• db-izbjeglica
    13.2k
    ne pamtim kad sam se ovako osjećao zbog nogometa.

    svi šamaraju, a samo okrećemo drugi obraz...

    u pizdu materinu, od 3 zadnje jače utakmice, 3 smo popušili u sudačkoj nadoknadi... to je diletantski, klaunski, amaterski, jadno, šugavo i bijedno na 1000 razina...
  • Nogo
    1.4k
    Ne može gore od ovoga. On mora otići da se ekipa proba psihički dignuti!
    Još ako ode Šutalo sutra, mi smo banana iza.
    Pitanje je koga dovesti nakon ovoga.
  • Beowulf112
    301
    Bišćan je glavni krivac...pa prvu izmjenu je napravio u 85 minuti...mi smo pocetak drugog poluvremena jos korektno odigrali...ali nakon 60 minute smo nestali..i tada je moram mjenjat..kod rezultata 2:0 je trebao Perica ubaciti...nista nije napravio...znam da je simicu kum ali meni on nebi bio trener dinama
  • db-izbjeglica
    13.2k
    Pitanje je koga dovesti nakon ovoga.Nogo

    možda je validno i pitanje, tko bi uopće htio doći nakon ovoga...
  • Samo Dinamo
    92
    I da, ne sviđa mi se pljuvanje po Vidi. Nije se nešto ludo veselio, samo je digao ruke prema nebu. To ne spada u slavlje već osobna posveta ili zahvala nekome ili nečemu. Mislim da je to skroz fer od njega. A da se i veselio, to bi bilo njegovo pravo kao strijelcu i to ne bi značilo da ne poštuje Dinamo. On je sad samo član AEKa.
  • Mr Anderson
    5.7k
    Ovo je sramotno koliko se nakotilo likova koji samo pljuju po svemu i sve vrijeđaju, nikakvu podršku ne daju klubu i ekipi ni u kojem obliku. Na utakmice ne idu, zanimaju ih samo transferì i afere. Sramotno. Već neko vrijeme Zona sve više liči na Sportnet forum koji je dno dna. A kao navijači Dinama.
  • db-izbjeglica
    13.2k
    I da, ne sviđa mi se pljuvanje po Vidi. Nije se nešto ludo veselio, samo je digao ruke prema nebu. To ne spada u slavlje već osobna posveta ili zahvala nekome ili nečemu. Mislim da je to skroz fer od njega. A da se i veselio, to bi bilo njegovo pravo kao strijelcu i to ne bi značilo da ne poštuje Dinamo. On je sad samo član AEKaSamo Dinamo

    ako ga ikad sretnem na ulici, pljunut ću.... eto, toliko ga poštujem!
  • Zagreb1992
    1.4k
    Ako je ovaj poraz žrtvovanje za uzimanje naslova onda potpisujem odmah to ...Europska ili konferencijska će se igrati i bit će to dobro :)
  • Guinness
    2k
    Mrzio sam te nakon gola ludogoretsu sad te mrzim još više. Vida srbine
  • masacusec
    3.2k
    Vido, džabe ti i srebro i bronca kad si bezkarakterno smeće!
  • serbus
    3.6k


    Čovjek dva puta proda Zagreb i dinamo... nek se jebe..
  • Nevo7
    627
    Nego, jel ima neki trener bez angažmana, onak, da živi blizu Maksimiru pa da mu je usput? Neki penzić pa da na pola radnog vremena trenira?
  • BBB Sibenik
    4.1k
    tija sam ic spavat sad ću se potrudit nać IP. Ugrij traktor šta prije
  • Mlađi referent
    11.1k
    Ekipa koja je prije 10 godina navijala za Ludogorec protiv Dinama danas kao u depresiji radi ispadanja… ajde ajde, preživit ćete već nekako. :smile:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.