• Mali Zeus
    13.5k
    Proruske stavove da ne spominjem.
  • sport
    3.4k
    Pa neki dan sam napisao da odluke donosi Barišić i njegov savjetnički tim, a provode ih Peras i onaj dvojac koji su ustoličeni od tog istog Barišića.
  • Jurki
    11.9k
    malo si fulal.. rijec je o predsjedniku RH. Zokiju zvanom puknuta cijev u kupaoni.
  • sport
    3.4k
    :lol:
  • Ludovic IX
    7.3k
    Uprava je trenutno svemoguća i nitko ju ne može smijeniti.

    ako sazovu skupštinu koja ode na drugu stranu, jebali smo ježa u leđa.. mislim, ne vidim drugi razlog da se ne sazove skupština osim ako nisu 100% sigurni da nemaju večinu.

    a ako ne sazovu do 12. mjeseca, onda nam raspoloženje ovisi o tome dal ćemo do tad prezimit u europi i stić hajduk.

    EDIT: nakon sheratona su imali jebeni vjetar u leđa i na valu toga su mogli puno toga napraviti. umjesto toga, imamo netrasparentnost, hrpu priča o tome tko vodi klub i tko ima glavnu riječ, i nažalost sportski dio jako pati zbog toga.
  • Jaro
    7.5k
    Kad se nakon pistavljanja Simica spom8njalo da je on samo duda caralica za mase, onda je bilo drvlje i kamenje, skupa s njim Mumija u uoravu ubacio 2 zetona, Glavinom kuriru dao predsjednistvo i tako osigurao 4-1 omjer u glasovima nad Simicem.
    Jedno vrijeme su pustali probne balone o nekim idejama o statutu gdje je i dalje sva vlast zapravo njihova, a ipak malo dali clanstvu - kako ni to nije bas proslo u javnosti, odustali su i od toga, te se statut uopce vise ni ne spominje..
    U medjuvremenu se desila Atena, Biscan se samoubio te stavio dodatan uteg oko Simiceog vrata te se bojim da nebu ni on dugo jos tu. Trenutno ustrojstvo kluba je san snova Zdravka Mamica i vjerojatno se lupa sad u glavu kakonse on nije sjetio neceg takvog - uprava nema ni jedno formalno tijelo koje mora zadovoljiti te ne odgovaraju nikome - a jedina oporba im je usamljeni Simic...
  • superhik
    11.1k
    tako osigurao 4-1 omjer u glasovima nad Simicem.Jaro

    Točnije 5:1 pošto Vlatkin glas vrijedi dvostruko
  • Patak
    2.9k
    Peras je izgleda i SD ne samo predsjednica uprave ako je suditi po zahvali Stojkovića.
  • austrijanac
    4.2k

    Nazalost, spominjalo se to još nakon zadnje skupštine.

    Mirko Barisic je rak rana koji koči ikakav napredak i po pitanju statuta i ostalog.

    On je taj koji je omogućio sve ostalo.
  • Jaro
    7.5k
    2 padobranca + 2 Vlatkina = 4
  • Jurki
    11.9k
    Mirko Barisic je rak rana koji koči ikakav napredak i po pitanju statuta i ostalogaustrijanac

    Zapravo me ni ne cudi ovakav ishod da je mumija isel s figom u dzepu pred navijace.
    Novi statut je pod mus, inace nam se ne pise dobro.
  • austrijanac
    4.2k

    Bilo je dosta skepticnih, ali navijači nisu imali puno izbora nažalost.


    Pa on je taj koji je omogucio sve ovo zadnjih 20 godina.
    Baš mumija.
  • Jurki
    11.9k
    ako sam ja to sve dobro skuzil..mora se sazvati izborna skupstina do kraja godine.
    Makar kak ce oni izglasati novi statut ako to automatski znaci da vecina leti van iz svih rukovodecih struktura..nisu tolko ludi da sami sebi iskopaju rupu u koju ce pasti.
  • masacusec
    3.6k
    Za vrijeme mamićeve tiranije, mumija je bio fikus, pasivni promatrač. No, sada, čini mi se da se mumija pomladio i da je postao izvršna vlast. Sve uvjetuje i drži sve konce.
    Jebeni užas!
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.