• DiddyGuela
    2k
    Lesicki je danas u podcastu pricao o ovom transferu. Koliko je on pouzdan insider, neka svatko za sebe procijeni.

    Ugl. situacija je da Bišćan ne zeli Stojkovića ali zeli Kacavendu kojemu je otkriven manji problem sa koljenom na ljecnickom pregledu.

    Ideja ja da se Kacavenda prikljuci odmah a Stojković ostaje na posudbi do zime.

    Meni osobno ovo zvuci glupo tj. ne vjerujem u ove price.
    Ocekujem ih obojicu sutra ili najkasnije u utorak.
    U protivnom nek se svi u klubu steraju u krasan kurac.
  • Kujtim Shalla
    2.9k
    Ovi naši iz uprave, Šimić, Vlatka, njima je neko rekao da ima nešto što se zove liječnički. Oni pozovu igrača, kupe karte za liječnički, i onda počinju pregovori. Ali za to moraju znači nekog tko će preuzeti odatle, i tu nastaje dar mar. Pa ljudi su u lokomotivi, tu odmah i opet se ništa ne dešava. A svi su znali da njih dvojica još zimus i žele a i logičko da idu u dinamo. Još 1.7 su njih trebali riješiti a mi smopinjali neke kapitalce
  • vjeko1701
    8k
    Lesički...
  • ivosivo
    190
    Inace ja nwmrem vjerovati da jucer Simic stvarno izjavio da imamo kao dosta igraca ali da cemo vidjeti da peijelazni rok traje do 1.9! Jel on stvarno ne zna da kod nas prijelazni rok traje tjedan dana duze! Umjesto da kaze da ce napraviti sve da pojacaju momcad on onako hladno i nezainteresirano ko da to nije njegov poso. Podsjetio me sa izjavama na Biscana, onako mlak i ne pretjerano zainteresiran!Orc123

    Nadam se da Šimiću u mislima nisu samo izlazni transferi, pa da je zbog toga rekao da rok traje do 1.9.
  • Ivanmtk
    1k
    ne vidim razlog da Kačavenda još nije potpisao ako je liječnički bio u ponedjeljak.. Jedino da ga je pao.. To mi je logično. Nalazi su gotovi za par sati.. Detaljniji eventualno sutra. Ma šta ja pričam kakvi sutra, odma su gotovi nalazi, kako drugi klubovi završavaju sve za par sati
  • Doktor Kunić
    3.4k
    Pa možemo pogađat 2 puta čiji prsti se petljaju u maslu ovog transfera :smirk:
  • Ivanmtk
    1k
    Šiklić je veliki frend..
  • DiddyGuela
    2k
    Jel nije Šimić neko vrijeme bio u upravi Lokomotive?
  • Imamo Dinamo
    3.6k

    Šikić je rekao da je postignut dogovor između klubova prije par dana, tako da...
  • Nogo
    3.6k
    Jedino ima logike da je naša ekipa išla za Grčku pa da njih dva budu u natjecateljskom ritmu i da pomognu Lokomotivi u utakmici. Uz to im je i oproštajna tekma i sutra potpis, predstavljanje i kreću na treninge s nama.
  • Ivanmtk
    1k
    Smirite me, ne trebaju mi dvije besane noći zbog Dinama..
  • Doktor Kunić
    3.4k
    Iskreno čisto sumnjam da ćemo ikoga više dovesti, i ova dvojica ako dođu bit će dobro...
  • emilperska
    5.5k

    Sve ce bit ok. Svaki put kad mi razjebemo celicnu lady tajnicu, onda doda gas.
    Novi igrac Dinama je Kresimir Krizmanic, a video analiticar Joža Paušić
  • CastAway1986
    1.4k
    Netko je danas na Twitteru objavio da je na meti Dinama i Vladan Bubanja kao alternativa Mišiću tako da ja ovog twiterasa koji je dao info za Stojkovica i Kacevandu ne smatram ozbiljnim
  • emilperska
    5.5k

    Ne znam da li se vise veselim Bubanji kojeg ce rijesit ( :naughty: ) tajnica ili crnim zvirima iz trece francuske koje Šimić ima u tekici..
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions