• og1986
    2.9k
    60-toj minuti kad uvodi Marina i nikoga više..GZomanid

    Uveo ga je u 86. Minuti. Jedina zamjena u 86...
  • sport
    3.3k
    Zadnji 10 minuta milijun ubačaja sa strane,skakač Perić na klupi,probat zadržati loptu,Baturina na klupi,malo trebamo živosti sa još kojom izmjenom a mi dobijemo od svih mogućnosti "veterana Marina.Hvala Igore..
  • marcio amoroso
    36.4k

    Za šta sam se zakačio?
  • Olmic
    3.6k
    Svako tko brani biscana trajni ban zasluzuje
  • Captain America
    17.7k
    Tražio je Bernauera, a vjv je uz njegov blagoslov došao Kaneko. Imaš pozitivan rezultat, obojica ti mogu koristit (ako si već iz pitaj Boga kojeg razloga otpisao Perića i Perkovića) kad protivnik kreće u napad i ti ne uvedeš nikog. Izbio je ozbiljne novce iz klupske blagajne svojim potezima, a i očito bacio 2 milijuna na 2 igrača koji u 2 ključne utakmice imaju 10 minuta zajedno na terenu.
  • GZomanid
    685

    Oprostite g. Marcio ali nisam persirao Vama već odgovarao cijelom forumu, krivo sam quotao..
  • Olmic
    3.6k
    Ma ostat ce sigurno jer ako ode on ode i simic ode i podrska bbb ode skupista i onda se vraca mamic…nazalost trenercina ce ostat
  • DiddyGuela
    2k
    Sada u malo ozbiljnijem tonu.

    S obzirom na nesnalazljivost nase uprave ne ocekujem brzo i kvalitetno rjesenje. Prema tome rekao bi da je Ivica Banović iduci trener Dinama.
  • Nino Bule
    13.6k

    Daj se umij hladnom vodom prije nego pises gluposti po internetu
  • Olmic
    3.6k
    krivo je tocno sto?
  • miro
    4.4k
    Jel se smije napisat da je odlično postavio igru? I da smo do zadnjih 10 minuta super izgledali, ili to ne paše uz svo ovo pljuvanje?
  • Captain America
    17.7k
    I da smo do zadnjih 10 minuta super izgledali, ili to ne paše uz svo ovo pljuvanje?miro

    Ima sličan problem kao i Čačić. Postavi odlično igru, ali samo vođenje utakmice i adaptacije su tragične.
  • marcio amoroso
    36.4k

    Naravno da smije, ali čovjek ne zna zatvoriti tekmu. Ne može biti slučajno da u tri najbitnije utakmice primaš gol u sudačkoj nadoknadi. Jedna može biti slučajna, luda slučajnost može biti i dva puta, ali 3? Nema šanse.

    4 gola u zadnjim minutama u 3 najbitnije utakmice su jebeni fail.
  • Cif
    53
    pa da je dobar trener znal bi da se utakmica igra 90 minuta plus nadoknada.Il da nabavimo još jednog trenera pa nek Biŝčan vodi tekmu do 80 min a poslije preuzme neko drugi?
  • miro
    4.4k
    Sve ste u pravu, ali kažem, sad ce ga se napadat ko da je trenerski analfabet i mislim da to nije zaslužio.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.