• Infinity
    15.3k
    Kod nas je inace uprava poznata po tome da trenerima dovede igrace kakve oni zele, pa ce tako i sad Jakirovicu sigurno ispuniti njegove zelje i odustati od poslova koji su 90% rijeseni. Kako da ne...
  • CastAway1986
    853
    nisam rekao da ovi igrači Rijeke su sad pojačanja ali Ivanovic i Pasalic u bliskoj budućnosti to mogu postati! Labrovic je bolji od Nevistica koji će odsad očito biti prvi vratar a Selahi je pitbull kakvog nemamo u veznom redu i idealna zamjena Mišiću! A da mi i hoćemo platiti Morelosa on nikad nebi dosao u ovaj krš od lige zato treba prestati sanjati jedan Khaoui nije htio doći a otišao u Emirate
  • CastAway1986
    853
    Ibrahim Sadiq je top krilo iz švedskog prvaka Hackena , Pellegrino iz Bodo Glimta je star al zabija kao na traci , u Skandinaviji ima stvarno dobrih igrača..
  • boem
    309
    Potpisao Stojković, Menalo ostaje, pišu SN.
  • Ivdzo11
    3k
    Po stopera u inozemstvo, a napadac vjejr iz HNL-a..... I to pise da ne bi trebale biti prinove vec pojacanja....

    Tko je to iz HNL-a pojacanje... Mozda Mierez
  • Orc123
    5.2k

    Osim Miereza nema ni jedan!
  • Armagedon13
    958
    Čini mi se da je Jakir htio Brodića
  • Orc123
    5.2k
    Od Kad je Brodic pojacanje za Dinamo? Pa Emreli Je bolji od njega, a i Drmic, cak i Kule! Bolje da onda nikog ne dovedu
  • Zagreb1992
    1.3k
    Sad kad dopelja Bilbiju iz Zrinjskog
  • Laugreano
    1.3k
    Mislim da ce se ici po Vidovica, jer ga je zelio i u Rijeci.
  • Zagi
    5.2k
    Shvačam da se rok bliži kraju ali nećemo valjda u panici toliko spustiti kriterije da nam je Brodić ikakva opcija.
    Da, Rijeci je trebao napadač. Da, Rijeci je Brodić opcija.
    Mi nismo Rijeka.

    Zrinjskom je trebalo krilo. Jakir je htio i dobio Tićinovića. To ne zači da nam je sad on target .
  • Orc123
    5.2k
    Ocekujem kapitalce jer nisu valjda ludi da bi placali toliki porez drzavi!
  • Zagi
    5.2k
    Mislim da ce se ici po Vidovica, jer ga je zelio i u Rijeci.Laugreano

    Samo luđak ne želi Vidovića ako je ikako moguće.
  • Jurki
    8.8k
    Potpisao Stojkovićboem

    Po koji put vec unazad mjesec dana? Od sad priznam samo da je transfer gotov kad se slika u dresu.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.