• Klenx
    5.7k
    Neće. Ako klub planira nekakav proračun od 50-55 mil € onda si neće dopustiti da mu u jednoj godini sjedne 90.Papastrumf

    Ha ne znam kakvo je to planiranje onda.
    Pogledaj ono što deda vodi, tu si na 45 milja. Imaš bar 10 "ostalih" prihoda, bit će sigurno 10 od Europe, i 10 od Livija.

    Već je 75. Dobro okej, vjerojatno neće sve to sjest na račun u istoj godini. Međutim, visoka je brojka.
  • Neki tip
    21.3k
    Deda vodi evidenciju o ukupnim iznosima, ne prati (jer ni ne može to znati) ritam isplata.

    To ti Papa i piše. Ako je dogovoren transfer od 20 milja, npr., a tebi fali 10 za proračun, onda ti paše (a paše i isplatitelju) da ti 10 isplati sada, a 10 iduće godine..

    Deda svih 20 unosi kao prihod u kalendarskoj 2023.
  • marcio amoroso
    36.6k

    Da, ali u biti onda već polako osiguravamo prihode za sljedeću godinu.
  • scooniepenn
    3.3k
    Evo da se i ja malo uključim u ova promišljanja o treneru. Nikad nisam bio za neke ishitrene otkaze i kvalificiranje trenera nakon par utakmica jer to nije odlika velikih klubova što Dinamo je. No, činjenica je da Biščan ima putra na glavi i da je u dosadašnjem dijelu sezone dosta toga propušteno. Reći da je trener jedini odgovoran za poraze odnosno gubitke prednosti u smiraju utakmica s Hajdukom i AEK je apsurdno, ali jednako tako smatrati da je taj isti trener sve napravio da se to ne dogodi je isto trako nebuloza. Mišljenje sam da je mini ciklus koji zavrašava s utakmicom u Osijeku prvi lakmus koji će Biščanu dati mir za rad ili ga torpedirati s klupe. Prolazak Sparte i 2 pobjede protiv Rijeke i Osijeka su po meni realno očekivanje koje jednostavno mora ispuniti, kao i objasniti zašto misli da je igranje s 13 i pol igrača logično jer ispada da Hajduku i AEK-u na klupama sjede Gundogani, Mahrezi, Haalandi i druge ekstra klase, kad njihovi treneri uvode igrače s klupe i imaju jasnu rotaciju od 17 do 18 igrača. S druge strane, nama je otišao Šutalo, a naš trener vjeruje na stoperskoj poziciji samo desnom beku i minimalno vjeruje igraču koji je stigao nedavno kao rotacijski stoper, a ne pojačanje (barem u trenutku dolaska je to tako). Osim toga, odlazi izvjesno i Livi, a onda će ti Nevistić debitirati protiv Sparte. To su jednostavno nedopustive stvari, bez obzira kako se trener na klupi Dinama zvao. I samo ću za kraj dodati da ne znam zašto se mi bojimo stranih trenera kad recimo jednog van Bommela (osvojio naslov s Antwerpom) ili Kjetila Knudsena, tvorca malog čuda zvanog Bodo Dinamo sigurno može dovesti. Mislimo li zaista da se ti treneri zbog nepoznavanja hrvatskog jezika neće moći nametnuti ekipi. Dajte me najte. Uglavnom i dalje sam optimist, samo sada ipak blago umjereni i vjerujem da će se do reprezentativne stanke promijeniti momentum i stvari sjesti na svoje mjesto, kao i da ćemo prijelazni rok do kraja odraditi kako treba.
  • Papastrumf
    12.4k
    Zašto nitko od insajdera ne javlja da je Bišćan bivši?
  • Eduardo
    20.3k
    zato što pojma nemaju :smile:
  • Neki tip
    21.3k


    Pa to svakako. Kao što je dio proračuna za ovu sezonu, ili proljetni dio prošle, osiguran prethodne i prethodnih kalendarskih godina.

    Ono što se ovdje postavlja kao pitanje jest koliki je zapravo proračun planiran, odnosno na koliko ga misle održavati i s kakvim postavljenim ciljevima.
  • marcio amoroso
    36.6k
    Meni je Igora žao u pm.
    Nije ga mazio ni raspored u HNL-u, niti ždrijeb u Europi, a nije ga ispratila ni glupa jebena uprava. Da imaju zrno morala što naravno nemaju otišli bi svi prije njega.

    Draži mi je od svih njih miljun puta.

    Njemu je poraz u Ateni najgori dan u životu, a njima običan dan u uredu. Govna smrdljiva.
  • Infinity
    16.4k
    Nemoj jos napisati i koji igraci ce doci. Postat ces poznat kao 'izvor blizak klubu' :lol:
  • Jaro
    7.4k
    predsjednica je trebala biti bivsa, ona dva uhljeba nisu ni trebali doci al jbg situacija je takva kakva jest...
  • marcio amoroso
    36.6k

    Nek se jebu svi redom.
  • Crusades1986
    12.5k
    Sam je dao ostavku?
  • Eduardo
    20.3k
    Gubite se više stoko!
    ixbOgSY.jpg
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.