• Svi na Sjever
    2.2k


    Jaka slika,još jača tekma.

    Bome i mene nostalgija ulovila kad sam vidio...
  • Majki2111
    3.1k
    Petko je došo u formu, Gavranović je bio 2. napdač. On je postao 3. Al prvu polusezonu Bjelice on je nosio. 21 nastup za Dinamo 9 golova 2 asistencije.
  • Majki2111
    3.1k
    A nikad neću zaboravit. Vraćao se s faksa. ZG, mrak 17-18h. Magla. Top...

    Još kupio novine baš prave...

    20230823-232445.jpg
    20230823-232451.jpg
    20230823-232507.jpg
    20230823-232512.jpg
    image hosting
  • Svi na Sjever
    2.2k
    Ja pamtim Gojaka po golu petom na toj tekmi, i čini mi se da je zapad slavio golove tek kad bi istok eksplodirao zbog magle... sjever bio zatvoren...

    Velika generacija,dobro si napisao zatvara se krug nažalost...
  • Captain America
    17.7k
    Nema cendranja za odlascima. Livi i Šutalo su zaslužili odlazak, a onome što kmeči za transferom u Feyenoord nakon 6 mjeseci kolko-tolko poštenih igara želim da prepusti mjesto Stojkoviću u repci. Bili smo jaki, bit ćemo i dalje jaki. Tu su i dalje Rile, Miško, Perić, Baturina i nadam se Petko i oporavljeni Boško.

    Doveli smo trenera koji je najsličnije Bjelici što smo mogli dovesti. Nadam se da će se Jakiru ispunit želje s pojačanjima.

    Golmani: Nevistić, Zagi
    Desni bek: Rile, Moha
    Lijevi bek: Mika, Ljubo
    Stoperi: Perić, Boško, Jakirovo najavljeno pojačanje, Bernauer
    Vezni: Mišić, Ljubo, Bulat, Baturina, Jakirovo najavljeni pojačanje (Kačavenda?), Sučić
    Lijeva krila: Stojko, Vidović?
    Desna krila: Špika, Menalo, Kaneko
    Napadači: Petko, Drmić, Emreli, pojačanje

    I dalje je ovo najmoćniji roster u HNLu. Sezona podsjeća na 2018/19, a sjetite se kolko je veselja bilo te sezone nakon neizvjesnosti tokom ljeta. EL/ECL su natjecanje po mjeri za smjenu generacija, a HNL neće patiti i dečki će moći skupiti potrebno iskustvo, a iskorak se konačno očekuje od Bulata i Špikića.

    Bit će to dobro, vidimo se sutra na stadionu.
  • San Lorenzo
    15.5k

    Perkovića si zaboravio.
  • Captain America
    17.7k
    Perkovića si zaboravio.San Lorenzo

    A spominje se taj transfer u Osijek pa ono... Jakir je reko da vidi Ljubu u rotaciji na beku.
  • Majki2111
    3.1k
    Sve stoji. Samo uz jednu napomenu. Hajduk je nikad jači.
  • Svi na Sjever
    2.2k
    Kroz dvije do tri sezone natrag u klub ce se vratiti Franjic,Ivanušec,Brekalo mozda i Jakić.

    Neki igraci jednostavno ne prodju vani, ne zato sto su loši,pitajte Igora Cvitanovica.
  • Facke
    3.6k


    Cekaj male. Sve uvisi kakva im bu motivacija, pogotove ovim strancima. Vec protiv Rudesa su dosta visli. Pomalu. Treba sezonu celu odigrati. Ne same par tekmi.
  • Kepec
    5.5k
    Očito je 23/24 sezona kada odlaze i zadnji tragovi zlatne generecije koja je uzdigla Sveto Ime Dinamo i koja je urezala Dinamo kao ime u Europi.
    Puno puta smo bili ljuti na njih iz raznih razloga. Krivo odigrana akcija, loša realizacija, netočno dodavanje, pogrešne izjave, jalove reakcije u obrani, neobjašnjivi izbori idućih klubova...
    Ali kada malo pogledamo, koliko smo mi to ustvari sve zanemarili svim tim igračima zbog tih uspjeha, onda postanemo svjesni koliko su nas puta učinili sretnima i ponosnima.
    Ne želim sada nabrajati sve te igrače jer vjerojatno nam svima svi oni prolaze trenutno kroz glavu. To su sve igrači, ali i treneri naravno, koji su unazad par godina osvajali hnl kao da je kvartovsko natjecanje. Koji su u Europi ostvarivali takve čudesne rezultate.
    Padali su Chelsea, Tottenham, West Ham, Atalanta, Genk u Belgiji, Feynoord u Nizozemskoj, skoro je pao nikada preboljeni Shakhtar. Vodio se Chelsea na Stamford Bridgeu, vodio se City na Maksimiru, pamti se Salzburg gdje nas je zaleđe djelilo od proljeća.
    Naravno puno je tu ostalih uspjeha i pobjeda koje su s vremenom postale "zanemarive" Dinamu koliko je moćan postao i klubovi izvan liga petice su nam postali "redovne mušterije".
    Vidjet ćemo kuda ova sezona vodi. Koga će se dovest, do kuda ćemo u Europi, hoćemo li osvojiti prvenstvo ili kup. Vrijeme je za novu generaciju, za nove uspjehe i trofeje, za nova slavlja kako doma tako i po Europi.
    Igrači odlaze,uprave prolaze... pjesma koja se godinama dokazuje koliko znači i koliko je istinita.
    Ove godine ima još jedan dodatan značaj u njoj i vrijedi još više.
    Svim igračima koji su nas ovih godina činili ponosnima kaj smo Dinamovci želim sve najbolje u nastavku karijere gdje god da to bilo i neka se uvijek osjećaju dobrodošlo, jer to kaj su oni napravili će se dugo pamtiti. Imali mi 12, 27 ili 64 godine.
  • Captain America
    17.7k
    Ko bi od Hajdukovih prvotimaca imao mjesta u prvih 11 Dinama? Možda i to jako skeptično možda Pukštas. Ona budaletina Šarlija i Ferrero su bolji od Perića i Boška? Muf je bolji od Rileta? Melnjak je tu s Mikom. Maštaju o Žaperu na defanzivnom veznom, a mi smo se tu križali na pomisao njega. Daj mi Baturinu u svako doba dana i noći ispred Điđi-Miđija. Špika kakav god da je je bolji igrač od Sahitija. Stojkovića je uvreda usporedit s bukvom Mlakarom. Petko je na europskoj razini dokazani igrač za razliku od njihovog alkoholičara koji u karijeri ima jedan gol u Europi (doduše i tu je fulao u čiji treba zabit). Klupa nam je i dalje jača.
  • Teofil Kateran
    1.4k
    Ma kakav Pukštas, bio bi nam 5. vezni po hijerarhiji
  • Svi na Sjever
    2.2k
    Padali su Chelsea, Tottenham, West Ham, Atalanta, Genk u Belgiji, Feynoord u Nizozemskoj, skoro je pao nikada preboljeni Shakhtar. Vodio se Chelsea na Stamford Bridgeu, vodio se City na Maksimiru, pamti se Salzburg gdje nas je zaleđe djelilo od proljeća.Kepec

    Sevilla i Benfica doma.
  • Georg Koch
    4.6k
    imamo mi puno bolju ekipu i roster, ali:
    Melnjak je bolji u Mykhe
    Pusktas je bolji od Sucica/Bulata
    Dolcek/Sahiti su bolji od Spikica
    Livaja je bolji od Petkovica
    Bolji/konstantniji/kako god
    Livaju ja mrzim vise nego itko mozda, ali covjek ima brojke strasne, pustimo pricu. On ima glavu koja bi samo dole prosla i prolazi, negdje drugo nebi i cao.
    Za golmana ne znam kakav je trenutno Neva, ne zna nitko, Lucic je usao dobro u sezonu.
    Ali sirinu i roster imamo puno puno bolju, kao i prvi tim, ocito.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.