• scooniepenn
    3.3k

    Je li za prvu ruku tako teško uzeti prevoditelja pa čovjeka poslati na tečaj engleskog da pohvata osnove potrebne za nogometno sporazumijevanje. Samo za usporedbu Celtic ih ima 4 i 2 Koreanca, a čisto sumnjam da je kriterij za dovođenje bio jesu li poligloti. Igra hrpa Japanaca u Belgiji i Njemačkoj, a čisto sumnjam da su i ti tamo istinski jezikoslovci. Zašto je uvijek kod nas sve problem.
  • mali M
    5.1k
    samo dvije stvari, ono što znam prije dosta godina da je stipendijski bio cca 20.000kn, vjerujem da je sada više ali sumnjam da je 100.000kn iliti 15.000€ mjesečno..
    druga stvar, taman ste napisali, Bišćan doslovno nikome nije vjerovao, al doslovno nikome na klupi osim neshvatljivo Marinu.. Ja računam sa svima sa klupe (osim Marina) i ne samo da računam, nego vjerujem da uz Perića puno za reći će imati i Boško i Perković i osobito Max. Kužim da su Boško i Perić malo stakleni pa zato treba neki sigurniji obrambeni, ali meni bi po HNL-u osobito bili korišteni i Max i Perković. Čak bi sa Perkovićem odmarao Miku u lakšim utakmicama...
  • i more je plavo
    1k
    hahaha, pa kaj mislis da sad igraju pantomime sa Kanekom ?
    Ali videl si meme kad Livi navlaci japanca i vuce ga na prvu stativu a ovaj nema pojma di je.

    https://www.instagram.com/reel/CwA1cdDt_DZ/?igshid=MzRlODBiNWFlZA==

    Neznam kak se postavlja poveznica, i jel se to smije ovdje, pa ak nesmije, recite i brisem ju odmah.
  • scooniepenn
    3.3k

    Top kalibar znači Martin Baturina u trenutku ulaska u krug prve ekipe ili Joško Gvardiol ranije ili Gabrijel Rukavina u ovom trenutku. Dakle, oni izlazni juniori za koje možeš u najmanju ruku reći da imaju sve predispozicije za postati europske klase. Ne znači da će to sigurno i postati, ali imaju sve karakteristike da ih se uz pravilan razvoj takvima napravi.
  • sport
    3.3k
    Pa nije problem jer je doveden prevoditelj zbog Takura
  • scooniepenn
    3.3k

    Ma naravno da je dečku sve novo i drugačije, ali meni je on u ovo malo minuta što je bio na terenu pokazao jako puno i ako dobije vrijeme i minutažu uvjeren sam da će nam biti pojačanje jer nemamo igrača sličnih karakteristika.
  • Jurki
    11.7k
    moramo uzeti i u obzir da su se do sad potpisivali i igraci koji ne mogu igrati u zupanijskoj ligi na velike ugovore zbog rikverca.
    S kim se mogel dogovoriti rikverc taj sigurno nije dobil 15.000 kn mjesecno..
  • Facke
    3.6k
    Po meni je za sad solidne odraden rok. Bernauer,Kaneko i Miki su igraci koji nam odma mogu pomoci. To kaj Biscan Kaneku i Bernaueru dal slabe igrati je njegov problem. Evo ja bi denes igral s Bernauerem na stoperu i slus. Nek igra.
    A svida mi se Jakir el odma isce pojacanja. Razgovara s upravu. Kaj je Biscan delal? Kukal prek medija kak nikoga nije dobil a ekipu je imel celu do AEKa.
  • scooniepenn
    3.3k

    Sve OK, ali volio bih vidjeti konkretne brojke u izvještaju pa da vidimo gdje smo mi tu točno. U svakom slučaju ako i uzmemo da ćemo zbog tih raskida ove godine biti na 50 milja budžetu onda već iduće padamo s ovakvom konfiguracijom ekipe i igračima koje dovodimo na 45. Ja ne vidim kako bi bilo drugačije.
  • OsamŠest
    3.3k
    Sat vremena me nema, 5 novih stranica. Nadao sam da se komentira dolazak nekog pojačanja, a vi pričate o Lesičkom..

    Razočarali ste me :smile:
  • Majki2111
    3.1k
    Dođi na cice i guzice. Tamo su ljepše teme...
  • Jurki
    11.7k
    e upravo to. Sljedece sezone bi se trebale vidjeti ustede u tom dijelu.
    Problem je samo kaj su se godinama unazad prihodovale velike kolicine novaca.. ali kak su novci dolazili.. mi smo ih bacali u pec doslovno.
    Nije tolko problem kolko se prihodi, vec na kaj ode uprihodovani novac.
    Nebu za rikverce, provizije.. bude za jacanje momcadi, podizanje strukture placa igraca prve momcadi. Jer mi kao udruga moramo potrositi novce jer ce ti ih uzeti drzava.
  • scooniepenn
    3.3k

    Kolega, apsolutno se slažem. Beli osim što je djelovao kao da je došao po kazni na klupu, razina samopouzdanja mu je bila kao da je došao ravno s klupe Kustošije na onu Dinamovu. Osim toga, imao je 4 reprezentativca protiv AEK-a, dakle istu ekipu s kraja sezone uz Mihu koji je sigurno pojačanje i barem dvije popune u ovom trenutku, a on je u startu kukao kako je AEK izuzetno jak, kako će biti teško. O narativu nakon poraza u Zagrebu da i ne govorimo. S druge strane, Jakir je po samopouzdanju na razini Bjelice i ne skriva se iza snage protivnika. To se najbolje vidjelo po njegovim izjavama uoči Sparte, niakakve pile naopako i prikazivanje Čeha kao da su u najmanju ruku Red Bull Salzburg, da ne kažem, netko još jači. Svi limiti AEK-a su se jako dobro vidjeli u utakmicama protiv nas (pritom ih ne potcjenjujem da me se ne bi krivo shvatilo), a dovoljno govori podatak da su i s igračem više bili poprilično bezopasni protiv Antwerpa, koji ni po čemu nije bolji od Dinama.
  • Svi na Sjever
    2.2k


    Vec nakon prvog intervjua Jakira se vidi kolika je loša energija bila kod Biscana,razumijem da je htio raditi pritisak na upravu ali...

    Pratim Igora kroz cijelu karijeru čak sam poceo navijat za Liverpool radi njega, al pao je na jeftin način,suzio si je klupu nepovjerenjem i body language nedorastao situaciji i klubu renomea Dinama.
  • OsamŠest
    3.3k
    Dođi na cice i guzice. Tamo su ljepše teme...Majki2111

    Kad me gazda te teme pozove, na meni je ništa drugo nego odazvat se!
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions