• Mihaljević
    9.8k
    Sergej Jakirović! basta.
  • og1986
    2.9k
    Goran Tomić je slobodan.
  • Droljo
    8.1k
    Pa nebudu valjda između dvije mijenjali. Ako se radi planski onda sigurno postoji riješenje a da nije vatrogasno tipa čačke, kruno, krznar i sl 'vojnici' kluba...
    Nama treba niko kovač ili stranac. Prerasli smo odavno ove hnl jebivjetre.
  • Time
    871
    Bjelica je 2018 ispao iz kvalifikacija za ligu prvaka,te nakon 3 kola imao 7 bodova,peric u utakmici sa rudesom u 93 zabio za remi..ajmo reci sličan učinak kao i sada.I ja sam sinoć u ljutnji bio protiv biscana,ali treba se smiriti probati u ateni proci,ako ne nije kraj svijeta.Zbiti redove i jako
  • markoli
    1.7k
    Da, ispali smo od YB u playoffu LP s praktički novom neuigranom momčadi od koje se u startu nije puno očekivalo.
  • Time
    871

    YB bi trebalo biti neko ime ? Aek je puno puno jača ekipa od yb.
  • Orc123
    8.1k

    S tim da je Bjelica na pocetku sezone dobio 7-8 igraca i mogao ih uigravati a Biscan dobio skoro pa nista i onda mu slete 2 igraca koja su trebala biti ru prije 2mj! A da ne govorim da vezni i napadac nisu ni na vidiku!
  • Gražvydas Mikulėnas
    12.7k
    Gledam ovu presicu. Glava u pod, neko mumljanje da smo imali prilika u drugom pol. Trenutno bas izgledamo izhubljeno. Ajmo vidjeti tu subotu. Svi se nadamo mobilizaciji
  • San Lorenzo
    15.9k
    Bjelica je 2018 ispao iz kvalifikacija za ligu prvaka,te nakon 3 kola imao 7 bodovaTime

    Bjelica je, ako već i nije imao situaciju pod kontrolom, makar prema van odavao dojam da zna šta radi...sudačka nadoknada jučer, dok su se redale šanse pred našim golom, Igor sjedi zgrčen na klupi...stari moj, kakvu ti energiju možeš prenijeti na ekipu s takvim poludepresivno-anksioznim nastupom?
    'Imamo 11-12 igrača', Bernauer je došao na njegovo inzistiranje, sad ga nema muda staviti protiv ikoga tko nije donji dom hnla...umor, teške noge, aeku je ovo jučer bila prva utakmica sezone, nama je sedma, a oni su i igrom i kondicijski izgledali kao da su bliže vrhuncu forme nego mi.
  • Time
    871

    Okej,slažem se ovaj dio sa energijom.
    Mi smo izgleda mislili puknuti aek 3 razlike i to je to.Aek je jako kvalitetna ekipa,nije da je nas aek razbio kako svi pišu.Ne moze se protiv aeka odigrat 90 min na razini iz prvog poluvremena.I nakon 60 min kad smo pali igrom smo imali gredu,te još 1-2 prilike.Ona panika u nadoknadi je nedopustiva to je istina.
  • San Lorenzo
    15.9k
    Ajmo malo i ovoj temi protegnut noge.
  • og1986
    2.9k
    Goran Tomić i dalje.
  • zagr
    505
    kruno jurcic
  • dZg1986
    520
    Tomić.. makar najbolje nekog stranca, neko jako ime koje će imat autoritet i iskustvo kad je ekipa ovako u padu
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.