• miro
    4.4k
    Mislim da u Boyse nitko ne sumnja, ali pamet u glavu je ono kaj nam sad treba
  • Tom Hanks
    3k
    Stojim uz tebe i kada ti ne ide
    I kada je teško s tobom sam ja

    Prigodno
  • dinon7
    870
    Kad smo svi čekali i strepili sto će se dogodati tijekom skupstine, svima nam je cilj bio samo jedno. Govorili smo i zajedno zagovarali odlazak lopova i pristajali na periode bez titula i europe samo da imamo svoj klub.
    Svi klubovi imaju uspone i padove, koliko god to bilo teško priznati. I puno jači i renomiraniji od našeg.
    Nama je nas toliko drag i poseban pa svaki neuspjeh neusporedivo vise boli.
    I koliko god boli, ljubav prema njemu je nešto najljepše sto nosim u sebi.
    Samo Dinamo
  • Majki2111
    3.1k
    Kad smo igrali zadnji put dvije LP zaredom? Ne pamtim kad smo povezali 2 grupe LP... Očito je igranje LP 2 godine zaredom malo too much za nas...
  • jp23
    2.6k
    2015-16, 2016-17.
  • BBB Mataa998
    1.8k
    Di se igra prva u cetvrtak?

    Edit: Sada vidim u 20:00 na Maksimiru
  • flexXy
    2.3k
    Mrzim nogomet, laku noc ili dobro jutro Dinamov puce
  • ZGBhoy
    1.7k
    Taman se vratio s odmora u Hrvatskoj u Njemačku i neda mi se spavat, razmišljam da pogledam sažetak tekme al mislim da tek onda nebum spaval
  • Jura
    225
    Četvrtak Maksimir, ajmo Purgeri, glavu gore
  • Olmic
    3.6k
    Zabrana gostujucih navijaca cijele sezone odluka uefe
  • immerwieder
    1.4k
    samo mi, ali svi gostujući mogu u zagreb
  • Olmic
    3.6k
    da to sam mislio. Mi ne smijemo na gostovanja
  • Zagreb1992
    1.7k
    Ovo je sad već izdrkavanje nad Dinamom od strane UEFE ...Pa klub nije ništa kriv radi pizdarija i ovo sa zabranom gostovanja je dno dna
  • Patak
    2.9k
    Bojim se da nešto gadno ne štima u klubu, posebno u igračkom dijelu. Od pojačanja slabo i sve dugo traje. Dosta dobrih igrača se poklonilo besplatno ili za mizerne iznose a mogli su biti u rotaciji (Janković, Tolić, Bočkaj...). Nekim igračima se mijenjaju pozicije (Ristović, Ljubičić, Emreli...), nekima se uopće ne vjeruje (Menalo, Perković, Perić...), neke se forsira bez rezona (Marin, Topić...), neke ne odmara pa su iscrpljeni (Mišić,..). Evo sad si mislim Baturina, kao neka viroza koja traje predugo da jučer nije mogao dobiti ni minute, samo da se i tu nešto ne događa pa je viroza samo izgovor. Trener ne zna dobro voditi utakmice, kasni sa izmjenama, u izjavama kritizira kvalitetu igrača, nema samokritike, izgleda izgubljeno, zna sjesti dok su odlučujuće minute, itd...

    Neće Bišćan otići sam niti će dobiti otkaz to je sigurno, samo se nadam da će pohvatati konce, početi vjerovati igračima koje ima na raspolaganju. Jučer se igračima nema ništa za prigovoriti, ni Mohi koji je imao odličan centaršut, ni Špikiću koji igra obranu za razliku od Marina.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.