• vjeko1701
    8.1k
    Da li smo mogli imati laksi zdrijeb u europi? Jesmo
    Da li je petko mogao zabiti penal? Je
    Da li je mogla uci lopta protiv gorice? Je
    Da li se gvardiol mogao prodati po zavrsetku sezone kako bi se neka sredstva oslobodila i mozda prije dovela pojacanja ? Je
    Da li je grk mogao ne umrijeti i da ta akcija ostane zapamcena kao pobjeda u gostima i par clanaka o neredu a utakmica ipak odrzana? Je
    Gražvydas Mikulėnas

    Al baš nevjerojatno kako se tolko toga u kratko vremena ko lavina obrušilo na klub i momčad.
  • Gražvydas Mikulėnas
    12.7k
    Nadam se da je to sve neki veliki test, prvenstveno za igrace i trenera pa i za sve nas ostale.

    Nije problem proci kroz trnje za visi krajnji cilj, ali prolazimo vec xy godina i ne nazire se kraj haha

    Vjerujem ipak u sretan ishod, ima Boga
  • OsamŠest
    3.4k
    Bernauer o stanju u Dinamu

    Čim dođete u Dinamo, osjetite šampionski mentalitet. Ovdje svi žele osvojiti sve. Pobjeda je nužda. Osvojili smo superkup u prvoj utakmici sezone. U Francuskoj bismo to ozbiljno proslavili, ovdje je to samo dan kao svaki drugi. Njima je to normalno.
  • Droljo
    8k
    Ja nisam imo virozu godinu i pol danaMajki2111

    Jebiga, ti si hard core. Nemreš uspoređivati kruške i jabuke..
  • NORTE
    11.4k
    Momčadi želim sve najbolje u svakoj tekmi, a ako Bišćana slučajno ne krenu rezultati morat će napustit kormilo, jer kikseve si dinamo više ne može dopuštat. Moramo vratiti pobjednički niz i klub tamo gdje mu je mjesto.

    Iz navijačkog kuta pobjeda će biti potpuna tek kad nam se ljudi vrate u Hrvatsku.
    Borba se nastavlja.
  • Svi na Sjever
    2.2k
    Od dolaska Bjelice na klupu mi smo otišli level više kao klub,dosta velikih europskih pobjeda,sve do opjevanog četvrtfinala EL.

    U sportu je teže zadržat se na vrhu nego doci do njega,sami uspjesi su i donijeli identična očekivanja kod navijača za svaku sljedecu sezonu.

    Želim reci da se eventualno ispadanje od aeka ne treba shvatiti tragično,specificna je situacija i sve to stoji, ali treba smanjiti nervozu i nestrpljivost oko kluba,jer samo tako mozemo opet dalje isplivati u naredne uspjehe,kao klub smo prosli vec dosta amplituda kroz povijest, ova europska sezona treba poslužiti da se jos jednom potvrdimo kao ozbiljan etabliran europski klub kroz snažnu podrsku navijaca bilo to kroz LP ili EL.

    Od Biscana ocekujem najmanje ulazak u EL,bez obzira na ždrijeb.
  • NORTE
    11.4k
    Uz loše rezultate, direktnu krivicu za ispadanje već osiguranog prolaza, treba spomenuti i vrlo lošu rotaciju igrača gdje su mnogi od njih neiskorišteni iako su mogli pomoći.
    Puštanje dobrih igrača koji imaju kvalitetu poput Bočkaja je također krivi pristup.

    Finacijska šteta klubu je baš velika.
    Nije to bezazlena stvar. Titula se također dovodi u pitanje.

    Problem itekako postoji.
    Najbolji igrači su pred odlaskom i ne znam na što će ličiti sve to uskoro.
  • Olmic
    3.6k
    95% odlaze Sutalo Ivanusec i Livi
    Nadam se 100% trener
    U cetvrtak igramo tekmu u kojoj moramo dobit , u nedjelju igramo tekmu koju moramo dobit
    Pojacanja su nam neophodna, naglasak pojacanja ne prinove

    Djelovat moramo sada
  • NORTE
    11.4k
    Ljudi moji, u ovako važnoj tekmi imaš 0:2 i samo 4 minute do kraja uz 4 moguće zamjene.
    Protivnik ti ne opsjeda gol i ti uspiješ ispasti.

    Znate li vi šta znači odgovornost?
    Posebno za klub koji imaš rad.
    A loši rezultati se ponavljaju.

    Imamo 5 bodova manje u prvenstvu i lošiji međusobni omjer, rivala koji igra samo Hnl.
    Puni smo problema, klupu se ne koristi dovoljno i igračima se gazi samopouzdanje i pobjednički mentalitet.
    Vrijeme je za promjenu i trenera koji će preokrenuti stvar u našu korist.
  • Klenx
    5.6k
    Hrpa nesposobnih debila.
    Debelo u najbitnijoj sezoni u povijesti kluba i zbog nogometnih i nenogometnih razloga imamo ovakvu situaciju.

    Odlaze bar 2 kapitalca. Doći neće nitko. Štedimo, štedimo pa smo uštedili puste milijune koje smo si izbili iz džepa ispadanjem.
    Na -5 smo u prvenstvu.
    Trener nam je idiot koji tri igrača dovede na svoje traženje i onda mu u najbitnijoj utakmici sezone ne mogu ući ni 2-3 minute u nadoknadi valjati se po terenu.

    U upravi se igraju football managera, pa štede i glume da smo sirotinja.
    Dovodimo no name japance i francuze gdje sam siguran da nitko nije pogledao 2 njihove tekme uživo.

    Svi odreda, počrvši sa kurvetinom nosačicom kuverti idite u pičku mile matere nesposobne i retardirane.

    0:2 u 90’ min sa 4 zamjene i 5 minuta za odigrati.
    2:2 završi.

    Antonio beskrvni Marin jedina zamjena.

    Ma odjebite
  • IstinaZaDinamo
    2k
    Moze li se vise prestati pisati da je ovo najbitnija sezona u poviijesti kluba jer nije. Svaka je bitna, to sto se mozda ali samo mozda osigura izravan ulazak u LP osvajanjem naslova nije samo ove nego i svih iducih sezona tako da zamolio bih sve da prestanu sa pisanjem te gluposti.

    Dogodine krajem svibnja cemo slaviti novi naslov. Mark my words.
  • Captain America
    17.7k
    Moze li se vise prestati pisati da je ovo najbitnija sezona u poviijesti kluba jer nije.IstinaZaDinamo

    S obzirom na događanja na katu i da su mamićevci u knockdownu, da, najbitnija je bez obzira na novu Ligu prvaka.
  • Leo Šarlija
    1
    ne znam kaj da kazem, vec dugo vremena me nije tekma ovak emocionalno potresla mozda cak i vise od one sa sahtarom, ocito je da treba neka velika promijena u klubu kaj se tice i trenera i igrackog kadra…bilo bi mi lako da te ne volim!!!
  • IstinaZaDinamo
    2k


    To se slazem, ali zna se na sta vecina mksli kad pise najbitnija sezona. Neki vide samo naslove, LP i novac, ne zanima ih uprava i slicno.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.