• Orc123
    5.9k
    Boze mi oprosti...dajte pisite samo ako je nesto konkretno ...jer mozda ce na kraju kao i peosle godine biti i one predbprosle....tresla se brda, a rodilo se Niš! I onda nam sleti Brodic i takvi gelipteri za popunit kadar od 30 igraca....pa necete trebati razbijati glavu zasto bi dali za Miereza 4m eura! To je jedini napdac iz Hnl koji moze igrati u Dinamu! Mene aram da se Brodica uopce povezuje s nama jer to je igrac ranga Jurica, on nam je jos na placi!! Ne bi me cudilo da za Ademija sad platimo koju milju odstete d zakruzimo tesku debilanu od transfer roka!
  • Nolifer
    7k
    Trebalo bi naplacivat ovu temu. Ko hoce tu nes napisat nek izdvoji koji cent. Nesto tipa ZonaDinamo+ sadrzaj.
  • Mihaljević
    8.6k
    Bilo bi tri komentara godišnje :rofl:
  • Facke
    2.7k


    Pa zake se nebi smele komenterati? Se zove transferi, nadađanja i tracevi. Vcemu je tu problem. Mene je zanimljive
  • Orc123
    5.9k

    Nitko nije rekao da ne smije netko komentirati, nego puno upisa je sarkazam i uopce ne znas sto je istina, a sto ne.....
  • Benito
    616
    Čitam i ne vjerujem..
  • miro
    3.5k
    Jel netko objavio koja je ozljeda u pitanju kod Kačavende nakon Rijeke?
  • Facke
    2.7k


    nekaj sa kukem je u pitanju
  • bbb medimurje
    3k
    Nicota pise da se razmislja i o brodicu po zelji novog trenera
  • Facke
    2.7k


    Nebi ga dopeljal da si sam placu plati. Bil je v Dinamu, stel je biti pameten pa je mlad presel. Nigde nije bil do Gorice i Varazdina i ne treba nam ga sad. Nek ostane tam gde je. A to kaj ga je Jakir stel vu Rijeke to je za novinarcice odma tak da ga oce i v Dinamu.
  • OsamŠest
    2.7k
    kukemFacke

    Ikono! :grin:
  • miro
    3.5k
    Brodić u Dinamu može bit samo 3. napadač, ali opet bih i njega radije nego Miereza
  • Neki tip
    19.6k
    Brodića ne bih radije neg @Klenxa, a kamoli Miereza.
  • Klenx
    4.5k
    Brodića ne bih radije neg Klenxa, a kamoli Miereza.Neki tip

    Slično bi isporučili.
  • mali M
    4k
    Nitko nije rekao da ne smije netko komentirati, nego puno upisa je sarkazam i uopce nema veze s temom....Orc123

    nemoj se ljutiti a ona silna vika od tebe o propalom klubu koji neće nikoga dovesti i tjeranju nesposobne uprave valjda zadnjih mjesec dana ima veze s temom?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions