• hardek
    2.8k
    Sta ti je život, Biscana su 3 minute djelile od statusa heroja a sada vjerovatno dobiva prijetnje smrću.

    Već 3,4 tjedna pitam se kako je moguće da nam se sve ovo događa ove sezona pa mi se sve više čini da je to neki znak da je došlo do kraja jedne velicanstvene generacije. Mislim da je vrijeme za ono što se u NBA-u zove rebuild. Prodati sva 4 igrača koja su cijelo ljeto jednom nogom u avionu, za njih dovesti (koliko je to moguće) adekvatne zamjene i prioritet staviti na HNL. Europa neka služi za učenje i da vidimo na koga se može računati a i graditi za sljedeću sezonu. Mislim da je najgore što sada možemo napraviti je tjerati mak na konac jer se vidi da nije to to jednostavno više.

    Usponi i padovi su normalni u životu i sportu i svaki poraz ne nosi nužno nešto loše. Mislim da je ovo trenutno jedini ispravan put za Dinamo, a još jednom veliko hvala svim igračima koji su nosili dres Dinama zadnjih 5,6 godina jer su podigli klub na totalno novi nivo.
  • Mlađi referent
    12.3k

    Cijela snimka ubojstva
  • zagr
    505
    šta reć nek grčki lažovi, ispricavat će se cijela grčka boysima.
  • DiddyGuela
    2k


    Slatke brige za izbornika Denu.
  • Ivdzo11
    4.2k
    Nakon ove zadnje znakovite objave... "Idemo dalje zajedno".. . Msm da nema 5% sanse da Biscan dobije otkaz
  • zagr
    505
    još nije stavljen video na telegram to je zato kaj telegram ne podržava videe od 5 min ili?
  • Kepec
    5.5k
    LIVAKOVIĆ: "Samo mogu pozvat navijače da budu dalje uz nas, već u četvrtak. Mislim da smo i napravili najveće klupske uspjehe kroz Europsku ligu tako neka bude i sada."

    Pametnom dosta. U četvrtak se nacrtat na stadionu i dat svu podršku dečkima. Livi nije inače rječit, al u tih par rečenica kaj veli, sve kaže kak je.
  • Orc123
    8k
    U cetvrtak je doma 1. Tekma?
  • Zagreb1992
    1.7k
    Podržat će se naravno Biščan i ekipa ..al opet očekivati da će ljudi doći nakon ovog danas u većem broju teško ..Mislim oni vjerni će biti tu, a pojedinci će uvijek naći neki izgovor ...Što je tu je i idemo dalje po titulu
  • miro
    4.4k
    Molim Boyse da naprave 2 stvari

    1) napune Sjever u četvrtak i nedjelju
    2) ne idu u Prag
  • Kepec
    5.5k

    Ne volim bit nepristojan, posebno ne na zoni.
    Ali nabijem te pojedince. Nek me se bana zbog ovog komentara nek se izbriše kaj god. Upravo sad se treba iskazat kao navijač, a ne kad smo 10 bodova ispred u hnlu i pobjeđujemo totenhame i chealseae u europi.
  • marcio amoroso
    36.5k
    Ali nabijem te pojedince. Nek me se bana zbog ovog komentara nek se izbriše kaj god. Upravo sad se treba iskazat kao navijač, a ne kad smo 10 bodova ispred u hnlu i pobjeđujemo totenhame i chealseae u europi.Kepec

    Neće te nitko banirati. Nabijem ih i ja.
  • Maksim Maksimirski
    5.5k
    Svaka čast Livakoviću na svemu a pogotovo na ovih zadnjih mjesec dana. On je najmotiviraniji igrač Dinama i imam dojam da je on jedini koji ne forsira transfer a sigurno je imao ponuda. Čovjek je bio najbolji golman svjetskog prvenstva, naivan je ko vjeruje novinarima i misli da je od klubova iz liga petice samo Almeria poslala ponudu. Livi daje i izjave kao lider, kao predvodnik, kao alfa za razliku od pokislog Bišćana koji svojim izjavama samo dodatno utuče i igrače i navijače.

    I primjetio sam nešto vezano za atmosferu u grčko-hrvatskim dvobojima. Pričalo se o paklenim atmosferama na Poljudu, u Ateni i Solunu a na kraju je najpaklenija atmosfera bila na Maksimiru. Novinari neće pisati o tome niti će hvaliti dinamovu publiku ali će zato uvijek pisati hvalospjeve o atmosferi svih ostalih.
  • zagr
    505
    ne kaže se bezveze "ići ćemo svuda s dinamom" nakon ovih nereda u ateni drotovi ce pazit cijeli Prag.
  • marcio amoroso
    36.5k
    Ova momčad je zaslužila podršku i pun stadion protiv Sparte. To nam od danas treba biti cilj. Motivirati navijače da dođu i daju podršku momčadi. Plakati ćemo tu skupa, kritizirati skupa, nadati se boljem skupa, ali od danas fokus mora biti na tome da stadion protiv Sparte grmi i da bude pun.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.