• Nino Bule
    13.6k
    Evo pise lesicki da livi odlazi i da ce jakir dat kapetansku traku bruni, nadajmo se da to znaci potpis na novom ugovoru skoro
  • Facke
    3.6k


    Nek pise taj gnom novirastva kaj oce. Nemu je za verovati ko Kolinde "Pipl mast strast as"
  • boem
    309
    Sad se naglo krenulo po bome i velika pojačanja. Je li Bišćan stvarno namjerno sabotiran po tom pitanju?
  • Mlađi referent
    12.3k
    Brodić barem igra sexy nogomet, Mierez ne igra ništa :cool:

    Zajebavam se naravno, nadam se da od tog nema ništa.
  • Imamo Dinamo
    3.6k

    Nije to bila Kolinda ak se dobro sjećam. Antičević Marinović je ja mislim
  • Mali Zeus
    12.7k
    Aha, bilo je da je Livi danas na avionu za Tursku, sad je kad ode prije ili poslije tekme sa Spartom. :ok:
  • Neki tip
    21.3k
    Nemu je za verovati ko Kolinde "Pipl mast strast as"Facke

    Nije to bila Kolinda ak se dobro sjećam. Antičević Marinović je ja mislimImamo Dinamo

    Dobro se sjećaš.

    O Kolindi može misliti tko što hoće, ali engleski govori savršeno, a u svakom slučaju bolje neg Facke hrvatski.
  • rob ljubavi
    868
    Jao, kaj bu se Orc123 vlažil za par dana...Ojeda će postati nitko i ništa, zaboravljeni as.
  • Imamo Dinamo
    3.6k
    O Kolindi može misliti tko što hoće, ali engleski govori savršeno, a u svakom slučaju bolje neg Facke hrvatski.Neki tip

    :lol: :lol:

    Jao, kaj bu se Orc123 vlažil za par dana...Ojeda će postati nitko i ništa, zaboravljeni as.rob ljubavi

    Kakav si ti mućki provokator. Eto šta si ti. Mućki provokator.
  • Orc123
    7.9k

    Nisam nikad napisao da cemo propast! Ne pisi gluposti koje ne mozes potkrijepiti sa necim...a da je uprava nesposobna ro su vec pokazali s tim da radi njihovog ciganjenja smo popusili vec 15m eura europskog novca koje smo mogli uloziti btw. U pojacanja i to kapitalna! I da se radilo i da su se igraci doveli na vrijeme sad ne bi kukali i prenemagali se sto cemo kad odu nasi nositelji nego bi zamjene bile uigrane i spremne preuzeti njihove pozicije! Sad odjednom mahnito kupujemo sve po spisku, a na kraju je pitanje tko ce doci...da se na vrijeme radilo sad bi pricali o jucerasnjoj tekmi s Antwerpom! A nebuloze koje si napisao da sam ja napisao da pripadamo su smijesne jer Dinamo je veci od svih nas, i od ove uprave, koja je trenutno sav fokus maknula sa sebe s ovom promjenom trenera i vise nitko nece preispitivati njihove katastrofalne odluke u nazad par mjeseci. Tu uopce ne mislim direktno na Simica. I on ce ispast zrtveni janjac ko i Biscan...
    I da, ova pasivnost Uprave u vidu ne dovođenja pojacanja na vrijeme ima veze sa temom!! Tako da....
  • Hrc-Vg
    346
    Brodić može doći za rotaciju ak riješe Drmića, ovak nema mjesta. Ja bi ga u tom slučaju uzeo, kuži nogomet, zna zabiti, zna ligu…
  • mali M
    5.1k
    Ne pisi gluposti koje ne mozes potkrijepiti sa necimOrc123

    sve okej... nisam jedan od onih koji će ti čupati sve tvoje riječi da bi dokazao nešto.. ono što je istina da si stvarno pretjerao u zadnjem periodu sa kritiziranjem i pljuvanjima.. nemoram ja ništa potkrijepiti, svi koji su tu bar zadnjih mjesec dana su mogli vidjeti, ali nije mi ni bitno... samo sam ti dao usporednu kako sad pozivaš na red... slobodno neka se briše ovaj post ako se procjeni da je off..
  • Rex Ramae
    2.8k
    Mamić doveo Jakirovića i sad da ovaj dovede Brodića pa to bi bio nož u leđa. :yum:
  • LM1995
    1.8k
    Koj bi nam Ademi dobre dosel.Facke

    Arijan.
  • Orc123
    7.9k

    I kao prvo nikog nisam pozivao na red, svarko pise sto ga volja i nemam problema s tim vec je bilo toliko sarkasticnih upisa da vise ne mozes raspoznat jel nesto stvarno ili nije...jel netko ima kakve informacije ili nema. Jel interes prema nekom igracu stvaran ili se netko zaebava. Nemam nista protiv da ljudi koji znaju nesto pa su tzv. Insajderi pa napisu nesto, to ne znaci da ce svi pogoditi jer nekad dobis i krivu info ali...od silnih upisa u kojima puno njih kao veli da znaju nesto vise ne znas jel se netko zeza ili je nesto stvarno...i moje kritiziranje nije bilo nista vece od svih ostalih ovdje, da ne spominjem koliko su ljudi pljuvali po biscanu ovdje a ja sam o njemu i protiv njega napisao samo jedan jedini post i to onako vruce glave poslje tekme u Ateni i u tom postu nisam vrijeđao njega ko neki koji su koristili svakakve rijeci! Sve ono sto sam govorio na pocetku prijelaznog roka se pokazalo ispravnim a vezano je za pojacanja! Sad imamo 2tj da pokusamo ispraviti sto se ispraviti da. Da kasnimo kardinalno to je sad vise nego jasno!
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions