• Morales7
    184
    https://www.germanijak.hr/vijesti/ni-bayern-ni-juventus-mandzo-sve-blize-francuskoj/65437

    Psg ili Dinamo, mislim da ne bi trebalo uopće razmatrat ponudu Psg-a :)
  • xavier
    12.1k
    Inače, nekako je ispod radara prošlo da je Bjelica de facto prešao s 4-1-4-1 na 4-2-3-1 pa sad više ne igramo s jednim klasičnim defanzivcem iza dvojice ispred njega nego igraju dvojica u paru. No koliko god bi to trebalo malo smanjiti pritisak na Ademija, to zapravo dodatno potencira problem te pozicije jer sinoć su startali on i Moro, a Gojak je kasnije zamijenio Hajrovića.

    Ako Olmo ostane i ako nastavimo igrati u ovoj formaciji, imamo dosta veliki disbalans u vezi. Previše ovih ofanzivnih i premalo defanzivnih igrača.
  • marcio amoroso
    36.6k
    Ma ako ne dovedemo u ovih par dana jednu kvalitetnu šesticu ulazimo u probleme prije ili kasnije.
    Evo šta sad u subotu uraditi?
    Koga na to mjesto?
  • deda
    32.7k
    Za njih će bit dobar i Gjira :wink:
  • Mr Anderson
    8.2k
    Ma ako ne dovedemo u ovih par dana jednu kvalitetnu šesticu ulazimo u probleme prije ili kasnije.
    Evo šta sad u subotu uraditi?
    Koga na to mjesto?
    marcio amoroso

    Zašto? Tko ne može igrati?
  • dinamo vitez
    319
    Mislim da Moro, Gojak, Atiemwen, pa i Ivanušec svi mogu adekvatno odgovoriti zahtjevima igranja u veznom redu. Ni Hrvatska na SP nije imala klasičnog 'holdera', šesticu, mislim da je ta pozicija malo već zastarjela.

    Bit će uvijek mjesta za neumorne trkače tipa Makelele, Essien i slični, ali ako se mene pita volim uvijek imati tri osmice u veznom redu od kojih svaki zna što s loptom, nego igrača tipa Vukojević koji će svoje odraditi u trkačkom smislu, ali mu fali bilo kakav vid kreacije. Iz tog razloga nisam plakao ni sekunde za Šunjićem. Nakon što Ademi ode, mislim da još dugo nećemo vidjeti taj tip igrača u Dinamu.

    Moro i Gojak su fantastični u svojim rolama i nema potrebe da stvaramo još veću gužvu u veznom redu kupujući igrače limitirane u kreaciji, nije da ih nismo imali zadnjih godina (Goncalo, Vukojević, Jonas, Sare,...) i nismo se baš usrećili s njima.
  • Dudu
    2.6k
    Za Hajduk: Zagorac; Moubandje, TKC, Leskovic, Pinto; Gojak, Ivanusec, Majer; Atiemwen, Situm, Gavranovic
  • marcio amoroso
    36.6k

    Bjelica prakticira odmaranje igrača. Mi igramo sa dva zadnja vezna a imamo ukupno 2 zadnja vezna.
    Ademi i Moro. Oni znaci moraju igrati svaku jer alternative nema.
  • marcio amoroso
    36.6k

    Vidjeli smo u Lissabonu kako je to izgledalo.
  • xavier
    12.1k
    Mislim da Moro, Gojak, Atiemwen, pa i Ivanušec svi mogu adekvatno odgovoriti zahtjevima igranja u veznom redu. Ni Hrvatska na SP nije imala klasičnog 'holdera', šesticu, mislim da je ta pozicija malo već zastarjela. Bit će uvijek mjesta za neumorne trkače tipa Makelele, Essien i slični, ali ako se mene pita volim uvijek imati tri osmice u veznom redu od kojih svaki zna što s loptom, nego igrača tipa Vukojević koji će svoje odraditi u trkačkom smislu, ali mu fali bilo kakav vid kreacije. Iz tog razloga nisam plakao ni sekunde za Šunjićem. Nakon što Ademi ode, mislim da još dugo nećemo vidjeti taj tip igrača u Dinamu.dinamo vitez

    Za Ivanušeca ne znam jer ga nisam dovoljno gledao, ali po onom što se piše o njemu, nije baš takav tip igrača. Atiemwena što dalje od te pozicije. Gojak je najbliži iako ni on baš nije defanzivac.

    Što se tiče bolda, sreća pa se tebe ne pita :yikes:
  • dinamo vitez
    319
    Izgledalo je dobro, imali smo 0-0 do 70. minute, primili 3 gola udarcima sa 20+ metara. Ništa ne znači i da smo imali Ademija da bi drukčije izgledalo.


    Ivanušec nije doveden da bi igrao desetku, tu su Olmo i Majer, i više nego dovoljno. A ovo o tri osmice sam već elaborirao, Hrvatska je isto igrala tako.
  • xavier
    12.1k


    Hrvatska je imala luksuz da može igrati na takav način jer s obzirom na naš roster na kojem je bilo nekoliko svjetskih klasa, protiv nikog nismo bili "underdog". Za razliku od toga, Dinamo u LP očekuju uglavnom utakmice protiv nominalno snažnijih protivnika.
  • dinamo vitez
    319
    Pošteno, ali ja opet vjerujem u ovaj roster. Mislim da je Gojak trenutno najpodcjenjeniji igrač u Dinamu, ono što je prošle godine bio Stojanović (ne znam zbog čega, valjda zbog onih zicera promašenih protiv Benfice). Klasični box-to-box vezni kao i Brozović. Moro je odličan kao povučeni playmaker, rola koju okupira i Modrić, dok je Olmo istureni playmaker tipa Rakitić. Ne kažem da su iste klase igrača, ali opet, nije nitko.
  • Mr Anderson
    8.2k
    Ma ne treba previše igrača odmarati. Imali su 8 dana odmora između 2 utakmice i sad će imati 4. Pa o čemu pričamo?
  • markoli
    1.7k
    Mislim da Bjelici nije toliko do odmora, koliko do činjenice da želi da se svi igrači osjećaju kao da pridonose, a kvalitetom to i mogu. I onda kada fali netko od startera ubaci takvog pojedinca bez da se to previše osjeti.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions