• Neki tip
    21.3k
    Mandžukić bi bio pojačanje za cca 23-26 klubova u ovogodišnjoj Ligi prvaka :) .. a i što Dudu veli, njega valja i Juventusu platit (do 2022. ima ugovor).
  • Morales7
    184
    Prodamo im Olma na zimu :)
  • xavier
    12.1k


    Znači ti tu pišeš kako bi nam Mandžukić "dobro došao"? :yikes:
  • Morales7
    184
    a kaj mu fali?
  • xavier
    12.1k


    Fali mu to što je puno izvan našeg platežnog razreda. Govorimo o igraču koji se ovog ljeta povezivao s Unitedom i Bayernom.
  • Morales7
    184
    i to sam naveo gore u postu. Nije realno, ali lijepo je sanjat
  • dinamo vitez
    319
    Mandžukića, Modrića i slične tipove igrača ne možemo očekivati u pričama s Dinamom prije 35. ili 36. godine, ako i tad. Kad bih se kladio, rekao bih da njih dvojicu (kao i brojne druge, Eduardo, Ćorluka, Olić, prije njih Šuker, Boban,...) više nećemo gledati u modrom. I to je u redu, ima Dinamo dovoljno dobrih mladih igrača kojima treba prilika.
  • Dragon1Warrior123
    3.3k
    ma Manđu, Modrića i ekipu ne moramo ni sanjat. Prejaka su oni imena u nogometnom svijetu da bi ikad ih Dinamo mogao vratiti, osim ako se netko od njih baš ne odluči vratiti u Dinamo jer ga toliko voli/nedostaje. A kad se to desi često više takvi igrači ne mogu donest puno igrački i samo zauzimaju mjesta mlađim i boljim trenutno
  • marcio amoroso
    36.6k
    Mandzo je igracina i pomogao bi nam ali je totalno nerealna opcija.
    Mene raduje što je Bjelica progledao da Kadzior ipak nije taj što se tiče nečega ozbiljnijeg.
    Moharrami, Andrić, Marin na posudbe a Kadziora pokusati prodati.
    Jedno desno krilo i jedna šestica su moje želje.
  • Neki tip
    21.3k
    potpisujem do u riječ :)
  • Infinity
    16.4k
    Mandzo zaradjuje deset milijuna po sezoni. On nama ne vrijedi toliko, osim ako bi sam donio svih sest pobjeda u grupama LP.

    Da dodje igrat za milju i pol? To mu je kikiriki u odnosu na deset milja i prije bi igrao za dzabe ako vec dolazi iz ljubavi.

    Ja se osobno nadam da nece doci ni za dzabe.
  • Eduardo
    20.3k
    5M€ bez bonusa ima. Tako se pisalo kad je prije par mjeseci potpisao novi ugovor.
  • deda
    32.7k
    Kad budemo imali 150 milja proračun onda ćemo pričat o tome.
  • Neki tip
    21.3k
    Ja se osobno nadam da nece doci ni za dzabeInfinity

    Naravno da neće pa je mozda bespredmetno raspravljat, ali nemrem se ne osvrnut na jednu od "luđih" izjava koje sam ovdje pročitao. :smile:

    Ne željeti u svom klubu prvotimca Wolfsburga, Bayerna, Atletica (ajd, malo slabija epizoda) i zadnjih 4, 5 godina - Juventusa, te jednog od najvaznijih igraca Hr reprezentacije zadnjih 7, 8 pa i vise godina zbilja zaslužuje čuđenje u najmanju ruku. :chin:
    Svi imamo svoje favorite i one koje baš i ne šmekamo, ali ak mi je nesto vec godinama pomalo smijesno, a pomalo i blesavo, onda je to konstantno osporavanje vrijednosti Marija Mandzukica.
    On je prejeben igrac, danas manje neg prije koju godinu, ali i dalje bi Dinamu, kao i puno jacim klubovima od Dinama, bio i bit ce - sjajno pojačanje.
  • Kwedi
    3.8k
    kad se već spominje... koji su to igrači povratnici dali dimenziju više u drugom mandatu u dinamu?

    bišćan, j.leko, butina, šifo, bole obilić, šokota, sammir, marić, mitu, mikić...?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions