• dzggzd
    171
    Mierez je bas radna devetka od 90 min on ce 100 radit presing i sve ono sto Jakir voli
  • Georg Koch
    4.5k
    Zasto smo opet negativni na maksimum?
    Mierez je ocito Jakirov izbor, jer dolazi nakon razgovora njega i Simica. Jesmo li mogli bolje? Mozda. Vrijeme ce pokazati. Odgovara njegovom nacinu igre, agresivnoscu i pritisku na suparnike, kao sto je i rekao Kloppov gegenpressing je ono sto zeli igrati.
    Tako da, ajmo mu vjerovat i njegovom izboru.
    Pa jebemu mater nije da nam dolazi Petar Brlek.
    Dolazi covjek koji je prije 2 sezone dao 22gola u HNL-u.
  • mali M
    5.1k
    ako još jedan post vidim "dat 4 mil za Miereza...!?!?!?" Daj se bar probajte prestat ponavljati, ako vidiš da je doslovno stotinu upisa prije tebe ista rečenica, moraš li i ti? znam da je ovo javni forum, ali nekakve osnove komunikacije valjda imate...
  • Imamo Dinamo
    3.6k
    4 milijuna za Miereza je apsurdno
  • Zagreb1992
    1.7k


    Ako je 4 milijuna u igri onda kolektivno neka si pucaju u glavu ..ne vrijedi toliko
  • Jaro
    7.3k
    Ne trolam, samo sam vam htio dati do znanja da se radi na ozbiljnom pojacanju. Nista dosad spominjano, nije rijec o reciklazi, a evo i da vam olaksam ne radi se o HNL-ovcu.

    Naravno, tko zna, mozda se i o Mierezu suska u maksimirskim dvorima, ali za njega davati ikakvu ozbiljniju lovu i mijenjat doktora igre Petka za njega bilo bi suludo. Tako da Miereza zaista smatram patkom, ali da, moja bomba jaca je od mierez bombe
    rob ljubavi


    Steta, taman sam mislio najavit da je bomba niko drugi nego Livaja :rofl:
  • Jurki
    11.7k
    ako još jedan post vidimmali M

    4 milijuna za Miereza je apsurdnoImamo Dinamo

    U istu sekundu. Ma svjetski bestselleri su pickin dim od Zone.
    Ne trolam, vec u pozitivnom kontekstu.
  • Rex Ramae
    2.8k
    Neće valjda dati 4 milijuna za njega? :snicker:
  • dZg1986
    508
    Petko mora ostat...
  • Orc123
    7.9k
    Za mene uopce Mierez nije los izbor, a koliko cemo ga platiti to je jos pitanje! Taj radi pritisak i ide u svaki duel 120min na utakmici, s nije da ne zna zabiti gol....u slucaju Petka trebao bi jos jedan napadac doc...inace Miereza je zelio i Biscan...
  • Imamo Dinamo
    3.6k

    Nismo se dovoljno načudili. Trebamo se načudit barem 4 milijuna puta koliko iznosi ovaj tragicno debilni transfer ako se dogodi
  • Mali Zeus
    12.7k
    4 milijuna eura za Miereza!?
  • Infinity
    16.4k
    4 milijuna Osijeku i sigurno 500.000 place. Kroz tri sezone je to 5.5 milijuna eura ili slobodan napadac od 1.8 milijuna eura. Ima jedan, ceka...
  • kajsitilud
    370
    Tako da Miereza zaista smatram patkom, ali da, moja bomba jaca je od mierez bomberob ljubavi

    genijalna su mi ova prepucavanja "insajdera". ko ono kad odes kod nove frizerke pa ti veli ko te tak lose osiso? nemoj vise nikad tamo ic, dodi meni ja ti bolje sisam.

    tako mi je ovo, svakom je njegova bomba najbolja i najtocnija.
  • Captain America
    17.7k
    Dolazi covjek koji je prije 2 sezone dao 22gola u HNL-u.mm8

    Uspio je dati 3 gola u 28 utakmica pod trenerom koji gaji stil igre koji njemu odgovara. Da staviš Dinu Perića da stoji gore i čeka ubačaje, bit će korisniji od ovoga.

    Naposljetku, nije li tajnica odbila dolazak Freya jer trebamo igrača koji može pomoći u Europi?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions