• Lynx17
    4.1k
    Kada vec "mora" biti bivsi igrac, onda neka to bude Rrahmani. To bi barem bila prava boNba. Ne kao neke vec spomenuti.
  • Droljo
    8k

    Ti si gojaka pratio jako puno dok je za juniore igrao. Jel derao neku lažnu devetku il kaj? Puno je golova zabijao. Tek u seniorima ga se vratilo u vezu.
  • hardek
    2.8k
    Više sam mislio na snagu u duelima i izdržljivost. Bar ja imam takav dojam eto. Iako da, slažem se s ovim drugim što si naveo i nadao sam se prije početka sezone da će možda uspjet napredovati u tom pogledu ali za neke igrače jednostavno nikada ne "klikne".
  • Jurki
    11.7k
    Ah kaj se cudim Lesi vise ne zna kojega bi igraca napisal da dolazi u Dinamo pa mora vaditi iz naftalina one koje smo prodali.
    Lesi jebemu mater daj malo smanji s bijelim.
    Stvarno si u kurcu.
  • Mihaljević
    9.8k
    Ja ne znam kako opće dođu to toga... Ono, koga ćemo dovest u vezu? Pa ajmo po Gojaka , ne igra za Ferencavroš pa ćemo ga mi dovest. Nadam se da je Les opet lupio pa ostao živ.
  • Captain America
    17.6k
    Ah kaj se cudim Lesi vise ne zna kojega bi igraca napisal da dolazi u Dinamo pa mora vaditi iz naftalina one koje smo prodali.Jurki

    Zazivao je Kapetana u Dribleru u nedjelju, čak i pokazivao dres Marjanu.
  • Lynx17
    4.1k
    Hrvatski strucnjaci, novinari, navijaci precesto vidu nogometni svijet ovako:


    Trees-Seen-Through-Ski-Tunnel-header.jpg?w=1155&h=1528


    Tko ce biti novi trener? Samo spomenuti svi bivsi treneri.
    Tko ce biti 'pojacanje"? Samo spomenuti bivsi igraci (ili poznati hnl-ovci).

    Uvijek isto.
  • Jurki
    11.7k
    ta narkomanska nakupina govana koji samo sere po klubu mi svakim danom ide sve vise i vise na zivce.
  • superhik
    11k
    Lesi: "Do 8. rujna i kraja prijelaznog roka dovoljno je vremena za velike stvari. A u Maksimiru su očito izašli iz okvira koje su si sami nametnuli i počeli razmišljati globalno!"

    Ček, lik je nedavno napisao cijeli članak u kojem pljuje transfer politiku kluba oko dovođenja inozemnih igrača.
  • Captain America
    17.6k
    Ček, lik je nedavno napisao cijeli članak u kojem pljuje transfer politiku kluba oko dovođenja inozemnih igrača.superhik

    E, al sad je to žena, majka, kraljica počela gledati globalno. Dok se neki drugi gledali, to je bilo problematično.
  • superhik
    11k
    pa što nije samo Šimić odgovoran za dovođenje igrača :lol:
  • Zagi
    7.6k
    Ima poprilično jednostavno rješenje za taj problem.
    Tko god je skužio koliko je sati tam, zašto se filate tim sranjima?

    Osobno sam pogledao dva puta.
    Prvi put kao neko sučeljavanje za narkosa i ant narkosa (gdje je anti narkos bio onaj Denis, koje li ironije).
    Drugi puta Lesi i Denis u osvrtu na Šimića i Bišćana.

    Više nego dovoljno.
    Blokiranje na YT, riješen problem.
  • Smotanihaker
    700
    Dalmatinski drugoligaš Dugopolje ima novo pojačanjem riječ je o Filipu Brekalu koji stiže na posudbu iz redova zagrebačkog Dinama.

    Filip Brekalo je 20-godišnjak, igra na poziciji lijevog beka, a prošle sezone je igrao na posudbama u Varaždinu i slovenskoj Gorici.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions