• Bruh
    945
    Vida nek namiguje ponovo sucima
  • Nogo
    3.6k
    Ovo je odmah otkaz, odmah!!!
    Dečki su u depri i nema šanse da se dignu do Sparte!
  • Facke
    3.6k
    Biscan ne reagera. Ceka i ceka i ceka. Imame 2:0 on zamjene ne dela. Groji je od Cacica. Nezna voditi utakmice. Dovidenja. I tocno to sam ocekival kad bu on trener.
  • Sljeme
    2.4k
    Bišćan ne zna vodit momčad. Umjesto da izmjenama krade vrijeme on ne reagira. Katastrofa od trenera.
  • striko
    1.5k
    A birali između Bjelice i njega. Ranit cu se
  • San Lorenzo
    15.5k
    Jedini krivac je Igor Bišćan, meni osobno jedan od najdražih Dinamovaca ali ovo je njegov porazRex Ramae

    Realno, to što je on nama svima drag kao Dinamovac i kapetan je i dovelo do progledavanja kroz prste kao nikom dosad.
  • The Undertaker
    5.2k
    Vide je odigrao kako nogometaš treba. Dosta po njemu. Koliko ja znam (nisam 100% siguran), kod ulaženja u 16 gleda se gdje je stopalo nagazilo šesnaesterac. I treće, da je Vida ušao prerano, gol bi se poništio i Dinamo bi imao napad.
    Bišćana neću komentirati jer bi svašta rekao. Nije kriv on jer ne zna. Ovo je cijena njegovog učenja.
  • sport
    3.3k
    Jebi ga Igore,bar Perića si mogao ubaciti zbog skoka".Veteran"Marin jedina izmjena?
  • dzg717
    1k
    Ruku na srce ovo je trebalo zavrsit 4:2
  • Dragon1Warrior123
    3.2k
    Ali mislim da je očito da je ovo klaun napravio s izmjenama namjerno. ZNAČI U OVAKVOJ SE TI IDEŠ INATIT UPRAVI I NE MJENJAT??? Ovo od Čačića ne bi očekivao o kojemu ne mogu imat niže mišljenje. Moram se suzdržat od komentiranja jer budem trajni ban pokupio ako nastavim...
  • Zagi
    7.6k
    Vida u 99. na odbijanac penala?
    Pa ovo nije jebeno moguće...
  • BBB Sibenik
    4.3k
    Ovo jebeno nije istina
  • Mihaljević
    9.8k
    Igore odjebi od Dinama, volio bi vidit Bilića hajdukovca tri puta više nego ovakvu pičketinu! Vahu treba dovest da nam svima majku izjebe!
  • Joey Barton
    255
    Vrati se Kopicu
  • Mlađi referent
    12.3k
    Špika potencijalno najgore desno krilo, a Bišćan potencijalno najgori trener u povijesti Dinama. Malo vruće glave, ali ovako mi trenutno izgleda. :lol:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.