• Droljo
    8k
    igrači stoje pokunjeno, beskrvno, mlitavoSajla

    Po ovom thumbnailu mi ne izgledaju tak.
    Screenshot-2023-08-18-08-12-18-747-edit-com-android-chrome.jpg
  • NORTE
    11.4k
    Po kojim osnovama ovome nije mjesto tu?
    Jebiga, ima nas koji ne koriste društvene mreže. Zona mi je glavno mjesto informacija o klubu i svemu što ide uz klub. Možda i ja griješim, tak da bi molio objašnjenje. Može i na pp
    Droljo
    Ovo samo pokazuje da bez ikakvog problema napunimo Hitrec kao podrška momčadi pred bilo koju važnu tekmu, bio to Antwerp ili Rudeš.
    (Inače tribina istok je zatvorena pa treba uzet u obzir.)
  • Sajla
    5.1k

    ok. pogledaj i video.

    moj dojam je bio takav. ne želim širiti negativu, naprotiv. ne mislim da su trebali biti u nekakvom deliriju, ali sam se nadao energičnijoj reakciji, nije mi se svidio njihov govor tijela. ponavljam - nisam bio tamo, možda je uživo bilo sasvim drugačije.
  • Schpatz
    473
    Ono kaj meni nije jasno, svi se cudite Biscanovom karakteru i takvoj karakternoj crti. On je oduvijek bio takav, otkad ga pamtim, je bio nesto tisi i kao igrac ali opet je bio kapetan Dinama, znaci da je imao autoritet. I sigurno ima autoritet kao trener pred igracima. Nikad nije bio tip covjeka koji ce davat dojam ne znam kakve energije. I takav je bio i kao trener Rijeke i Olimpije i mlade reprezentacije. I kada je dolazio u Dinamo, znali smo da ce to tak bit. Da nece bit vulgarnih izraza pred kamerama, da nece tu bit nikakve euforije niti nikakvih pickaranja uz teren. Ali imam osjecaj, da se Biscanu zamjera i njegov izgled jer izgleda "ispuhano". I onda kada se sjetimo Cacica pa cak i ostalih trenera prije Cacica, bas takva ogromna razlika i nije. Sad ce se ovi zaljubljeni u Bjelicu pocet javljat, ali neka.

    Dalje, kada se islo na trening pred Temisvar, ne sjecam se da su igraci gledali prema tribini, samo jednostavno nastavili s treningom dok su ovaj put, necu rec aktivno, ali pljeskali, dizali ruke u zrak i zapjevali zajedno sa tribinom. Isto vrijedi i za trening pred Club Brugge. Jednostavno, dalje trenirali, koliko me pamcenje sluzi, osim Vahe koji se tada zahvalio na dolasku, od igraca nismo apsolutno nista vidjeli prema tribini. Mozda sada kada su se igraci opet vise priblizili svojim navijacima, su neki ocekivali da ce mozda Ristovski ili Livakovic a mozda i Kaneko ili onaj Francuz skocit na tribinu, zapalit 10 baklji i derat se i sveg glasa " Mi smo Purgeri..."

    Ajde decki i cure, tko god stoji iza nicka, dajte malo, stanite na loptu. Kaj je previse je previse, bez zajebancije. Kritika okej ali da smo poceli vagat svaku jebenu sitnicu ko neke tetkice, uskoro cemo analizirat video i rec, ne svida mi se kak je xy igrac stajao i gledao prema tribini.
  • OsamŠest
    3.4k
    Tko god misli da je Biščan mlakonja, nek krene vozit taksi.
  • NORTE
    11.4k
    Nije dobro, Baturina je upitan.
    I bez njega smo ih zgazili dok smo igrali.

    "Nije u najboljem stanju, prati ga nekakva viroza, temperatura, pomalo trenira. Vidjet ćemo situaciju. Nisu svi trenirali nakon utakmice. Što se tiče načina igre, to ćemo odlučiti, vidjet ćemo s kim ćemo raspolagati."
  • Majki2111
    3.1k
    Ma nisu mi jasni. Imam osjećaj da se nogometaši češće razboljevaju neg kaj bi trebali. Ja nisam imo virozu godinu i pol dana. Prehlada isto ne sjećam se kad je bila, a stalno sam po javnom prijevozu di ima booleština svakakvih. Možda da koriste ZET više bi bili zdraviji... :joke: :cool:
  • bluepower86
    941


    Svaka je na mjestu!
  • austrijanac
    4.1k
    Možda da koriste ZET više bi bili zdravijiMajki2111

    Jesi kralj :D

    al da, a i opet kakva je to viroza, ja prosli tjedan pobro nesto na moru, dva dana srao, malo rehidromiksa, treci dan sve top.

    Ovaj ko da je koleru pobro.
  • Georg Koch
    4.6k
    a jel se sjecas treninga sa Temisvarom? Dijelom se slazem sa tvojom objavom.
    Ali, na tom spomenutom treningu, Vaha daje komunikaciju sa navijacima, nakon par min navijanja, nesto je govorio, hvala vam decki sto ste dosli u ovolikom broju, ovo nam daje snagu, ici cemo na pobjedu...sada idemo trenirati, hvala vam.
    Daje taj neki "touch" mnogo i navijacima i igracima, kolimo god mi odbijali priznati.
    Isto kao sto bi dao da je na presicama pred tekme s Aek-om rekao idemi na pobjedu, bolja smo momcad zelimo to i dokazati...a ne onako snuzdeno.
    Nisam rusitelj niti hejter, prvi volim Biscana i stojim ga za neke stvari, ali sto nije dobro treba reci nije dobro, pogotovo ako se ponavlja.
  • Schpatz
    473


    Mislis na Club Brugge? Jer, koliko se sjecam, trening pred Temisvar nije bio Vaha... Temisvar je bio jos tamo 2008/2009 i mislio da je trener tada bio jos Ivankovic? Ili je vec dobio pedalu pa dosao onda... Jbg, ne znam tko tocno, mislim Jurcic. A 2010/2011 je bio Brugge pod Vahom. Ali je to sad vec bilo prije 15 god tj 13 godina, pa sam mozda ja sad pomijesao.
    Ali ne bitno je sad u ovoj prici to.

    Da, Vaha je dosao do navijaca, zahvalio se i rekao da idu trenirat i da je preglasno i da ce dat sve od sebe za pobjedu i pristojno zamolio da napustimo trening. Stima to i je, istina je to kaj velis.

    Sad se samo vracamo na to, kakav je Biscan. On je- takav. Mislim da je Biscan jedan od onih koji ne voli trosit "uzaludno" rijeci niti je bas nesto rjecit.

    Tipa njemu nema smisla govorit "idemo po pobjedu" kad se podrazumijeva da ce se uvijek ic na pobjedu i to je normalno i logicno. Ne ide se izgubit. Isto vrijedi i za zahvalu prema navijacima. Naravno da su zahvalni za dolazak i za podrsku i da im to puno znaci, ali nekak mislim da Biscan ne vidi smisao u tome da se zahvaljuje kada je pozdravio navijace i kada smo svi svjesni da im je podrska puno znacila. On i je napomenuo par puta da jako cijeni podrsku navijaca i protiv Gorice i protiv Hajduka i protiv Astane i sad mu se ne da ponavljat iz mjeseca u mjesec kako je divno vidjet podrsku navijaca.
    Jbg, on je takav kakav je. I to treba tak prihvatit a ne se zivcirat na njega kaj je ovakav ili onakav kada je 80-90% ljudi znalo kakav je bio tijekom igracke karijere i trenerske karijere tko ga je malo pratio. I nekima to uopce ne smeta, kao meni, nekima to smeta. To "idemo na pobjedu" se moze promijenit ako mu netko mozda iz PR-a kaze, e gle tak i tak je. Ali to s njegovom energijom i emocijama se nece nikad promijenit. On je osoba koja ne zna iskazat tu neku emociju rijecima.
  • Georg Koch
    4.6k
    da, Brugge to sam mislio, pardon.
    Ma sve to stoji, takav je ali jednostavno siguran sam da bi malo pozitive i optimizma imalo drugaciji utjecaj i kod igraca, sigurno! Pa Leko prekjucer, dan prije tekme s Paokom na presici ide u kost, dosli smo pobijediti u Solun, nema alibija.
    Nema sad veze sto su izgubili 3-0. Govorim da malo drugacijeg pristupa ne bi skodilo,cak dapade. Slazem se, takav je, ali nije mi ni to opravdanje za sve.
    I Leko(opet evo on kao primjer, ne volim ga, ali trenersko ime realno je jace od Biscana) doso je dolje i igrao sa 3 igraca po zadi(sto je igro u svim klubovima do sada). Nije islo, iako je takav trener da gura tu filozofiju sa 3 obrambena, promjene na 4 i Hajduk ima nikad bolji niz.
    Jebe mi se za njih, govorim samo dobar primjer.
    Nek mi dobijemo sutra, zanemarit cemo ovu kombinaciju, ali da neke stvari mogu bolje, mogu. Nekoliko sitnica cini veliku pricu :)
  • Armagedon13
    959
    Ovo sa Perkovićem mi nije jasno,pokriva dvije pozicije,ljevak.
    Čovjeka je tu par mjeseci,skupo plaćen,nije bio loš dok je igrao,što se desi da ga tako od...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.