• Captain America
    17.7k
    nisu u stanju jednog ozbiljnijeg igrača dovestidZg1986

    TBT doveden je Mika koji će biti rješenje za lijevi bek. Kad vidiš kog su gledali lani i preklani, ovo je u rangu dovođenja Boška Šutala.
  • Krulek
    442
    Nema tu puno razmišljanja, nek mi netko navede dobar razlog za Bišćanov ostanak osim što je dinamovac i bivši kapetan Dinama. I da, borac za " slobodni " Dinamo. Bojim se da će ovako Dinamo biti " oslobođen " od svega, titule prvaka HNL, preživljavanja u Europi, dolaska kvalitetnih igrača..... I još jednom, nisam ni trol ni mamićevac, za one koji traže i najmanji Bišćanov alibi za dosad prikazano i " postignuto ".
  • db-izbjeglica
    15.4k
    iskreno...ja ne vidim kako momčad koja je u ovakvom negativnom ritmu, sa ovakvim trenerom na klupi, može izbaciti spartu...prva utakmica je za par dana!

    ako je bišćanu stalo do dinama, treba otići sam...na njegovom mjestu, ja bi to napravio 100%
    dinamo je bitniji od bilo čijeg ega i trenerske karijere.
  • NitkoBitan
    17.1k
    ako je bišćanu stalo do dinama, treba otići sam...db-izbjeglica

    Nema izjave poslije tekme. Bivsi je ali se ceka dolazak u Zagreb/jutro..
  • maki
    45
    Ja se samo molim Bogu da Livi ostane kod nas. To koliko nam on znači ni jedan drugi igrač nije ni blizu.
  • Olmic
    3.6k
    bilo konferencija na instagramu…kaze najgori dan u zivotu
  • nwankwo646
    342
    Moglo se ispast i od Antwerpa ali bi bilo 5mil više u džepu. Lik je glup i financijski je oštetija klub za iznos koji bi se moga iskoristit na pojačanja, teoretski...
  • Maksim Maksimirski
    5.5k
    Inače i Šutalo je bivši igrač Dinama. Sutra leti za Amsterdam.
  • Hrc-Vg
    346
    Mrzim Mamića viśe od Miloševića. Bišćan sutra van. Ovo je 100% njegovo. Ovo se moralo dobiti zbog dečki u zatvoru. Bilo je gotovo. On je to sjebao. Zbogom
  • NitkoBitan
    17.1k
    bilo konferencija na instagramu…kaze najgori dan u zivotuOlmic

    Sutra nam ga moze malo poboljsat
  • Blue Austrian
    337
    Imao je dovoljno vremena dokazati se, ali igra je 0 bodova.
    Astana nije mjerilo, pitaj boga kakav se nogomet tamo igra.
  • Gorica86
    278
    A nista onda vidu docekati s velikim pljeskom nakon stravstvene proslave...
  • vjeko1701
    8k
    Ma odjavljujem se. U pičku materinu, di imate nakon ovog snage ovoliko srat...jedino gore od utakmice večeras je čitanje stvari koje se pišu po internetu...do nekih boljih vremena
  • Majki2111
    3.1k
    Nije Bišćan odgovorio na pitanne o padu igre. Reko je da se osjeća užasno. To je to od presice. Brzo se leti za ZG.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.