• masacusec
    3.5k
    Kao što u službenom Gradu Zagrebu još uvijek uvelike vlada bandićeva ostavština i njegov modus operandi, tako i Dinamo još uvijek nije (niti će tako skoro) doživio katarzu i odstranio svaku poru mamićeve "baštine".
  • Ivanmtk
    1k
    takvi likovi podapinju noge klubu kad god mogu. Uz suradnju sa novinarima sa platne liste iz Međugorja
  • Ivanmtk
    1k
    takvi likovi podapinju noge klubu kad god mogu. Uz suradnju sa novinarima sa platne liste iz Međugorja
  • NitkoBitan
    17k
    Dinamo mora prodavati da bi opstao. Spuštanje rampi čujem skoro svakodnevno. Kako mislimo pokriti budžet od 55 milijuna?marcio amoroso

    Uz ulazak u LP smo financijski mirni, uz to nam ne treba Gvardiolov postotak, dovoljan je i Majerov.
  • marcio amoroso
    36.4k
    Uz ulazak u LP smo financijski mirni, uz to nam ne treba Gvardiolov postotak, dovoljan je i Majerov.NitkoBitan

    Ulazak u ligu prvaka je 25. Marketing, karte i sve ostalo je 7, 8. Postotci od Broza i Kove su nekih 3. To je sve skupa 35. Mislim da fali 20.
  • Zagi
    7.6k
    Marketing, karte i sve ostalo je 7, 8.marcio amoroso

    Nije li bilo oko 12 s tendencijom rasta do oko 15?
  • Dinamosaur
    1.5k
    Ako je Stimac digao letvicu na 50, onda bi mogli i bez njega na 40 :wink:
  • Klenx
    5.6k
    Ulazak u ligu prvaka je 25. Marketing, karte i sve ostalo je 7, 8. Postotci od Broza i Kove su nekih 3. To je sve skupa 35. Mislim da fali 20.marcio amoroso

    Prodao si početkom godine za 8-9 milja, imaju 2 milje od Fife što su igrači igrali SP, još koji malo vanredni prihod i to je to
  • marcio amoroso
    36.4k
    Prodao si početkom godine za 8-9 milja, imaju 2 milje od Fife što su igrači igrali SP, još koji malo vanredni prihod i to je toKlenx

    Je, ali si zato sada i kupovao.
  • NitkoBitan
    17k
    Od transfera i bonusa smo na nekih 10tak milijuna eura, komercijala (klupski artikli, karte...) bi trebalo bit 15tak milijuna eura i ulazak u LP 25-30 (remi 1 mil, pobjeda 3). I kak Majerov postotak nece bit dovoljan uz to?

    Bolje uc u minus ove godine jer smo iduce gotovo sigurno u plusu. Ulazak u LP donosi enorman prihod, Baturina ide za povijesni iznos iduce ljeto... a i prodaja Sutala se moze odgodit za iducu godinu.
  • marcio amoroso
    36.4k
    komercijala (klupski artikli, karte...) bi trebalo bit 15tak milijuna euraNitkoBitan

    Pa to je 25% budžeta. Nema šanse da smo na toliko. To bi bila bajka. Dobili smo nekih 8, 9 od transfera, ali smo sa Kačavendom i Stojkovićem također na 8, 9 potrošenih u ovoj godini. Majerov postotak će ti biti maks 2 milijuna. To je zanemarivo.
  • NitkoBitan
    17k
    Pa to je 25% budžeta. Nema šanse da smo na toliko.marcio amoroso

    Napisao je netko prije da smo prosle godine bili na 12 milijuna od komercijale. Kako je 15 ove godine neostvarivo?
  • Jurki
    11.7k
    Treba uzeti u matematiku i da ove sezone nebu 10 milja za posrednike..
  • marcio amoroso
    36.4k
    Napisao je netko prije da smo prosle godine bili na 12 milijuna od komercijale. Kako je 15 ove godine neostvarivo?NitkoBitan

    Ako je netko napisao da je 12 ne mora značiti da je točno. Koliko sam ja zapamtio tu smo bilo na 6, 7 milijuna. Meni bi bilo drago da si ti u pravu i da mi imao osiguran budžet bez prodaja i procenata, ali to nažalost nije ni blizu točno.
  • marcio amoroso
    36.4k
    Treba uzeti u matematiku i da ove sezone nebu 10 milja za posrednike..Jurki

    Za posrednike će uvijek ići određen iznos. Neće biti 10, ali sasvim sigurno neće biti ni 0.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.