• Mali Zeus
    13.2k
    Utakmica je prevažna da je ne igra Ivanušec ako je na raspolaganju, bez obzira da li odlazi ili ne. Nije ovo utakmica za uigravanje novih igrača.The Undertaker

    Slažem se. Odlazi ili ne, ne staviš najboljeg igrača na klupu.
  • deda
    32.7k
    Daleko je bio on od najboljeg igrača u obje tekme protiv AEKa. Ja bih čak reako da je možda bio najlošiji.
  • Mali Zeus
    13.2k
    Mislio sam više da je najbolji općenito i najopasniji definitivno.
  • Svi na Sjever
    2.3k
    Ivanusec u Europi ne moze igrati krilo ,to ce se nizozemci vrlo brzo uvjerit.

    On je odličan vezni igrač a na krilu ne radi razliku, osim Istra,Rudeš i Jogurt sa Vuskovicem na brisanom prostoru.
  • deda
    32.7k
    Ja vam evo sad moram priznati da se današnjoj utakmici baš veselim bez obzira kako prođe. Pogotovo što igramo sa mojim zemljacima, gospodom iz MittelEurope. Utakmice protiv AEKa sam mrzio i jedva čekao da prođu.
  • dinamozivivjecno
    2k
    Pa stavio sam ovu postavu zato sto ne vjerujem da ce Jakirovic nesto puno mijenjati, a i realno nije imao nesto vremena za promijenit s obzirom da smo u subotu igrali utakmicu i da je u ponedjeljak dosao.
  • mali M
    5.2k
    ma kužim ja šta ti govoriš, ali pa valjda nije slijep da ne vidi šta nije valjalo pa neće sad mjenjati da puno sad ne talasa! Onda mi nije ništ bolji od Bišćana ako sa identičnim postavama ulazi u utakmice..
  • ZGBhoy
    1.7k
    Nema mi slađe nego ovakve situacije kao sada!

    Najljepše je bit Dinamovac u ovakvim trenucima.

    Svi udaraju po tebi i već su te otpisali, onda mi je najdraže
  • dinamozivivjecno
    2k
    Treba mu dati vremena da poslozi po svome pa onda mozemo dati nekakav sveukupni zakljucak, ja ne sumnjam da ce to izgledati dobro uz jos 2-3 potencijalna igraca koji bi dosli imali bi respektabilnu momcad za europu i hnl.
  • Ludovic IX
    7.3k
    ako ćemo vjerovat sebi, tu na forumu..

    ivanuseca možemo možda najlakse zamijeniti. možda stojković a možda mali rukavina za par mjeseci pokaže svu svoju raskoš.

    šutalo je nezamjenjiv po kvaliteti ali dinamova najbolja obrana u europi je KTC-Perić (onda kad smo primili samo jedan gol u skupinama) tako da pola te obrane već imamo. možda neće bit tako loše.

    Ja želim Nevistiću da ide iduće godine na Euro kao prva zamjena Liviju..
  • Jurki
    11.7k
    kak sam napisal neki dan. Ivanusec je u klubu 4 godine i kaj je on odigral za te 4 godine? Tu i tam neki bljesak.. dobra jedna polusezona i to je to.
    Ok imal je problema s ozljedama ali suma sumarum puno premalo.
    Bil je ocijenjen kao igrac koji bu preuzel odgovornost, ali u dve tekme s Grcima i jogurtom kad je trebal preuzeti odgovornost u nasoj igri.. jednostavno je nestal.
  • db-izbjeglica
    15.4k
    Ne vidim smisao da ivanušec igra...

    Hvala lijepa i doviđenja!
    Nek pakira stvari za sutrašnji let...
  • Droljo
    8.2k
    ivanuseca možemo možda najlakse zamijeniti. možda stojković a možda mali rukavina za par mjeseci pokaže svu svoju raskoš.Ludovic IX

    A zamisli da su odmah prodali ivanušeca i vratili oršu...
    Ali za to treba dva fakulteta imat zgleda...
  • db-izbjeglica
    15.4k
    A zamisli da su odmah prodali ivanušeca i vratili oršu...
    Ali za to treba dva fakulteta imat zgleda...
    Droljo

    Pa čovjek se potrgao, možda se nikad ni neće vratiti ozbiljnom nogometu...
  • IstinaZaDinamo
    2k
    Vjerojatno misli da smo ga trebali prodati u 6. mjesecu i vratiti Orsu
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.