• Eduardo
    20k
    iskreno, ja se ne bih odrekao Perića koji u svakom trenutku može uletjeti u igru i odraditi svoje na zadovoljavajućoj razini, a Perković jedino može na posudbu ali sumnjam da bi Osijek pristao na to da nam razvija igrača.
  • IstinaZaDinamo
    2k
    S obzirom da su ispali i jedni i drugi, zna li netko kad bi se mogla odigrati odgodjena utakmica osijeka i hajduka? Mogli bi to odraditi vec prije reprezentativne stanke.
  • austrijanac
    4k

    Mogli bi, ali nakon kaznjavanja Leke s pet tekmi, budi siguran da ce savez to kompenzirati na neki drugi nacin pa vrlo moguce da ce blitvari sami moc birat kad im pase.

    al nismo isti, jebe mi se, igrajte kad hocete.
  • vjeko1701
    8k
    Slaven već 2:0 protiv Istre u 24. minuti.
  • Captain America
    17.7k
    Još jedna potvrda kolko je Garcia kvalitetan trener. Nema drastične razlike u rosteru osim odlaska Caseresa, a takva razlika u rezultatima.
  • Nino Bule
    13.5k

    Perkovic, galilea, bakrar, caseres, puno je to nositelja igre, ne bi smjeli ovako lose izgledat ali neke najave da ce biti opet peti i borit se za europu su ocito bile promasene
  • vjeko1701
    8k
    Peti? Ja sam od objektivnih kolega s juga čitao kako će ojačani Hajdukovim znanjem i mladošću biti treći...
  • Orc123
    7.9k
    Kakav je ovo travnjak u Koprivnici za ime Boga!? Ocito nista ne znaci sto se ulozilo u travnjake kad ih pola njih ne moze i ne zna odrzavati!
    Edit: i da Garcija je odlican trener i to bas onako trener s velikim potencijalom! Ne smijemo ga ni mi zaboraviti jer u nekoj buducnosti mogao bi kandidirati za nasu klupu!
  • DrawTube
    4.8k
    Rijeka Lokomotiva - u prodaji ostalo manje od 2000 ulaznica

    Osijek - Gorica - u prodaji ostalo oko 4000 ulaznica

    Bit će dobra posjeta ovo kolo
  • Mlađi referent
    12.3k
    Scene kad Rudeš danas tuče tovare pa se depresija proširi i na jug Hrvatske :starstruck:
  • Mihaljević
    9.8k
    Rudeš baš igra dobro, baš nemaju sreće ove sezone (Kao mi :grimace: ), daleko su oni od Dragovoljca 21/22 sa kojim ih uspoređuju... Baš mislim da bi danas mogli odigrat dobro, nadam se barem izvući bod.
  • markoli
    1.7k
    Napadački da, obrana im je katastrofa.
  • Mlađi referent
    12.3k


    Slažem se za Rudeš + u skripti je da tovari sjebu uvijek kad im se nazire malo sunca, tako da ide ovo glat na stranu Rudeša, jedna golčina s 25 metara i jedan gol nakon gužve na korneru. :snicker:
  • Rex Ramae
    2.8k
    Ako misle uzeti bod/pobijediti morati će zabiti 2-3 gola sigurno jer će toliko primiti, obrana im je kao švicarski sir.
  • Patak
    2.9k
    U vezi u Rudešu igra prošlogodišnji junior Vanja Vukmanović, državni prvak iz matematike a i maturu je riješio najbolje u državi. Baš je imao nekoliko točnih "matematički" preciznih dodavanja i asistencija u prošlim utakmicama, sad se već oslobodio i treme, baš me zanima kako će napredovati. A obrana da, igram im Camara iz 4. francuske lige...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.