• Orc123
    7.9k
    Do sad sam te branio ali sad ti lepo zelim da pokupis prnje i van iz Dinama! Srami se i sa zamjenama. Stavis Marina mozda najgoru izmjenu koju si mogao staviti! Imas Perica za skokove i znas da ce biti brdo ubacaja ri ostavčjas Mogu unutra umjesto da uvedes gromadu na skokove! Ovo nerjeseno je iskljucivo tvoja krivica i odraz tebe ko trenera! Branio sam te jer sam mislio da ces promijeniti stav ali ti sada kocis ovu momcad i uopce se bojim zamisliti sta ce biti kad nam sada odu 2-3 reprezentativca!
  • GZomanid
    685
    Sve generali sada, jedan do drugoga.. Pogledajte upise prije 10min, kak tada nitko nije bio tolko pametan??
  • og1986
    2.9k


    Jer bi svatko sa malo grama mozga mijenjao. I to su svi i pisali.
  • Dragon1Warrior123
    3.2k
    Nadam se da već danas ova tema ide u arhivu.
  • GZomanid
    685

    Vida u 99. na odbijanac penala..
    Jbt, pa nije sve plod nesposobnoasti, ušao je i Vida prerano i Livaković nemre baš sve skinut, ima nešto i u nesreći jbg.
  • marcio amoroso
    36.4k

    Pisalo nas je dosta da mijenja. Morao je mijenjati, to je valjda jasno kao dan. Izgubio je utakmicu.
  • dumitrumitu
    1.3k
    Ja i dalje podržavam Bišćana. Ajmo sada izboriti EL.
  • og1986
    2.9k


    Prvi gol aeka ? Zašto cijelu temu igra 1 stoper?
    Zašto nije napravio 4 zamjene ? Zašto je jedino zamjenu napravio krilo za krilo i to Marina.

    Daj mi nemoj sada nakon svega ovoga ga još braniti.

    Loša sreća ? Nemoj me jebat
  • The Undertaker
    5.1k
    Igore, hvala ti što si nam vratio Dinamo kakav je nekad bio.
  • GZomanid
    685

    Ej, na odbijanac penala jbt.. Dajte si malo razmislite o tome. Prije toga je Livi skidao 5-6 sigurna komada za koje ste se mogli zakačiti, ali za ovaj zadnji gol fakat nema smisla.
  • Ali
    2.1k
    Ma nema to veze sa srećom, kad si došao do 90 minute sa rezultatom koji ti garantira prolaz i imaš dvoje zamjene , zašto ne prekine igru i uvede skakače ???
    Uvede najnižeg igrača u ekipi???
    Moha i Spika van a Perić i Bosko sutalo unutra... i to jedan u 85, drugi u 90... i za kraj 92 uvedeš baturinu umjesto blata da čuva loptu i glatkih 0:2
    Ovako pričati o sreći , ma daj , vozi treniraju rudes to ti je doseg
  • GZomanid
    685

    Tu se slažem ali onda ga ne treba pljuvat u 5.minuti produžetka nego u 60-toj minuti kad uvodi Marina i nikoga više..
  • Markelo
    2.6k
    Pa koliko ovaj još mora usrat da dobije otkaz. Fortuna ga je danas obilato darivala a on je svejedno uspio popušit i produžetak. Probalo se s njim al jbg nije uspjelo
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.