• CN-ZG
    141
    Ne razumijem vas koji ste ko uvrijeđene dame, kak to Ivanusec moze otic?! Jednako kao i ova panika i histerija koja se stvara oko prvenstva..pa kaj ak tovari osvoje i da imas sezonu totalnog remonta, kaj ce stat svijet? Bilo bi dobro smanjit kukanje i plakanje, opusteno..
  • Zagi
    7.7k
    I ostatak uprave ih križa jednog po jednog uz pitanje "A kaj ti misliš o Mierezu?"
  • Orc123
    8k

    Evo dat cemo im onda 5icu iz teorije, a 1 iz Prakse....
  • Mali Zeus
    12.7k
    Pa jel nije on član uprave za sportski sektor?Droljo

    Je li?
  • Droljo
    8k
    Neam pojma . Ajd ovak. Jel on naš čovjek u klubu?
    U biti nemoj odgovarat, krećem pit pa nebum u mob piljio. Živeli
  • morales
    128
    smijesne su te price,nije uprava sposobna da dovede nikog,sto nisu kaneka i bernau prekrizili?
  • morales
    128
    za mene bi osobno bila tragedija kao zagrizenog navijaca dinama da mi s ovakvom ekipom i ovakvim budzetom damo titulu orjuni iz splita
  • Mihaljević
    9.8k
    pa kaj ak tovari osvoje i da imas sezonu totalnog remonta, kaj ce stat svijet?CN-ZG

    Hoće , sa takvim stavom nećemo dogurati nigdje.
  • morales
    128
    ako osvojimo ove godine oni se totalno gase od euforije i ambicija i svega,ova sezona je njima van bank,
  • striko
    1.5k

    i ako ne osvoje sljedeća će opet biti van bank. Slušam zadnje 3 sezone kako idu all in. Samo me zanima koliko tih all inova ima?
  • morales
    128
    e ova je zadnja kad ne osvoje bankrot
  • Georg Koch
    4.6k
    Mozemo se mi tjesiti : Pa nek ide, isli su i veci/ Ako ne zeli ostati i ne mora itd.
    Ali jednostavno Ivanusec nikako nije smio otici. Pogotovo za ovaj smijesni iznos! Sutalo ok, solidan iznos, dosta dao klubu, presao davno ovu razinu.,, Livi zadnja godina ugovora, dao sve klubu, ok. Ali Ivanuseca kojeg se trpilo 3-4 god.i nakon jedne dobre polusezone da postavlja uvjete i forsira odlazak? Nemamo mi osobu koja bi rekla:Ok kralju, ugovor imas, moze tribine, mozes igrati, pod ovim uvjetima ne mozes ici pa ti vidi. Cao. I to se moralo odradit. Kakav smo klub da jedan Ivanusec forsira odlazak nakon pola sezone?
    Strasno...
  • Mihaljević
    9.8k
    F4TE_khXgAAxJt8?format=jpg&name=medium
    Ma nema ništa od ovog Sabe Sazonova , to je ovaj lupio pa ostao živ , a mi se odma upecali.
  • Mali Zeus
    12.7k
    Čudno mi je da to pišu samo sportske za sad, da još nitko nije objavio tu vijest, ali samo se tješim u biti.
  • dumitrumitu
    1.3k
    Objavili su prije koji dan nizozemci da je gotovo i da dolazi u petak. Tako da mislim da je gotovo.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions