• Bosskovitz
    11.7k


    Ne razumijem pitanje? Kaj ti mislis ciji sam, kad vec pitas?
  • Rex Ramae
    2.8k
    idemo okivit ljude koje koji su frisko dosli(dva covjeka) oni su krivi za sve.Do kraja2023

    Bla bla bla, je li Vlatka Peras sjedila na trenerskoj klupi i nije htjela napraviti izmjenu možda? Tema je tekma s AEK-om i komentiramo večerašnju utakmicu i jedini krivac za ispadanje je Igor Bišćan!
  • Efes Pilsen
    8.3k
    ovakav Biscan ti busi i Simica jer je njegov izbor.
  • vjeko1701
    8k
    Dobro, nije naš nit navija za nas, al jebote imaj malo respekta prema suigračima iz repke s kojima si tolko toga prošao i nemoj onako reagirat na gol koji ih na ovakav način izbacuje van...ili daj, slavi, budi govno i ulizuj se grčkim govnima i zahvaljuj bogu...samo nemoj onda plakat kad te se isfućka i popljuje.
  • Droljo
    8k
    budi Hrvat i čovjek glumi virozu bar .serbus

    Pa kak to more u istu rečenicu?!
  • Maksim Maksimirski
    5.5k
    Sad će mu poslije utakmice biti kriva uprava jer mu igrači nemaju kondiciju i jer poslije 60.minute nemaju snage izaći iz svojih 16 metara. U boljoj fizičkoj spremi su mnogi HNL trećeligaši i to je krivica Bišćana.

    Pomaka neće biti dok ne dođe novi trener. Sada moramo čekati ispadanje od Sparte ili da Hajduk ode na +10 da bi dobili novog trenera. Slijedi mučno razdoblje slično zadnjim tjednima Kopića na klupi Dinama kada samo čekaš novo razočarenje i da svima potpuno dopizdi pa da trener napokon ode.
  • dZg1986
    518
    Jel moguće da još netko brani amatera Bišćana? Pa zna se čija je odluka bila dovesti Bišćana pored dogovorenog Bjelice. Gdje su pojačanja? Oni sad našli štedit u najvažnijoj sezoni u zadnjih 15 godina, dovode igrače za popunu klupe, nisu u stanju jednog ozbiljnijeg igrača dovesti. To bi se trebalo podržavati?
  • Samo Dinamo
    106
    Ljudi, ne grizite se. Igrat ćemo Europu, a LP nam je u ovom trenutku preveliki zalogaj. Nije ugodno ovako završiti tekmu, ali idemo dalje.
  • Oluja
    4.3k
    ja tebe lijepo zamolim, a ti meni "ne seri". Razocaran sam.
  • IstokKa96
    671
    KL je plafon ovog Dinama kao kaj je Dinamo plafon IB. Glupo je reći bolje da smo ispali, ali da smo kojim slučajem usli u LP, rušili bi svoje negativne rekorde, a ovako ćemo nesto i odigrati, osvojiti koji bod, momčad će steći iskustvo i imat ćemo se razloga veseliti.
    Možda nam i klub prodiše, možda nam i trener koji put pogleda prema klupi s rezervnim igračima, a ako mu ne trebaju, možemo ih pokloniti potrebitima pa ćemo na taj način uštedjeti popriličan novac.

    P.S Zna li netko stanuje li gospodin Čačić još uvijek u blizini stadiona?
  • serbus
    4.1k


    Dobro pitanje? Nemam odgovor previše ljudi koji bi glumili gospodu i kad netreba.
  • NitkoBitan
    17.1k
    Ljudi, ne grizite se. Igrat ćemo Europu, a LP nam je u ovom trenutku preveliki zalogaj. Nije ugodno ovako završiti tekmu, ali idemo dalje.Samo Dinamo

    Dijelit cemo ovo misljenje svi vjerujem... za 2,3 dana kad se ohlade glave.
  • Klenx
    5.6k
    Kakvu mrtvu kondiciju nemaju?
    Jesu zabili gol danas nakon 60.min?
    Jel Špikić imao zicer?

    Na klupi je jebeni idiot koji u sudačku nadoknadu ulazi sa 4 zamjene, 2:0 prednošću i 5 minuta za odigrat.
    I završi mu 2:2!
    Na klupi Baturina, Emreli, Drmić, Perić.

    Na klupi francuz i japanac koje je on tražio.

    Ulazi Antonio jebeni Marin.

    Jebeni. Idiot.

    Otkaz.
  • DrawTube
    4.8k
    Mene brine što sad ide 6. trener u 3 godine. Dakle mi od Bjelice nemamo neku prepoznatljivu i stabilnu igru cijele sezone (Ajde Dalton Jr. je bio ok ali je imao strahopoštovanje). Smijali smo se Hajduku kako mijenjaju trenere kao čarape a mi gori
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.