• Imamo Dinamo
    3.6k
    Šta se tresete za Livija? Pa liječnički nije ni počeo :cool:
  • dinamozivivjecno
    2k
    Znaci sad kad ode Livi a moguce i Ivanusec postava bi trebala izgledati otprilike ovako:

    Nevistic-Mkyha,Peric,Bernauer/Bosko Sutalo, Rile,Ljuba,Misic,Baturina,Spikic,Rukavina,Petko

    Za Ivanuseca zamjenu nemamo, jedini koji mi pada na pamet je Rukavina, ali je upitno u kakvoj je formi s obzirom da se vraca nakon ozljede. Stojkovic navodno dolazi na zimu...
    Dakle moramo krpat 3 pozicije sa igracima koji su rijetko ulazili sa klupe i nisu dobivali dovoljno minuta za hvatanje nekakve forme. Sve ovo mi lici na debakl u iduce 4 utakmice, ali se nadam da ce decki ponovno pokazat da sam bio u krivu.
  • Mali Zeus
    12.7k
    Stojkovic navodno dolazi na zimu...dinamozivivjecno

    Otkud sad ovo?
  • austrijanac
    4k

    Reko svevisnji Lesicki.
  • dinamozivivjecno
    2k
    Pisalo na Germanijaku neki dan, Kacavenda bi trebao doci odmah na posudbu sa obavezom otkupa, ali je i to sada upitno posto se ozlijedio jucer a Stojkovic bi trebao ostat na posudbi u Lokomotivi do zime
  • Mr Anderson
    7.9k
    Ako bi Stojković ostao u Loksi do zime, onda vjerojatno i Ivanušec ostaje s nama barem do zime. Jedino logično.
  • Ivdzo11
    4.2k
    To je se sve zajebalo sinošnjom povredom Kacevende.... Ne vjerujem da bi Stojkovic u ovakvom stanju ostajao u Loksi
  • dinamozivivjecno
    2k
    Stojkovic nam pod hitno treba sto prije pogotovo za iduce 4 utakmice koje bi mogle odrediti nastavak sezone, ali navodno ga Biscan ne zeli.
  • Nogo
    3.6k
    Po meni se čeka zeleno svijetlo Vidovića i ako Ivanušec ostane onda bi Stojković došao na zimu.
  • dinamozivivjecno
    2k
    Ma kakvo cekanje frende, pa da i Ivanusec ostane tko ce nam igrat ak se nedo bog ozlijedi
  • San Lorenzo
    15.5k
    Neznam u kojem svemiru je Vidović bolji od Stojkovića.
  • Efes Pilsen
    8.3k
    U Biscanovom, on ima fetis na dijasporu. Zato me cudi da nisu uzeli Pasalica.
  • Zagi
    7.6k
    Tko je bolji, Stojković ili Franjo Ivanović (Ri)?
  • Facke
    3.6k
    Po ovomu transfernomu roku se vidi jedna stvar, ljudi pojma nemaju kak se vodi nogometni klub. A Simic je za sad velike razocarenje. Srati zna a potpisati se nezna.
  • morales
    128
    kakve posudbe do zime i bišćan pomalo nered pravi kuka nema kog ubacit sad bi njemu stojković smeto,kontra misljenje sviju nevjerovatno,Dino Perić je svakom trener igrao u ligi prvaka i europa ligi i uvijek bio medu boljima samo njemu nevalja bjelici mamiću i ostalima bio stup obrane,nek se prisabere malo,sve se ovo vise cini na igranku politike da se srusi dinamo nazalost
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions