• Krizy
    43.2k
    Ako netko još nije shvatio - novinari ku.ca ne znaju pa čekajte službene objave za sve. Ja sam se prije par godina pecao na sve ali više ne. Dok nije službeno ne treba ništa vjerovati.
  • mali M
    5.1k
    baš i gledam tu ekipu.. vrišti, pa plaće, pa nariče, pa slavi, pa huli, pa se smije.. na ovoj temi bude baš žešća psihoza..
  • Ivdzo11
    4.2k
    Stižu Stojković i još dva igrača, Ivanušec igra protiv Sparte, vraća se 'otpisani'? Tko će umjesto Šutala na Čehe?

    Inače, kako doznajemo, u Dinamu planiraju dovođenje još dvojice, možda i trojice igrača, a traže se prije svih branič i napadač, to su deficitarne pozicije i na dovođenju tih igrača u Maksimiru već rade.

    Germanijak
  • Mali dioničar
    15.2k
    Tko će umjesto Šutala na Čehe?Ivdzo11

    Da nije došlo do promjene trenera, a po analogiji prošle godine igrao bi Ljubo. Ako desni bek može postati desni stoper, zašto lijevi bek ne bi bio lijevi stoper.

    Osobno mislim da će zadnja linija biti Ristovski, Bernauer, Perić, Miha.
  • scooniepenn
    3.3k

    Kolega je poentirao, samo bih dodao da ti isti turski velikani imaju često petoljetke gdje krenu s nebuloznim ulaganjima pa se ti ugovori koje si dijelio šakom i kapom baš i ne ispoštuju. Zatim kao logičan slijed ide povlačenje po sudovima, slabljenje ekipe da bi pred kraj petoljetke imali nerijetko odrone od ekipa. Dakle, sve OK, samo ne vidim nikakvu perspektivu turskih klubova kad je riječ o nekim ozbiljnim europskim rezultatima. Naletit će na neku Bragu, Gent, Red Bull i provesti se bosi po trnju.
  • Mihaljević
    9.8k
    Može link tog članka?
  • Sunja86
    1.2k
    Kaneko,Marin,Menalo,Špikić,Stojković to su naše opcije na krilima ako Ivanušec ode,Bože pomozi
  • Teofil Kateran
    1.4k
    Za HNL dovoljno, ali za nešto više u Europi kritično...
  • Zagi
    7.7k
    i Rukavina.
  • Captain America
    17.7k
    Za HNL dovoljno, ali za nešto više u Europi kritično...Teofil Kateran

    Kako je to dovoljno za HNL? Već imaš Petka koji nije i nikad neće biti pravi napadač i ko će ti isporučivat golove? U današnjem nogometu su pozicije krila najvažnije za ofenzivu, a mi ostajemo na lijevonogom wing-backu za kojeg se nadaš da može bit desno krilo (priča smrdi na Bočkaja), Marinu koji bi bio beskoristan u Rudešu, Menalu čije limite svi znamo, Špikiću rođenom u zaleđu i 19-godišnjaku koji tek dolazi i kojem je Dinamo najveći protivnik protiv kojeg je igrao. Ne dovesti kapitalca na lijevo krilo bi bio pucanj u nogu i moguće stvarno dizanje ruku od naslova u ovogodišnjem HNLu.
  • Teofil Kateran
    1.4k
    Pa smatram da nije dovoljno za Dinamo općenito i da nam treba jedno pravo desno i pravo lijevo krilo jer odlaskom Ivanušeca nemamo nijedno, ali za HNL smatram da je dovoljno jer gledajući najjače konkurente, Špikić je po meni bolji i od Sahitija i svih hajdukovih krila npr. Jedino kod Rijeke sada odskače Pašalić za kojeg mi je žao kaj nije došao kod nas.
  • morales
    128
    boze sacuvaj ako prodaju ivanuseca nek se gone svi u picku materinu,zardili vec 40 mil
  • Captain America
    17.7k
    za HNL smatram da je dovoljno jer gledajući najjače konkurente, Špikić je po meni bolji i od Sahitija i svih hajdukovih krilaTeofil Kateran

    Vidjelo se protiv Gorice kako je bilo dovoljno, a to te čeka svaki vikend. Tovari su se zatvorili, a što onda očekivati od ostalih ekipa. Protiv Gorice je jedino Luka uspio nešto napraviti i sad ostaješ bez tog jedinog kvalitetnog krilnog igrača.
  • Teofil Kateran
    1.4k
    To je istina, ali mislim da će se Stojković uklopiti brzo jer on je odličan igrač i on će moći biti taj koji će raditi razliku (naravno ne još toliku kao Ivanušec). A i osobno vjerujem da Ivanušec neće otići.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions