• NitkoBitan
    17k
    Ako je netko napisao da je 12 ne mora značiti da je točno.marcio amoroso

    Je, moja greska. Bacio sam oko na clanak Jutarnjeg, od prodaje klupskih artikala i karata smo uprihodovali nekih 6-7 milijuna eura. Ove godine sigurno ide na 8-9, mozda 10.
  • Ludovic IX
    7.2k
    Jel nije lovro otišao uz klauzulu od 20% od sljedećeg transfera. Ako ga prodaju za 25, to je 5 milja nama. Uz nadam se 19 milja od gvardijola, to je već preko 30 milja od transfera u 2023. Lp nam je lani donesla više od 25 milja ulaskom, kako bi ove godin3 manje kad smo lani bili u 4.potu a sad smo debelo u 3. što znači još više love iz onog poola..

    Ali da je i 25, to bi bilo 55 milja +lova od ulaznica i marketinga. A kad se priča obudzetu od 60 milja, u to su uračunati i ulazni trwnsferi
  • The Undertaker
    5.1k
    Prošle godine smo imali 1 mil. eur gubitka bez transfera (ulaznih i izlaznih). Dakle, mi sa igranjem u LP ne ovisimo o transferima. Jasno, ako trošimo na kupovine igrača moramo i prodavati.
    Troškovi kluba bez troška na transfere su oko 45 mil. eur.
  • deda
    32.6k
    Prihodi Dinama od transfera, bonusa i europskih takmičenja u kalendarskoj godini 1.1.2023.-31.12.2023.:

    0,04 - fond solidarnosti za transfer Dejana Lovrena iz Zenita u Olympique Lyon
    5,46 - transfer Mislava Oršića u Southampton
    0,02 - fond solidarnosti za transfer Davida Čoline iz Hajd.u.k.a u Augsburg
    2,37 - transfer Rasmusa Lauritsena u Brondby
    0,48 - transfer Ariana Ademija u BJ Gouan
    0,48 - bonus za osvojeni kup RB Leipziga - Joško Gvardiol
    0,60 - fond solidarnosti za transfer Matea Kovačića iz Chelsea u Man. City
    0,27 - fond solidarnosti za transfer Nikola More iz Dynama Moskva u Bolognu
    2,02 - 10% od transfera i fond solidarnosti za transfer Marcela Brozovića iz Intera u Al Nassr
    13,2 - transfer Joška Gvardiola iz Leipziga u Man. City

    24,94 milijuna Eura ukupno
  • deda
    32.6k
    Prihodi Dinama od transfera, bonusa i europskih takmičenja u kalendarskoj godini 1.1.2023.-31.12.2023.:

    0,04 - fond solidarnosti za transfer Dejana Lovrena iz Zenita u Olympique Lyon
    5,46 - transfer Mislava Oršića u Southampton
    0,02 - fond solidarnosti za transfer Davida Čoline iz Hajd.u.k.a u Augsburg
    2,37 - transfer Rasmusa Lauritsena u Brondby
    0,48 - transfer Ariana Ademija u BJ Gouan
    0,48 - bonus za osvojeni kup RB Leipziga - Joško Gvardiol
    0,60 - fond solidarnosti za transfer Matea Kovačića iz Chelsea u Man. City
    0,27 - fond solidarnosti za transfer Nikola More iz Dynama Moskva u Bolognu
    2,02 - 10% od transfera i fond solidarnosti za transfer Marcela Brozovića iz Intera u Al Nassr
    13,20 - transfer Joška Gvardiola iz Leipziga u Man. City
    0,68 - fond solidarnosti transfer Lovre Majera iz Rennesa u Wolfsburg
    20,50 - transfer Josipa Šutala u Ajax
    0,15 - transfer Maria Ćuže u Zrinjski

    46,27 milijuna Eura ukupno
  • Rex Ramae
    2.8k
    150.000 od Zrinjskog za Ćužu smo dobili.
  • Sunja86
    1.2k
    Koliko bi Dinamo zaradio ako bi ušao u grupe Europske lige a koliko u slučaju igranja u grupama Konferencijske lige? Zna li netko točne iznose za ulazak u grupu plus zarada na osnovnu koeficijenta?
  • Sunja86
    1.2k
    Da ali koliko bi na ovih 3.63 za ulazak zaradili na osnovu klupskog koeficijenta to me zanima?
  • Klenx
    5.6k
    Znači cca 10 milja od “ostalih prihoda” + europa i pokriven je, čak i premašen budžet.

    Nema razloga prodavati dalje, a svakom idućom prodajom moramo biti aposobni tu lovu ukrcati u 2-3 igračine.
  • Ivanmtk
    1k
    Uzmi u obzir da je budžet smanjen, sigurno je sad bliže 50 nego 60 mil
  • Orc123
    7.8k
    Racunaj da kakvom god europom plus svi ostali prihodi to mora ici i preko 20m eura a cisti proracun ne moze prelazit 50 m eura bez ulaganja u pojacanja....imamo mi dobrih 15m eura za ulozit u pojacanja!
    Ma ako se igra LP normalno da je budzet veci jer igraci dobivaju razne nagrade....sa ustedama ne moze prelazit 50mil eura nikako.
  • Sunja86
    1.2k
    Evo nasao taj podatak ulaskom u Europsku ligu bi na osnovu koeficijenta još uprihodili 3.3mil€ a na osnovu koeficijenta za ulazak u Konferencijsku ligu 1.3mil€.
    Znači Europska liga=7mil€
    Konferencijska liga=4.3mil€
  • Orc123
    7.8k

    Sigurno...meni se cini da je to ipak vise....ja mislim da plus ovo kaj smo do sad zaradili? Nekako mi malo to zvuci ....za LP je oko 27m eura ne vjerujem da je razlika 20m eura....
  • Sunja86
    1.2k
    Da smo ispali u play-off-u Lige prvaka i usli u grupe Europske lige uzeli bi još 5-6mil€ ovako ništa.Dinamo je za prolazak 2.pretkola LP-a zaradio 200tisuća€ i to je to da smo prošli sinoć osigurali bi tih 5-6mil€ koje play-off Lige prvaka nosi.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.