odlazi, osjecam se pomalo kao idiot :rofl:Infinity

    Ja sam se jedno vrijeme cudio kako je ovdje olako prihvaceno da Orša nije naš must choice.

    Ovaj transfer rok nikad nebi bio neuspješan samo da je on vraćen,otisao Ivanusec ili ne, a priče ionako se ozljedio su mi smijesne ili da je odabrao Trabzon,jer istina je da je Dinamo odabrao novac.
  • Patak
    2.9k
    I ja sam držao da nam je Oršić trebao biti prvi pick ovog prijelaznog roka bez obzira na Ivanušeca u momčadi, ali što sad, idemo dalje, bit će Stojke pravi.
  • Mihaljević
    9.8k
    webzajednicka_0781f940-daab-4482-9753-e6c5fa0a9f97_1300x600.jpgNemamo bekove , nemamo halfove , nemamo forove što daju golove ...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions