• San Lorenzo
    15.4k
    Sam je postavio cijenu za trenera koju je netko platio, ja stvarno ne kužim čemu čuđenje i portretiranje nas kao nekih zlikovaca koji otimaju iz usta sirotinji...uostalom, posao je neusporedivo transparentniji od Jankovićevog prelaska u Rijeku.
  • Imamo Dinamo
    3.6k

    Idem s pretpostavkom da nije debil pa da popljuje naš klub na necemu sto se tako lako demantira
  • Droljo
    8k
    Mora Miško nešto israt da smiri riječane, pa nemre on preuzet odgovornost za klauzulu u ugovoru. Mora bit krivac zlobni dinamo zg. Sere sto posto + janković
  • db-izbjeglica
    15.3k
    Sam je postavio cijenu za trenera koju je netko platio, ja stvarno ne kužim čemu čuđenje i portretiranje nas kao nekih zlikovaca koji otimaju iz usta sirotinji...uostalom, posao je neusporedivo transparentniji od Jankovićevog prelaska u Rijeku.San Lorenzo

    i kao da dinamo za par dana nema turbo važnu utakmicu...tko bi vodio dinamo u toj utakmici da nisu odabrali jakirovića?

    jbt, snađi se, uzmi sopića, angažiraj garciu, vrati zekića iz kurčeve albanije, uzmi kovačevića iz varaždina...najnormalnija stvar u nogometu i bilo kojem drugom poslu.
  • blue heart 72
    1.7k
    Koji klinac Miškec cvili? Nedavno smo imali situaciju sa Friganom, gdje je Miško (legitimno) djelovao strogo poslovno. Uzeo je najpovoljniju financijsku ponudu za Frigana, nije ga bilo briga što je godinama dobijao praktički za gumbe kombije igrača i ti su igrači držali Rijeku u vrhu našeg nogometa. Tako smo sada i mi reagirali strogo poslovno i uzeli si ono što smo mislili da je trenutno najbolje za nas. Ne bi me začudilo da nakon Jakira i Selahi preseli put Maksimirske 128
  • Maksim Maksimirski
    5.4k
    HRT stadion emisija kao da je navijački kutak Rijeke ili Hajduka. Novinari HRT-a (Molnar i Ferlin) otvoreno govore da je ovo nemoralno i gotovo neregularno za cijelu ligu. Nisam znao da su oni takva moralna policija i da mogu tako otvoreno prosuđivati moralnost nečijih poteza. Postavlja se pitanje zašto novinari HRT-a recimo nisu kritizirali nemoralnost čelnika Hajduka kada su se žalili na suđenje u utakmici protiv Belupa a 10 kola prije toga su suci konstantno griješili u korist Hajduka? Zašto Molnar tada nije bio ovako otvoren i hrabar? Vidi se da je Šapit urednik i da se po njemu ravnaju.
  • dzg717
    1k
    Šapit svinja tovarska
  • Captain America
    17.6k
    Srećom pa je moralno raditi u sportskoj redakciji na državnoj sisi, a od sporta imaš jednu utakmicu svaka 2 tjedna.
  • Krizy
    43.2k
    Hajduk oštećen čak i u ovome poslu hahahaha
    Koji su to bolesnici
  • Teofil Kateran
    1.4k
    Ma kaj je neregularno? Klauzula postoji baš za slučaj da ako se pojavi netko tko može platit taj novac plati. Pa kaj bi Dinamo trebao gledat druge u ovoj situaciji prije sebe, pa bitnija je nama utakmica sa Spartom i sav ovaj težak raspored sad nego njihova tekma s Lilleom. Činjenica je da se klauzula platila i gotovo. Trener je htio otići i gotovo. Ne bi bio sretan da nama netko tako ode, ali da je regularno regularno je…
  • Common Sense
    796
    Bit će svakako zanimljivo iduće kolo u HNLu protiv Rijeke...
  • Jurki
    11.7k
    Hajduk oštećen čak i u ovome poslu hahahaha
    Koji su to bolesnici
    Krizy

    Kaj se zajebavas?
  • Krizy
    43.2k

    Provjeri kmečanje Jurišića i Juričića, glavnih urednika Telesporta i SD-e.
    Odlično za laku noć.
  • Jurki
    11.7k
    mozda sutra kaj me ne glava pocela boljeti prije spavanja od njihovih pizdarija
  • Benito
    823
    Oni su čak i Miškovića u stadion emisiju uključili hahahaha
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.