• IstinaZaDinamo
    2k
    Nevistic - Rile, Bernauer, Peric, Mykha - Misic, Ljubicic - Spikic, Baturina, Ivanusec - Petkovic

    Iako je Bulat zasluzio mjesto u prvih 11, pa mozda bude on umjesto Baturine.
  • vjeko1701
    8.4k
    Uoči utakmice, sjetimo se zadnje natjecateljske protiv njih.



    Lovren, Morales, Badelj, Mikić, Mandžukić...sv. Ivan Kelava.

    Branko Ivanković drugu sezonu zaredom skida nositelja u playoffu na gol u gostima...
  • dinamozivivjecno
    2k
    Ja bi prije rekao da ce izgledat ovako:

    Nevistic-Moha-Rile-Peric-Ljubo-Misic-Bulat-Baturina-Ivanusec-Spikic-Petkovic
  • Olmic
    3.7k
    ljubu na beku neces sigurno gledat
  • og1986
    2.9k


    Jučer na HRT-u su izrekli točno takav sastav kao najavu.
  • Olmic
    3.7k
    na hrtu valjda ni ne znaju da je dosao miha, zauzeti su ajdukom
  • rakurs
    226
    na hrtu valjda ni ne znaju da je dosao miha, zauzeti su ajdukomOlmic

    Kad smo već kod toga, jel skužio netko jučer na pressici tko je onaj novinar koji nije znao da je Stojković potpisao za Dinamo? Jakir nije vjerovao što čuje :lol:
  • Svi na Sjever
    2.3k
    Ivanušec ako ide nebi mi prismrdio današnjoj utakmici.

    Čemu ? Koja je svrha?

    Pa radje Stojkovicu ili nekom drugom 90 minuta kojem ce to značit sve, kako po formi tako po stjecanju iskustva.
  • deda
    32.7k
    Slažem se.
  • Patak
    2.9k
    Pa i Livaković je branio protiv AEKa iako se vjerojatno znalo da ide. I bolje da je...
  • deda
    32.7k
    Liva je Liva, a Luka je Ivanušec.
  • mali M
    5.2k
    Ja bi prije rekao da ce izgledat ovako:

    Nevistic-Moha-Rile-Peric-Ljubo-Misic-Bulat-Baturina-Ivanusec-Spikic-Petkovic
    dinamozivivjecno

    Znači obrana grozno... Moha koji je teški zujo na desnom beku, obrambeno čak kriminalan, Ljubo koji je na lijevom beku teški zujo, obrambeno tragikomčan na toj poziciji, Rile koji osim srca totalno loše postavljen na stoperu. Već sam rekao, nije da drugi klubovi idu kao muhe bez glave i oni proučavaju. I zna se da Rile i Moha nemaju nikakav skok. Još kada staviš Ljubu na lijevog beka onda njihova desna strana veze može ubacivati kao na treningu na drugu stativu, a ako imaju nekog skakača samo neka puni... Ako ti misliš da će izgledati ovako, onda ću reći tebi kao i Čačiću i Bišćanu: stavljaj više igrače na njihove pozicije, pa kolko vas misli da je ovo FM pa ćeš nekoga sa velikim difendingom stavit u zadnju liniju pa bit će sigurno dobro.. Dobro da neznate za cheat taktiku iz CM-a kad si stavio samo 2 beka i 2 stopera si mogao iskoristiti za zadnje vezne... Možda i sad riskiram da dam nekom novinaru ideju bedastu! :lol:
  • Bruh
    956
    Stariji grbovi Sparte Prag me podsjećaju na još jedan hrvatski klub osnovan u Pragu ; ) možda su od njih povukli inspiraciju
  • NORTE
    11.5k
    Stariji grbovi Sparte Prag me podsjećaju na još jedan hrvatski klub osnovan u Pragu ; )Bruh
    Nadam se da će na ogradi Maksimira imati barem jedan transparent s tim grbom koji je vrlo popularan među njihovim navijačima.
  • The Undertaker
    5.4k
    Utakmica je prevažna da je ne igra Ivanušec ako je na raspolaganju, bez obzira da li odlazi ili ne. Nije ovo utakmica za uigravanje novih igrača.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.