• Georg Koch
    4.5k
    Jedno pitanje za sve, zasto ste Ivanuseca otpisali kao da sigurno ide? Osim natpisa koji izmedju ostalog su prodali Petkovica pa vec 5 6 tjedama(a nece ici), zasto?
    Hocu rec, mislim da ostaje, a sigurno nije jos definitivno da ide.
  • Dinaminjo
    930

    Jasno, samo je pitanje kolko.

    Izmedu Boska :cry: 4m, Stefulja 1m, Jurica 1m, Bockaja 2.7m, Perkovica :groan: 2m, place Drmica 1.5m nije malo kapitala koji se (vjerojatno) nece oploditi..
  • deda
    32.6k
    Naravno. Loše odluke će nas pojest ako ne bude dovoljno dobrih.
  • deda
    32.6k
    Ono što mene brine kod ovevuprave je strah, neodlučnost i zaziranje. To je put u propast.
  • Dinaminjo
    930


    Nije tako jednostavmo. Imali smo gro talenata koji su se unovcili, imali smo povremeno Lp. Mamic je potkraj ulupao skoto 25 m u igrace od kojih mozda necemo vidjeti pola od tog
  • Mr Anderson
    7.9k
    Ne kužim čemu plakanje ak ode Ivanušec? Dečko je očito mislima van Dinama. Bio je odličan u proljeće jer je bio motiviran. U ovoj novoj sezoni odigrao je onu tekmu protiv Astane i pol sata protiv Gorice i to je to. Viđeno već puno puta kad su se htjeli isforsirati transferi. Sjetimo se Ćorluke, Mandže i nekih. Ak se ne vidi više u Dinamu probak izvući maksimalno love od njega i daj mu papire. Kad već nemamo muda ili si ne možemo priuštiti da mu kažemo: Dečko, ugovor ti je do tad i tad, ne ideš nikud barem pola godine. Biraj, teren ili tribina.
  • Jurki
    11.7k
    nogometne prilike u Hrvatskoj su se promijenile i to jako.
    Kad je glavata spodoba zarila i palila mi smo mogli s djecjim vrticem osvojiti naslov prvaka.
    I kaj se svake godine tj ljeta dogodilo? Totalna rasprodaja.
    I opet smo uspjeli s djecjim vrticem biti prvi. I tako godinama u krug.
    Škola je izbacivala igrace koji su odmah isli u zrvanj. Isto tak klubovi u Hrvatskoj nisu tolko pridavali paznje skolama nogometa pa smo mogli uzimati kaj smo di htjeli. Sad toga vise nema. Sad svi rade s klincima. Eto Lokomotiva, Rijeka, tovari, Osijek svi rade s klincima bolje nego prije. I naravno da je nama teze zagrabiti u njihov bazen.
    Sad jedan Belupo proda igraca u Bajern.
    Tak da se njemu posralo puno toga. A ne da je bio tak sposoban.
    Zamjeram ovoj upravi jer nisu nasli filijalu koja ce nama odgajati igrace za prvu momcad.
  • Zagi
    7.7k
    Po meni od dolaska Stojkovića, odlazak Ivanušeca je pitanje trenutka.
    A ionako sam se s njegovim odlaskom pomirio ima već dugo vremena.
    Ozljeda trbušnog zida je to odgodila ali on glavom nije tu već ohoho.
  • i more je plavo
    1k


    Uz ove nabrojane, koji imaju ili su imali barem pristojne place, tu je jos barem 10-tak igraca koji se vrte po posudbama, a sumnjam da klubovi u Bosni, Sloveniji ili kod nas, preuzmu kompletnu placu, tak da vecina ostane na platnom spisku Dinama po 2-3 godine a da ne odigra utakmicu za Dinamo, a opet bolje da igraju bilo gdje nego sjede doma i ubiru ugovorne rate, ovak su bar u izlogu pa ih mozda neko uzme i skine sa platnog spiska.
    Svi su rado dolazili jer smo placali vise od bilo kog kluba u Hrvatskoj, placali izdasne odstete.... a uzimali smo i igrace samo da ih Hajduk ne uzme......i to sve treba uracunati u rashode od kojih se ne moze pobjeci.
  • Dinaminjo
    930
    Ja vec par rokova ocekujem ovo sto se dogada danas, davno sam crtao worst case scenario formacije..

    @i more je plavo nabrojao sam samo par primjera koji me najvise bole sto zbog nesrece (Bosko) sto zbog ??? Kad su dolazili
  • deda
    32.6k
    Sve je to tattino nasljeđe pod koje se mora podvući crta. Ovi danas samo ne smiju otići u krajnost trtarenjem kod svvake odluke.
  • OsamŠest
    3.3k
    Meni je dolazak Jakirovića zapravo odličan za suradnju sa Šimićem.

    Šimić ima odlične ideje, a neodlučan je, ili bolje rečeno kao da ima strah.

    A Jakir ima tu hrabrost i odlučnost, uz znanje koje je neophodno.

    Mislim da će takva kombinacija napravit jebene stvari do kraja roka, pogotovo sad kad ima dovoljno love za pojačat kadar.
  • Zagi
    7.7k
    Da, to je u ovom trenutku jedina nada.
    Ali, hoće li imati slobodu da rade ?
  • Papastrumf
    12.2k

    Odlazi 100%. Samo je pitanje hoce li odletjeti vec u petak, ili sljedeci tjedan.
  • Orc123
    7.9k
    Nezz jeste li slusali na novoj tv onog Međeda s gol.hr....ja bi tom liku zabranio prilaz stadionu na oar kilometara! Taj stalno o nekim zavjerama, info iz prve ruke i talo dalje i tako dalje...i ro ide na tv i ljudi to moraju gledat....
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions