• Žan
    144
    On za nas vrijedi vise od golmana i tu je kraj svih prica.
  • CastAway1986
    984
    Presmjesno da se ovdje vrte stalno Morelos, Agoume , Despodov itd..od njih nema nista ..Ako itko daje.priliku mladim igračima to je Jakir tako da osim dvojca iz Lokosa očekujem samo još jednog stopera a ovom "otmicom" trenera nažalost izgubili smo mogućnost kupovine u Rijeci a tamo itekako ima materija za Dinamo (Labrovic, Pasalic, Ivanovic , Selahi..)
  • Orc123
    6k

    Nama trebaju takvi igraci ako zelimo izvuci sezonu a ne nukakvi Pasalici koji su spojili 3 utakmice pa ce opet za mjesec dana propustiti 5 radi ozljede! Kapitalci! Ako sad nemamo para za njih necemo imati nikad! Dosta mi je stalno da smanjujem ocekivanja! Stavite tu letvicu toliko visoko koliko dinamo vrijedi s to je sigurno razina Despotova, Morelosa, Agoume i slicnih!
  • IstokKa96
    611
    @CastAway1986 Ako Dinamo svojim statusom ne moze sam (bez Rijeke kao usputne stanice) privuci igrace slicne ili vise kvalitete od nabrojanih, onda nek nam je svima Bog na pomoci i neka svi ti igraci ostanu u Rijeci i tamo osvajaju trofeje i ostvaruju daljnje transfere.
  • Patrik11
    146
    Pasalica cemo dovesti nakon ove sezone i biti ce flop kao i kastrati jednostavno je prosjecan igrac koji se snasao u sistemu kluba bez prevelikih ambicija
  • Orc123
    6k
    Ko da nismo iz vec 100 primjera vidjeli kako nije isto ihćgratinu Rijeci ili Dinamo....takvi su isto zagovarali dolazak Murica, jako slicnog igraca kao sto je Pasalic i hvala Bogu dragom da ga nismo uzeli...u godinu dana u turskoj nije zabio ni jedan gol, a u Rijeci je bio puno dominantniji od Pasalica ....pasalic prvo treba godinu dvije odigrati u kontinuitetu bez ozljeda!
  • Laugreano
    1.7k
    Uvjeren sam da je Kaneko bolji igrac od Pasalica.
  • Ivdzo11
    3.3k
    Znaci Ivanusec ide za 8.5 + 1.5 mil +10% profita..... Po meni zalosno
  • Armagedon13
    958
    Inter ga pušta za 5-6M i zadržava pravo otkupa.
    E to sam ja očekivao od Šimića dovedi takvog igrača na posudbu pa ako je to to plati
  • NitkoBitan
    13.5k
    Ne znam jesu li ove price oko Ivanusecovog odlaska tocne, nekako mi nema smisla prodavati tako bitnog igraca u situaciji kada nismo komotni u prvenstvu.

    Bas i ne zasluzuje pljesak na "oprostaju". Kao neki Dinamovac, nakon dobro odigrane polusezone inzistira na odlasku u situaciji kada Dinamo ne stoji dobro u nikad vaznijoj prvenstvenoj sezoni :zip:
  • Maximo
    323
    Pa da su pravi dodurali bi takvog španera za 5 milja,a ne priče nećemo mi više od 3 milje dat,a kasa puna...
  • Ivdzo11
    3.3k
    tako je njihov portal blizak klubu prenio i to cak da je u petak na lijecnickom tamo....
  • Georg Koch
    4k
    Ne vidim nikakav razlog zbog kojeg bi Uprava trebala prodati Ivanuseca.
    - Financijski smo jako dobrostojeci.
    - Odsteta o kojoj se prica(cca 8-9 mln.€) je u danasnje vrijeme SMIJURIJA. Ponudite 18, pa cemo pricati. Spusti ovdje kriterij, past ce na svemu! Mi smo Franjica "nedavno" prodali za 8mln.€. Svaka cast Bartolu, borben decko super sve 5, ali ipak radi se o razlici.
    - Igracki nam znaci previse, nemamo za njega zamjenu ni blizu.
    - Ode li i on(Sutalo je vec, Livi realno blizu odlaska-a njih 2 su dala dinamu 17 puta vise od Luke) raspade se kostur, koji je poceo pucati sa 2023.godinom i odlascima Orse i Akia.
    - Toliko odlazaka bitnih karika u malo vise od pola godine ne moze nadomjestit ni Manchester City❗️
    - I Orsi koji je Dinamu dao puno vise, rampa je bila spustena prve godine. Pusti ovome, gubis autoritet i mozes ocekivati domino efekt na ustrb kluba!!!
    - Dobro se sjecam intervjua pred pocetak ove sezone, cak 2 sam gledao gdje ga se pita o transferu, @lukaivanusec kaze sta bude bude, ako ostanem u Dinamu bit cu isto sretan. Pa ajde ostani!
    - Nakon 4 sezone kod nas, ima pola godine top nogometa, ostalo li-la, puno je i istrpljen, i sad ce postavljat neke ultimatume, nesto forsirat transfer? Ma kome?!? Mozes, al na tribinama i cao.
    - Ugovor do 2026. ✔️

    Ima li itko u nasoj Upravi *uda i pameti reci Luka, top si igrac, nama prebitan, razumijemo i tebe ali imas ugovor do 2026, oko tebe gradimo ekipu i ne mozemo te nikako sada pustiti, pogotovo za ovu smijesnu cifru. Skuliraj se i nastavi ovu sezonu u ritmu od prosle polusezone, pa cemo vidjeti za dalje. I cao.

    IG: dinamovac_od_rodjenja
  • Mihaljević
    8.7k
    Presmjesno da se ovdje vrte stalno Morelos, Agoume , Despodov itd..CastAway1986

    tamo itekako ima materija za Dinamo (Labrovic, Pasalic, Ivanovic , Selahi..)CastAway1986

    Osim Labrovića niko nije igrač za Dinamo trenutno... A Ivanović i Pasalic imaju doslovno 6 utakmica u ozbiljnom ranku nogometa. (Ne računam 3 njemačku...) Dinamo se mora i hoće okrenuti igrači poput Morelosa , Agoumea.... Nama ljestvica mora biti 2-3 koplja iznad HNL-a... U HNLu trenutno nema igrača koji bi igrali u Dinamo prvih 11 (Osim Labrovića) čak ni livaja.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions