• Teofil Kateran
    1.4k
    Ne bih se baš složio da je Dolček bolji od Špikića. Ni blizu. A nije baš ni Sahiti.
  • Georg Koch
    4.6k

    Pocetak ove sezone je. Spikica svi javno kritiziramo konstantno. Stalno tapka u mjestu. Otvori mu se sansa i stalno Spikic u nista. Napredak ne vidim bome dosta vremena...bori se, trudi, top. Ali da smo mi neka prijetnja sa desnog krila, nismo.
    Dolcek je sigurno bolje usao u sezonu. Sahiti li-la
  • ZGBhoy
    1.7k
    Iskreno?
    Nema razloga uspoređivati igrače, mi ak se složimo i krenemo kak treba, oni od Titule ne budu vidjeli ni T.

    Pritisak je ogroman na njih rekao bi veći nego na nas
  • Captain America
    17.7k
    Spikica svi javno kritiziramo konstantno.mm8

    O Špiki su sve danas rekli Marcio i Neki tip. Tehnički odličan igrač. On ak si posloži glavu, to je to. S obzirom na odgovornost u obrani, bit će i ovakav sigurno koristan u Jakirovom sustavu. Kad pogledaš i Orša i navijač Feyenoorda su late bloomeri bili, zašto to ne bi mogao i Špika?

    Onaj neandertalac i Dolček nisu bolji od Menala, a kamoli Špike. Čisti talent uspoređivat je uvreda za Špiku.
  • mali M
    5.1k
    mi Špokića kritiziramo za našu razinu potreba, a to je razina europskih natjecanja.. kakvi Dolček i Sahiti... Sahiti samo juri bez glave a dobiva na pozornici samo zato jer je histerični vrištavac ... Kako je to njima odma znak za hajdučko srce veliča ga se kao da ekšuli vrijedi nešto...
  • Georg Koch
    4.6k
    mi se konstantno tjesimo.
    Ak si poslozi glavu. Da, AK.
    Ja ga prvi gotivim zbog borbenosti, zelje i trke. Ali evo, moze li neka tekma gdje smo mi bili opasni sa desnog krila, da je taj protivnik mogao strahovati kao za nase lijevo. A za konkretnost tek da ne pricam.
  • mali M
    5.1k
    pa pričamo o tvom komentaru da je Sahiti bolji.. šta Sahiti ima nešto više odim borbenosti, želje i trke? Prošle sezone Sahiti 4 gola 3 asistencije, Špikić 7 golova 5 asistencija... Po čemu je Sahiti bolji?
    Da se razumijemo, pišem iz perspektive nekog tko ne podnosi Špikića
  • Georg Koch
    4.6k
    evo Dolcek je imao 5 golova i 2 asista u 5 utakmica manje za Sibenik koji je ispao, jel onda to bolje?
    Napisao sam da je Dolcek sigurni bolje usao u sezonu, Sahiti li-la.
    Jednostavnk oba su opasnija po meni za suparnicku obranu. Ja ne znam tko to od nasih suparnika strahuje kad ga Spikic napada. Nije opasan, okomit, konkretan i gotovo.
    Potencijal ima veliki, ali odavno je samo na tome, bez konkretnosti.
    A borbu i trku mu ne moze nitko osporiti.
  • nwankwo646
    342
    Samo šta oni trenutno igraju u atmosferi, naboju i bodovnoj prednosti koja te usporedbe značajno mijenja... Nažalost.
  • db-izbjeglica
    15.4k
    Ja sam silno razočaran... bio sam uvjeren da je period u kojem nam najbolji igrači odlaze u klubove poput fenerbahčea iza nas. :sad:

    Jbt, kao da je ocvala zvijezda željna love jer su mu bivše žene uzele 60% love u brakorazvodnim parnicama...
  • LeonianWrynn
    162
    bio sam uvjeren da je period u kojem nam najbolji igrači odlaze u klubove poput fenerbahčea iza nas. :sad:db-izbjeglica

    To su klubovi koji igračima isplaćuju 2-3 puta veće plaće od nas, šta je tu je
  • IstinaZaDinamo
    2k
    Ja sam silno razočaran... bio sam uvjeren da je period u kojem nam najbolji igrači odlaze u klubove poput fenerbahčea iza nas. :sad:db-izbjeglica

    Takodjer.

    Ne vidim nikakvu logiku u ovom transferu, napredak, osim financijski, nije sigurno. Ajde da je to neka Sevilla, Villarreal pa i nekako. Te price da ce igrati pred punim stadionima i slicno su gluposti, a jos nelogicnije mi izgleda da on ode dole dok njihov golman ide u Manchester.
  • Dinamosaur
    1.5k
    Meni je palo na pamet kako ga je prosli mjesec torcida ispratila u tunel. Livi turcine....
    Kakav rat oni vode protiv njega il samo seru jer je Dalmatinac u Dinamu?
  • Keyser Soze
    10k
    Zbog onog kad je nasrnuo na Sahitija
  • Mali Zeus
    12.7k
    O feneru se govori kao da je neki lijevi klub. Ok nisu Sevilla ali nisu ni za baciti, pune tribine, pristojno jaku ligu itd. ne treba zanemariti. Njihov golman ak i ide u Manchester ide za trećeg golmana i kolko vidim nije bio baš nešto zadnje 2, 3 sezone tako da će tu Fener profitirati. Ne znam što je tu nelogično. Možda nije financijski puno bolja ponuda, ali čovjek želi neki novi izazov i ok. Naravno da nam je svima žao što ide, ali jebiga.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.