• Ludovic IX
    7.3k
    dinamo treba bazu od 15000 koji će ići svaku domaću tekmu i jedno 20-30000 onih koji će ići onda kad im sve paše tj ići će na svaku trču,četvrtu..
  • Facke
    3.6k


    Bez pravuga stadiona sanse nema.
  • Neki tip
    21.3k


    Ma na novoj Kranjči sam 100% siguran u prosjek veći od 8k!

    Zapravo, čak mislim da je redoslijed "nova Kranjča" pa tek onda "novi Maksimir" izvrstan za neku buduću posjećenost novog Maksimira. Naravno, pod prepostavkom da će se doista oba i izgraditi.

    Dosta se pisalo o tome kako nam Kranjča ni ne treba, nego se Maksimir može graditi:

    a) etapno, tribinu po tribinu (pa su se davali i brojni primjeri)
    b) malo izmješteno na zapad, na mjestu prije predviđenog HNS kampa

    Ne sumnjajući u izvedivost (nemam pojma o građevini), ovo gore pišem iz druge perspektive.

    Mislim da će se s Kranjčom i njezinim skromnim kapacitetom, a bitno poboljšanim doživljajem u odnosu na stari Maks., stvoriti potražnja.. 2, 3 sezone na Kranjči zapravo će pripremiti, izgraditi veću potražnju za utakmicama i Dinamom na novom Maksmiru, nego što bi to bilo da se odmah ide na Maksimir.

    Naravno, to je samo teza, koju ne mogu dokazati jer će bit ili jedno ili drugo ili nijedno, a sigurno ne oboje (i da ima i da nema nove Kranjče prije novog Maksimira pa da možemo potvrditi učinak).
  • NORTE
    11.4k
    Ako su opcije za trenera zaista bili Krznar i onaj rektalni alpinist onda smo zaista jako dobro prošli i nadam se da će i rezultati to pokazati.
  • Bruh
    947
    Koji je uopće plan za gostujuću tribinu kranjče tj. kako će se to uopće osiguravat
  • scooniepenn
    3.3k

    Ima smisla ova teorija jer da tamo prvih par utakmica stadion bude pun pa se zadrži prosjek od 10.000 koju utakmicu ljudi će pričati svojim poznatima kako je brutalna atmosfera, imaš sadržaja na stadionu i po principu usmene predaje uvjeren sam da bi prosjek bio najmanje 8.000 do 9.000 do kraja sezone. Automatski bi iduće sezone bila veća potzražnja i uz pametnu komunikaciju ti bi do završetka Maksimira mogao doći na 10.000 ljudi prosjek što je ipak već respektabilnija brojka.
  • Bruh
    947
    Dinamo na Kranjči ako se budu logično slagali rasporedi će dignut i gledanost košarke a ni dom sportova nije daleko... Baš me zanima hoće li se uspjet prelit na KK Dinamo i Futsal publika koja će tada dolazit.
  • Dinamosaur
    1.5k
    je li ovo zamišljeno kao uvreda na koju se trebam naljutiti ili pohvala na kojoj trebam zahvalitiNeki tip
    samo pozitiva. :heart: a kaj se tice profiliranja, na 91.3% tvojih upisa sam se slozio :rofl:
  • Cosey
    508
    Jel to ziher za Kranjčevićevu? Mislim, toliko dugo problemi sa stadionom da apsolutno nikome ne vjerujem.
  • Nino Bule
    13.6k

    Ono bitno, novac, je odvojen, problem je sto bi moglo potrajat godinama
  • Neki tip
    21.3k
    91.3%Dinamosaur

    Cijenim ovu preciznost! :lol:
  • Zagi
    7.7k
    Sobzirom da u PO LP nismo ušli i tih para nema, ne mogu se oteti dojmu da bi nam dobro došla sezona u Konferencijskoj ligi.
    Pare su slične ,a na neku pozitivu oko kluba (što nam u ovom trenutku jako treba) bi više utjecao veliki rezulatat u ECL nego osmina finala EL što nam je u ovom trenutku maksimum po meni.
  • obelix
    92
    Neka nas u EL pa u KL mozemo i preko treceg mjesta...na skali prvi nositelj, nadam se da necemo zavrsit zadnji. Ali da, nije tragedija ni skupine EL odigrat. HNL se mora osvojiti zbog svih dogadanja i nagadanja
  • Zagreb1992
    1.7k


    Radit će se sigurno raspored da Dinamo ne igra doma kad je Cibona radi osiguranja utakmica ...To je jedino logično
  • Patak
    2.9k
    Kaj se tiče profiliranja, da nisi negdje napisao da si u četrdesetima, rekao bi da mi "vučeš" na Antu Nazora povjesničara, ne košarkaškog trenera, a nikako na Milanovića, blebetala. Poznavatelj domovinskog rata, stručan u anketiranju i profiliranju "drugih", analitičan, odličan u argumentiranju. Rekao bi da si pisao stručne/znanstvene radove/studije iz društvenih znanosti i da možda radiš u nekom javnom institutu društvenih znanosti ili tak nešto. Tak bi te ja profilirao ak te zanimalo kak te "vidi" jedan forumaš samo preko upisa na nogometnom forumu. Sorry na offtopic, možda više spada u temu kako vidite druge forumaše.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.